Startcut2012's Channel

Startcut2012's Channel

UPLOADED VIDEOS

 • 1
  Alura - Neplodnost, Problémy S Oplodněním, Zvětšení Rtů, Migrény - Pomáhá Při Neplodnosti

  Alura - Neplodnost, Problémy S Oplodněním, Zvětšení Rtů, Migrény - Pomáhá Při Neplodnosti

  by Startcut2012 (2/3/14) 41 views

  http://www.youtube.com/watch?v=ruKZ0V7izZQ ----------- Více info: http://www.navrasky.cz Po 12 letech existence na trhu, kdy se tomuto výrobku dostávalo příznivého přijetí na celém světě, zůstává Alura jedním z nejlépe prodávaných produktů NHT Global a je jedním z hlavních vazodilatátorů - prostředků rozšiřujících cévy -- na trhu. Aluru vyvinul speciálně pro NHT Global certifikovaný gynekolog Dr. Ronald J. Thompson. Tento výrobek už pomohl milionům žen na celém světě. Jedinečné složení tohoto výrobku je založeno na objevu tří lékařů, laureátů Nobelovy ceny, nazvaného Cesty působení oxidu dusnatého. Díky tomuto zásadnímu objevu vyvinul Dr. Ronald J. Thompson složení výrobku nazvaného Alura, při jehož vývoji použil klíčové aminokyseliny L-arginin v kombinaci s mentolem, aby tak stimuloval produkci oxidu dusnatého. Blahodárné účinky Alury spočívají ve schopnosti L-argininu zvýšit produkci oxidu dusnatého, průtok krve, a tím stimulovat činnost tkáně a pokožky v místě aplikace. Při aplikaci proniká látka do měkké povrchové tkáně a vyvolává vzrušivý účinek „chladivého mravenčení". Výrobek Alura: se prodává ve vice než 40 zemích světa je klinicky prověřen a patentován v USA (Americký patent č. 6322493) je přírodní a bezpečný je schválen úřadem pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) se vyrábí ve farmaceutickém zařízení v souladu s normou (cGMPs znamená správnou výrobní praxi) byl vyvinut a vyroben v USA Existuje šest klíčových oblastí, v nichž použití výrobku Alura jako účinného vazodilatátoru bude nejefektivnější: 1) Rozšiřování cév v hlavě... kde pomáhá zmírňovat bolesti hlavy a migrénu tím, že rozšiřuje zúžené cévy v mozku 2) Rozšiřování cév v oblasti pohlavních orgánů...kde zvyšuje citlivost a sexuální uspokojení 3) Rozšiřování cév ...umocňuje oplodňovací procesy zvyšováním množství uvolňovaného sekretu, nezbytného pro kapacitaci spermií. 4) Rozšiřování cév pokožky...umocňuje procesy hojení ran bez jizev, hojení vředů, řezných ran, oděrek a pohmožděnin tím, že se zvyšuje přísun kyslíku k ráně, což působí jako přírodní antibiotikum. 5) Rozšiřování cév v oblasti rtů...vylepšuje vzhled tenkých rýh a vrásek tím, že vypne tkáň kolem rtů a na jejich povrchu 6) rozšiřování análních cév...pomáhá změkčovat oblast fisúr a hemeroidů Použití: Každé ráno a večer vtírejte do pokožky masážními pohyby dostatečné množství Alury. Optimální výsledky každodenního používání tohoto prostředku uvidíte během 60 dní! Navraťte vašemu tělu mladistvý vzhled, zlepšete kvalitu svého života a vraťte se do časů pohody, kterou jste prožívali v dobách mládí. Získejte tyto pocity používáním výrobku Alura! http://youtu.be/ruKZ0V7izZQ

 • 2
  Zadlabací Zámek HOBES - Co Potřebujete Vědět - Koupit Zadlabací Zámky HOBES 01:31

  Zadlabací Zámek HOBES - Co Potřebujete Vědět - Koupit Zadlabací Zámky HOBES

  by Startcut2012 (1/29/14) 28 views

  http://www.youtube.com/watch?v=bbwyrSK5ka0 ----------- http://www.faberasystems.com | Volejte ZDARMA 800 102 100 Zámky HOBES vyrábí český výrobce s více než 60 letou tradicí. Díky šíři sortimentu je možné tyto zámky použít prakticky do všech typů dveří. Pro nákup zámku je nutné znát alespoň 3 základní rozměry a to: hloubka zámku, rozteč zámku a vzdálenost cylindrické vložky od čela zámku. Další důležitá informace je zda bude zámek použit v pravých nebo levých dveřích. Nicméně většina zadlabacích zámků je pravo-levých takže se dají přizpůsobit pro pravé i levé dveře. Firma HOBES vyrábí nejrůznější typy zadlabacích zámků. Z těch základních jsou to zámky na cylindrickou vložku, na obyčejný klíč, WC zámky, a zámky určené do profilových dveří. http://youtu.be/bbwyrSK5ka0 zadlabací zámek hobes zámky hobes zadlabací zámky Zámek hobes zámek zadlabací

 • 3
  Wesley Chapel Homes for Sale :: Wesley Chapel Real Estate Agent 01:20

  Wesley Chapel Homes for Sale :: Wesley Chapel Real Estate Agent

  by Startcut2012 (1/28/14) 7 views

  http://www.tampa2enjoy.com ----------- Click here to view all the available Wesley Chapel homes for sale - http://www.tampa2enjoy.com/neighborhoods/homes-for-sale-in-wesley-chapel-fl/ I'm a Wesley Chapel Realtor that lives and works in Wesley Chapel, I know the area and communities like the back of my hand. If you have any questions about any of the homes for sale in Wesley Chapel or any of the surrounding areas please visit our website or give me a call (my number is on my website - above). Thank you, Lance Mohr Wesley Chapel Real Estate Expert http://www.youtube.com/watch?v=d1EOCgBVP_w Shared with http://movvit.com. Share your videos with the world today.

 • 4
  New Tampa Homes for Sale - New Tampa Real Estate Agent 01:20

  New Tampa Homes for Sale - New Tampa Real Estate Agent

  by Startcut2012 (1/28/14) 10 views

  http://www.tampa2enjoy.com ----------- Click here to view all the available New Tampa homes for sale - http://www.tampa2enjoy.com/neighborhoods/new-tampa-homes-for-sale/ I'm a New Tampa Realtor that lives and works in New Tampa, I know the area and communities like the back of my hand. If you have any questions about any of the homes for sale in New Tampa or any of the surrounding areas please visit our website or give me a call (my number is on my website - above). Thank you, Lance Mohr New Tampa Real Estate Expert http://www.youtube.com/watch?v=jkf_SnywdPw Shared with http://movvit.com. Share your videos with the world today.

 • 6
  Heat Pack Company

  Heat Pack Company

  by Startcut2012 (1/27/14) 4 views

  The newly developed Therapy HeatWrap, combines the heat conductive properties of wheat, with the relaxing scent of lavender to produce, when warmed in a microwave, a hot compress. With only 90 seconds in a microwave, the Therapy Heat Wrap can be transformed into your own personal hot compress, enabling you to apply to problematic areas.

 • 8
  Inside Hollywood The Entertainment Industry

  Inside Hollywood The Entertainment Industry

  by Startcut2012 (1/25/14) 15 views

  www.BroSteve.com ----------- Here is your chance to learn the entertainment industry up close and personal. Start making things happen now. Take your career to the next level. Check out the industry boot camp information on our website now..!! Distributed by http://movvit.com. Share your videos with just one click! Movvit today.

 • Load More