Results for: adatepe teknik servisi Search Results
Family Filter:
AV rental provider in Ankara / Turkey
0:03
Adatepe Beko servisi olarak Adatepe bölgesinde 7/24 Beko servis hizmeti vermekteyiz.Adatepe bölgesinde oturuyor ve Beko Beko ürünler kullanıyorsanız Adatepe Beko servisini arayabilirsiniz.Adatepe Beko servisi evlerinizde kullandığınız Beko ürünlerin tamir ve bakımını yapmaktadır.Özel servis olarak hizmet vermekteyiz.
10 Aug 2011
154
Share Video

0:03
27 yıllık tecrübemiz ve profesyonel kadromuz ile müşteri memnuniyetini sağlayabilmek için İstanbul Adatepe ve diğer ilçelerde 7 gün 24 saat aralıksız olarak Beko özel servis hizmeti vermekteyiz. ~ Müşteri Odaklılık: Vizyon ve misyonumuzu ancak birbirimize müşteri gibi davranarak gerçekleştirebiliriz. Tüm müşterilerimize değer verir, onların itiyaçlarını anlamaya çalışırız. Adatepe Beko Servisimizin telefon numarası: (216) 517 07 47 Bizi arayarak Beko Servis ekibimizden servis çağrısında bulunabilirsiniz. Kaliteli bir hizmet için hemen arayın..!
7 Aug 2011
64
Share Video

0:02
Adatepe Aeg servisi olarak Adatepe bölgesinde 7/24 Aeg servis hizmeti vermekteyiz.Adatepe bölgesinde oturuyor ve Aeg Aeg ürünler kullanıyorsanız Adatepe Aeg servisini arayabilirsiniz.Adatepe Aeg servisi evlerinizde kullandığınız Aeg ürünlerin tamir ve bakımını yapmaktadır.Özel servis olarak hizmet vermekteyiz.
4 Aug 2011
100
Share Video

0:05
Adatepe Aeg servisi olarak Adatepe bölgesinde 7/24 Aeg servis hizmeti vermekteyiz.Adatepe bölgesinde oturuyor ve Aeg Aeg ürünler kullanıyorsanız Adatepe Aeg servisini arayabilirsiniz.Adatepe Aeg servisi evlerinizde kullandığınız Aeg ürünlerin tamir ve bakımını yapmaktadır.Özel servis olarak hizmet vermekteyiz.
4 Aug 2011
46
Share Video

0:05
Adatepe Bosch servisi olarak Adatepe bölgesinde 7/24 Bosch servis hizmeti vermekteyiz.Adatepe bölgesinde oturuyor ve Bosch Bosch ürünler kullanıyorsanız Adatepe Bosch servisini arayabilirsiniz.Adatepe Bosch servisi evlerinizde kullandığınız Bosch ürünlerin tamir ve bakımını yapmaktadır.Özel servis olarak hizmet vermekteyiz.
4 Aug 2011
98
Share Video

0:29
Servis - 444 5 545 Oldu ki beyaz eşyalarınızdan herhangi biri arızalandı. Böyle bir durumla karşı karşıya kaldığınızda telaşlanmak yerine 444 5 545 numaralı merkezimizi arayın. özel beyaz eşya servisi olarak bizler sizlere en kalıcıyı vermek adına çabalıyoruz. Çünkü kullanmış olduğumuz en pahalı eşya kategorisinde yer alan elektronik eşyalarınızın sizler için değerinin farkındayız. Müşteri memnuniyetinin bilincinde olan ve deneyimli personel kadrosuyla işlerini düzenli ve sistematik bir şekilde yürütmeye özen gösteren firmamıza beyaz eşyalarınızı güven ve metanetle teslim edebilirsiniz. Bilinçsiz servis tercihinin cüzdanınıza ve ürününüze malolabileceğini aklınızdan çıkarmayın.Sunduğumuz hizmete güvenimiz sonsuz olsada sizlerin de güvenini sürekliliğini kazanmak için işçilik ve değişen yedek parçaya 12 ay garanti veriyoruz. 444 5 545 numaralı çağrı merkezimizi tuşlayıp arıza bilginizi bırakın. Call center personelimiz kaydınızı servis araçlarımıza minimum sürede bildirerek adresinize ulaşılacaktır. Arıza yerinde giderilebilcek haldeyse probleminiz çözüme ulaştırılacaktır. Arıza farklı teçhizat gerektiriyor ise servis merkezimize getirilip arızası onarılacak tüm test aşamalarından geçirilip siz değerli müşterilerimize iade edilecektir. Yüksek kalite, güvence ve mükemmele ucuza ulaşmanın tek yolu 444 5 545 Özel Tamir Servisi Olarak Servis Hizmeti Vermekteyiz.
1 Jul 2011
52
Share Video

0:10
Adatepe Baymak Servis 444 55 45 Bakım ve Onarım Servis servis olarak öncelikle tüketicilere önem verir sizlerin gereksinimlerini anlama ve kalıcı çözümler getirme yönünde çalışırız. Yenilikçi insiyatifimiz sayesinde problemi çözerken iyiyiyakalamaya özen gösteririz.Deneme yanılma metoduyla süre gelen değişikliklere uyum sağlarız.Personelimize lüzumlu tüm araç gereç ve ihtiyaçlarını sağlayarak pozitif olmalarına olanık veririz. Süregelecek sorunları önceden düşünerek gerekli çözümleri üretir ve tüketicinin tekrar aynı problemle karşılaşmaması için gerekli tedbiri alırız. Sizler de kesin verimli ve kaliteli hizmeti en iyi şekilde almak istiyorsanız 444 5 545 numarayı tuşlayabilirsiniz..
20 Jun 2011
50
Share Video

0:08
27 yillik tecrubemiz ve profesyonel kadromuz ile musteri memnuniyetini saglayabilmek icin Istanbul Adatepe ve diger ilcelerde 7 gun 24 saat araliksiz olarak Frigidaire servis hizmeti vermekteyiz.
14 May 2011
53
Share Video

0:06
27 yıllık tecrübemiz ve profesyonel kadromuz ile müşteri memnuniyetini sağlayabilmek için İstanbul Adatepe ve diğer ilçelerde 7 gün 24 saat aralıksız olarak Vestel özel servis hizmeti vermekteyiz. ~ Müşteri Odaklılık: Vizyon ve misyonumuzu ancak birbirimize müşteri gibi davranarak gerçekleştirebiliriz. Tüm müşterilerimize değer verir, onların itiyaçlarını anlamaya çalışırız. Adatepe Vestel Servisimizin telefon numarası: 444 1 494 Bizi arayarak Vestel Servis ekibimizden servis çağrısında bulunabilirsiniz. Kaliteli bir hizmet için hemen arayın..!
6 May 2011
53
Share Video

0:06
Adatepe LG Servisi .:.:444 14 94:.:. Onarım ve Montaj Servisi Senelerin firmamıza verdiği deneyim ve donanım ile servis hizmeti alanında sizlere en mükemmel hizmeti sunabilmek için devamlı çalışmaktayız.Hizmet sektörü herkesin bildiği gibi canlı bir yapıda olup sürekli gelişim ve değişim ister.Özel servis olarak bunun bilincinde olup bu aktif yapı dahilinde devamlı ilerleme ve değişme içindeyiz.Bünyemizdeki personel beyaz eşyalar bahsinde profesyonel kişilerdir.Servis vasıtalarımız ve teknikerlerimiz her tür araç-gereç ve gerekli olan deneyime sahiptir.Bu sayede her türlü tamirat ve montaj en kaliteli şekilde yapılır. Nitelikli teknik hizmet için çağrı merkezimizi aramanız kafidir.Verilen hizmette değiştirilen yedek parça bir yıl garantilidir.Bu müddet içerisinde şahısların yaşabileceği arızalarla eksiksiz bir biçimde ilgilenmekteyiz.Firma olarak amacımız kulanılan beyaz eşyaların problemsiz, uzun ömürlü olmasını sağlamaktır.Garantili,iyi ve hızlı servis hizmetinin adresi 444 14 94
6 May 2011
45
Share Video

0:06
Adatepe Philips Servisi ^^''444 55 45''^^ Tamir Servisi Senelerin bize kazandırdığı tecrübe ve profesyonellik sayesinde teknik servis alanında siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için durmaksızın çalışıyoruz.Servis hizmet sektörü herkesin bildiği gibi devinimsel bir yapıda olup devamlı gelişme ve değişim istemektedir.Özel servis olarak bu unsurun bilincinde olup bu hareketli yapı dahilinde devamlı ilerleme ve değişim içindeyiz.Personelimiz beyaz eşyalar alanında profesyonel kişilerdir.Servis araçlarımız ve teknisyenlerimiz her tür alet ve gerekli olan bilgiye sahiptir.Bu sayede her tür bakım,onarım ve montaj en mükemmel biçimde yapılır. Garantili teknik servis için santral merkezimizi aramanız yeterli.Bakım ve onarım hizmetinde değişen yedek parça 1 yıl garantilidir.Bu süreç zarfında sizlerin karşılacağı arızalarla eksiksiz olarak ilgilenmekteyiz.Firma olarak önceliğimiz kullandıgınız beyaz eşyaların sorunsuz, dayanıklı olmasını sağlamaktır.Garantili,kaliteli ve anında teknik servisin adresi 444 55 45
18 Apr 2011
55
Share Video

0:06
Adatepe Toshiba Servisi 444 55 45 Bakım Servisi Yılların firmamıza verdiği deneyim ve donanım ile servis hizmeti alanında sizlere daha iyi hizmeti verebilmek için devamlı çalışıyoruz.Servis sektörü herkesçe bilinmek üzere dinamik bir yapıda olup devamlı ilerleme ve değişme istemektedir.Özel servis olarak bunun bilincinde olup bu canlı yapı dahilinde devamlı gelişim ve değişme içindeyiz.Çalışanlarımız beyaz eşyalar alanında profesyonellerdir.Servis araçlarımız ve ekibimiz her çeşit alet ve gerekli olan deneyime sahiptir.Bunun sayesinde her türlü tamirat ve montaj en mükemmel biçimde yapılır. Garantili teknik servis için çağrı merkezini aramanız yeterlidir.Verilen hizmette değiştirilen yedek parça 1 sene garantilidir.Bu periyot zarfında müşterilerimizin karşılaşabileceği problemlerle eksiksiz bir şekilde ilgilenmekteyiz.Firma olarak amacımız kullandıgınız ürünlerin problemsiz, uzun ömürlü olmasını sağlamaktır.Güvenilir,nitelikli ve anında teknik servisin adresi 444 55 45
14 Apr 2011
122
Share Video