Results for: (shqip) Search Results
Family Filter:
4:31
Poni - Dale Moj Dale Perlat e Jugut EuroStar Albania Albanian Albanians Shqip Shqiptar Shqipëtar Shqipria Shqipëria Shqiptaria Kenga Kanga Kosova Dardania Valle Shqiponja Illyria Illyrians Illyrian www.illyrian**** ilir iliri i madh
18 Sep 2011
6815
Share Video

3:37
DjAlbani 2010 dj albani 2010 , muzik shqip new 2010 , muzik shqip 2010 , muzik rap dhqip 2010 , Hamburg 2010 hamburg rap 2010 , drenasi 2010 drenasi rap 2010 , drenas rap 2010 , skenderaj 2010 skenderai 2010 , muzik rap shqip 2010 , muzik rep shqip 2010 , hite 2010 muzik shqip , music new 2010 lurup rap 2010 , lurup 2010 ,
21 Sep 2011
6491
Share Video

4:10
Surate ad-duha me përkthim sipas kur'anit shqip.
19 Oct 2011
4049
Share Video

4:31
Kliko per te blere me SMS videon studio kualitet : *******www.arkiva-shqip****/?slconkey=pFkDMyujlP Kliko per te shkarkuar si rington + Mp3 ne celularin tuaj : *******www.arkiva-shqip****/?slconkey=pFkDMyujlP Te drejtat : Sinan Hoxha
29 Oct 2011
65981
Share Video

3:19
Kliko per te blere me SMS videon studio kualitet : *******www.arkiva-shqip****/?slconkey=aS4kGKjbmf Te drejtat : Ermal Fejzullahu
18 Nov 2011
4957
Share Video

6:32
Kliko per te blere me SMS videon - studio kualitet : *******www.arkiva-shqip****/?slconkey=0aQRqjZqBi Te drejtat : EmraCom
5 Dec 2011
12171
Share Video

3:19
Stine ft Soni Malaj-Ti je Ok new song 2010 stine ft soni malaj albanian song 2010 muzik shqip 2010 new hits 2010 *******www.Shkodranice****
16 Dec 2011
873
Share Video

3:38
Kliko per te blere me SMS videon studio kualitet : *******www.arkiva-shqip****/?slconkey=pK4c55bhEs Te drejtat : Flori Mumajezi & Elvana Gjata
26 Dec 2011
4787
Share Video

3:38
Facebook: *******www.facebook****/ArkivaShqip Kliko per te shkarkuar kengen: *******www.arkiva-shqip****/?slconkey=oO3XG2GveG Kliko per te downloaduar videon: *******www.arkiva-shqip****/?slconkey=D0A3hLN84O Brand New .Soni Malaj kengetare e cila personifikon ne vite kengetaren me te suksesshme te muzikes shqiptare Me vlerat me te mira te saj vokale dhe interpretuese brenda stilit te saj ajo sjell me kete kenge njgjyra te reja emocionale bashkohore me dimensione internacionale. Intimiteti mbetet pa dyshim sekreti i suksesit te saj. Easycom ArkivaShqip
28 Dec 2011
5373
Share Video

3:38
..Sinan Hoxha-Vajza Kosovare.. Muzik Shqip
1 Jan 2012
5468
Share Video

2:10
Kliko per te blere me SMS videon te plote ne HD : *******www.arkiva-shqip****/?sl=1#catItem163 (C)Arkivashqip & Emra Com
25 Jan 2012
4084
Share Video

3:38
Music Shqip
13 Feb 2012
4224
Share Video

4:05
Facebook: *******www.facebook****/ArkivaShqip Kliko per te blere me SMS videon - studio kualitet :*******www.arkiva-shqip****/?slconkey=6gDZvT8Oct Te dejtat Capital T
19 Apr 2012
8245
Share Video

4:19
muzik shqip
24 Apr 2012
4075
Share Video

4:42
Audio-Studio kualitet mund ta bleni : *******www.arkiva-shqip****/?slconkey=QXrGIZVG7m klip i realizuar nga Max Production
4 Jun 2012
3887
Share Video

4:30
Facebook: *******www.facebook****/ArkivaShqip Kliko per te shkarkuar kengen: *******www.arkiva-shqip****/?slconkey=f0HP2JmbW0 Eli Fara gjithmon e fresket ,fisnike,e cilter ,e vecante,na sjell kete potpuri krejtesisht origjinale te kompozuar dhe realizuar ne studion e producentit te njohur Edi Balili .Eli Fara mbetet legjenda e kenges popullore shqipetare. Easycom i uron suksese ne karieren e saj te pa ndalshme dhe kompozitorit gjithshka shqiptare ne krijmtarine e tij.
7 Jun 2012
4462
Share Video