Results for: 94 Search Results
Family Filter:
0:06
Maltepe Siemens Servisi *****_444 _14_ 94_***** Siemens Servis Merkezi Maltepe Teknik Siemens servis Maltepe ve çevresinde servislerimiz mevcuttur.Garantili yedek parça garantili servis sloganı ile servis sektöründe öncü firma olmayı başardı. Maltepe Siemens Servis'imize hergün onlarca müşterinin güvendiği gibi sizde rahatlıkla güvenebilirsiniz. Maltepe Siemens Teknik Servis" personellerimizle tek hedefimiz müşteri memnuniyetini sağlamak. Maltepe Siemens servis ,Maltepe Siemens servisi, Siemens Maltepe Siemens Servisi *****_444 _14_ 94_***** Siemens Servis Merkezi ÖZEL SERVİS .
27 Feb 2011
60
Share Video

0:03
Rahmanlar Siemens Servisi *****_444 _14_ 94_***** Siemens Servis Merkezi Rahmanlar Teknik Siemens servis Rahmanlar ve çevresinde servislerimiz mevcuttur.Garantili yedek parça garantili servis sloganı ile servis sektöründe öncü firma olmayı başardı. Rahmanlar Siemens Servis'imize hergün onlarca müşterinin güvendiği gibi sizde rahatlıkla güvenebilirsiniz. Rahmanlar Siemens Teknik Servis" personellerimizle tek hedefimiz müşteri memnuniyetini sağlamak. Rahmanlar Siemens servis ,Rahmanlar Siemens servisi, Siemens Rahmanlar Siemens Servisi *****_444 _14_ 94_***** Siemens Servis Merkezi ÖZEL SERVİS .
27 Feb 2011
35
Share Video

0:04
Uğur Mumcu Siemens Servisi *****_444 _14_ 94_***** Siemens Servis Merkezi Uğur Mumcu Teknik Siemens servis Uğur Mumcu ve çevresinde servislerimiz mevcuttur.Garantili yedek parça garantili servis sloganı ile servis sektöründe öncü firma olmayı başardı. Uğur Mumcu Siemens Servis'imize hergün onlarca müşterinin güvendiği gibi sizde rahatlıkla güvenebilirsiniz. Uğur Mumcu Siemens Teknik Servis" personellerimizle tek hedefimiz müşteri memnuniyetini sağlamak. Uğur Mumcu Siemens servis ,Uğur Mumcu Siemens servisi, Siemens Uğur Mumcu Siemens Servisi *****_444 _14_ 94_***** Siemens Servis Merkezi ÖZEL SERVİS .
27 Feb 2011
55
Share Video

0:04
Sultanbeyli Siemens Servisi *****_444 _14_ 94_***** Siemens Servis Merkezi Sultanbeyli Teknik Siemens servis Sultanbeyli ve çevresinde servislerimiz mevcuttur.Garantili yedek parça garantili servis sloganı ile servis sektöründe öncü firma olmayı başardı. Sultanbeyli Siemens Servis'imize hergün onlarca müşterinin güvendiği gibi sizde rahatlıkla güvenebilirsiniz. Sultanbeyli Siemens Teknik Servis" personellerimizle tek hedefimiz müşteri memnuniyetini sağlamak. Sultanbeyli Siemens servis ,Sultanbeyli Siemens servisi, Siemens Sultanbeyli Siemens Servisi *****_444 _14_ 94_***** Siemens Servis Merkezi ÖZEL SERVİS .
7 Mar 2011
54
Share Video

0:08
Topselvi Arçelik Servisi 444 _14_ 94_ Servis Lideri AK BEYAZ EŞYA KLİMA KOMBİ ÇAĞRI MERKEZİ VE TEKNİK SERVİS HİZMETLERİ. Servis Firmamız Türkiye Geneli bir servis kuruluşudur. Sektöründe yenilikçi ve lider olan daima en iyiyi hedefleyen servis firmamız her zaman hedeflerine ulaşmıştır bugün aynı politikayla devam eden firmamız 4 mevsim yine yanınızdadır. Beyaz eşya klima konusunda uzman olan ve büyük firmalarda yıllarca çalışmış olup daha sonra yenilikçi olan firmamıza katılan teknik personelimiz sizlere daha iyi hizmet vermek için durmadan çalışmaktadır. 7/24 Teknik Servisemi ihtiyacınız var arayın hemen uzman servis personelimiz gelsin sizlere en iyi şekilde yardımcı olsun. Özel tamir servisi ekonomik bir servis hizmeti sunmaktadır.
7 Mar 2011
80
Share Video

0:04
Tuzla Arçelik Servisi 444 _14_ 94_ Servis Lideri AK BEYAZ EŞYA KLİMA KOMBİ ÇAĞRI MERKEZİ VE TEKNİK SERVİS HİZMETLERİ. Servis Firmamız Türkiye Geneli bir servis kuruluşudur. Sektöründe yenilikçi ve lider olan daima en iyiyi hedefleyen servis firmamız her zaman hedeflerine ulaşmıştır bugün aynı politikayla devam eden firmamız 4 mevsim yine yanınızdadır. Beyaz eşya klima konusunda uzman olan ve büyük firmalarda yıllarca çalışmış olup daha sonra yenilikçi olan firmamıza katılan teknik personelimiz sizlere daha iyi hizmet vermek için durmadan çalışmaktadır. 7/24 Teknik Servisemi ihtiyacınız var arayın hemen uzman servis personelimiz gelsin sizlere en iyi şekilde yardımcı olsun. Özel tamir servisi ekonomik bir servis hizmeti sunmaktadır.
7 Mar 2011
124
Share Video

0:04
Altıntepe Beko Servisi 444 _14_ 94_ Servis Lideri AK BEYAZ EŞYA KLİMA KOMBİ ÇAĞRI MERKEZİ VE TEKNİK SERVİS HİZMETLERİ. Servis Firmamız Türkiye Geneli bir servis kuruluşudur. Sektöründe yenilikçi ve lider olan daima en iyiyi hedefleyen servis firmamız her zaman hedeflerine ulaşmıştır bugün aynı politikayla devam eden firmamız 4 mevsim yine yanınızdadır. Beyaz eşya klima konusunda uzman olan ve büyük firmalarda yıllarca çalışmış olup daha sonra yenilikçi olan firmamıza katılan teknik personelimiz sizlere daha iyi hizmet vermek için durmadan çalışmaktadır. 7/24 Teknik Servisemi ihtiyacınız var arayın hemen uzman servis personelimiz gelsin sizlere en iyi şekilde yardımcı olsun. Özel tamir servisi ekonomik bir servis hizmeti sunmaktadır.
29 Mar 2011
184
Share Video

0:04
Atakent Demirdöküm servisi olarak Atakent bölgesinde 7/24 Demirdöküm servis hizmeti vermekteyiz.Atakent bölgesinde oturuyor ve Demirdöküm Demirdöküm ürünler kullanıyorsanız Atakent Demirdöküm servisini arayabilirsiniz.Atakent Demirdöküm servisi evlerinizde kullandığınız Demirdöküm ürünlerin tamir ve bakımını yapmaktadır.Özel servis olarak hizmet vermekteyiz.
11 Aug 2011
69
Share Video

0:04
Atalar Demirdöküm servisi olarak Atalar bölgesinde 7/24 Demirdöküm servis hizmeti vermekteyiz.Atalar bölgesinde oturuyor ve Demirdöküm Demirdöküm ürünler kullanıyorsanız Atalar Demirdöküm servisini arayabilirsiniz.Atalar Demirdöküm servisi evlerinizde kullandığınız Demirdöküm ürünlerin tamir ve bakımını yapmaktadır.Özel servis olarak hizmet vermekteyiz.
11 Aug 2011
45
Share Video

0:05
Bağlarbaşı Demirdöküm servisi olarak Bağlarbaşı bölgesinde 7/24 Demirdöküm servis hizmeti vermekteyiz.Bağlarbaşı bölgesinde oturuyor ve Demirdöküm Demirdöküm ürünler kullanıyorsanız Bağlarbaşı Demirdöküm servisini arayabilirsiniz.Bağlarbaşı Demirdöküm servisi evlerinizde kullandığınız Demirdöküm ürünlerin tamir ve bakımını yapmaktadır.Özel servis olarak hizmet vermekteyiz.
11 Aug 2011
75
Share Video

0:05
Başıbüyük Demirdöküm servisi olarak Başıbüyük bölgesinde 7/24 Demirdöküm servis hizmeti vermekteyiz.Başıbüyük bölgesinde oturuyor ve Demirdöküm Demirdöküm ürünler kullanıyorsanız Başıbüyük Demirdöküm servisini arayabilirsiniz.Başıbüyük Demirdöküm servisi evlerinizde kullandığınız Demirdöküm ürünlerin tamir ve bakımını yapmaktadır.Özel servis olarak hizmet vermekteyiz.
11 Aug 2011
69
Share Video

0:05
Dudullu Demirdöküm servisi olarak Dudullu bölgesinde 7/24 Demirdöküm servis hizmeti vermekteyiz.Dudullu bölgesinde oturuyor ve Demirdöküm Demirdöküm ürünler kullanıyorsanız Dudullu Demirdöküm servisini arayabilirsiniz.Dudullu Demirdöküm servisi evlerinizde kullandığınız Demirdöküm ürünlerin tamir ve bakımını yapmaktadır.Özel servis olarak hizmet vermekteyiz.
12 Aug 2011
68
Share Video