Results for: aeg Search Results
Family Filter:
0:06
Özel servis olarak ilk görevimiz sizlerin memnun kalmasını sağlamaktır.Hepimiz verilen servis hizmetinin uzun vadeli olmasını isteriz ve Aeg servisi olarak biz bunu gerçekleştirmek için en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz.Teknikerlerimiz iş disiplinine ve profesyonelliğine sahip olup eşyanız onarıldıktan sonra beyaz eşyanızın nasıl kullanılması gerektiği hakkında sizi bilgilendirmektedirler. Bakım ve onarım hizmetinde işçilik ve değiştirilen yedek parça bir yıl garantilidir. Kuruluş olarak 7 gün 24 saat sizlerin hizmetinizdeyiz.Nitelikli hizmet için bizi aramanız kafidir.Güvenilir,nitelikli,anında hizmetin adresi 444 14 94 online hizmet.
7 Mar 2011
106
Share Video

0:04
Altıntepe Aeg Servisi (444 55 45) Tamir Servis Kurumsal bir firmadan hizmet almak ayrıcalıktır.. daima güvenilir ve süreklilik önemlidir biz siz değerli müşterilerimiz için ömrümüzü bu işelere adayan bir firmayız özel tamir servis hizmetini 7*24 vererek dahada kaliteli ve sigortalı bir hizmet sunarak çeşitli semtlerde ve ilçelerde bulunan servis araçlarmız sayesinde hem hızlı hemde çözüm odaklı çalışmaktayız bilmeniz gerekirki servis talebinde bulunduğunuz andan itibaren çağrı merkezi çalışanlarımız hemen bölgedeki ekipleri arayarak hizmet almanızı sağlamaktadır.Özel Servis Hizmet Hattı 444 55 45.. Altıntepe ,Aeg, Servisi
8 Mar 2011
117
Share Video

0:04
Altunizade Aeg Servisi (444 55 45) Tamir Servis Kurumsal bir firmadan hizmet almak ayrıcalıktır.. daima güvenilir ve süreklilik önemlidir biz siz değerli müşterilerimiz için ömrümüzü bu işelere adayan bir firmayız özel tamir servis hizmetini 7*24 vererek dahada kaliteli ve sigortalı bir hizmet sunarak çeşitli semtlerde ve ilçelerde bulunan servis araçlarmız sayesinde hem hızlı hemde çözüm odaklı çalışmaktayız bilmeniz gerekirki servis talebinde bulunduğunuz andan itibaren çağrı merkezi çalışanlarımız hemen bölgedeki ekipleri arayarak hizmet almanızı sağlamaktadır.Özel Servis Hizmet Hattı 444 55 45.. Altunizade ,Aeg, Servisi
8 Mar 2011
64
Share Video

0:10
Bostancı Aeg Servisi (444 55 45) Tamir Servis Kurumsal bir firmadan hizmet almak ayrıcalıktır.. daima güvenilir ve süreklilik önemlidir biz siz değerli müşterilerimiz için ömrümüzü bu işelere adayan bir firmayız özel tamir servis hizmetini 7*24 vererek dahada kaliteli ve sigortalı bir hizmet sunarak çeşitli semtlerde ve ilçelerde bulunan servis araçlarmız sayesinde hem hızlı hemde çözüm odaklı çalışmaktayız bilmeniz gerekirki servis talebinde bulunduğunuz andan itibaren çağrı merkezi çalışanlarımız hemen bölgedeki ekipleri arayarak hizmet almanızı sağlamaktadır.Özel Servis Hizmet Hattı 444 55 45.. Bostancı ,Aeg, Servisi
21 Mar 2011
238
Share Video

0:10
Erenköy Aeg Servisi (444 55 45) Tamir Servis Kurumsal bir firmadan hizmet almak ayrıcalıktır.. daima güvenilir ve süreklilik önemlidir biz siz değerli müşterilerimiz için ömrümüzü bu işelere adayan bir firmayız özel tamir servis hizmetini 7*24 vererek dahada kaliteli ve sigortalı bir hizmet sunarak çeşitli semtlerde ve ilçelerde bulunan servis araçlarmız sayesinde hem hızlı hemde çözüm odaklı çalışmaktayız bilmeniz gerekirki servis talebinde bulunduğunuz andan itibaren çağrı merkezi çalışanlarımız hemen bölgedeki ekipleri arayarak hizmet almanızı sağlamaktadır.Özel Servis Hizmet Hattı 444 55 45.. Erenköy ,Aeg, Servisi
8 Mar 2011
126
Share Video

0:05
Aydınlı Aeg Servisi (444 55 45) Tamir Servis Kurumsal bir firmadan hizmet almak ayrıcalıktır.. daima güvenilir ve süreklilik önemlidir biz siz değerli müşterilerimiz için ömrümüzü bu işelere adayan bir firmayız özel tamir servis hizmetini 7*24 vererek dahada kaliteli ve sigortalı bir hizmet sunarak çeşitli semtlerde ve ilçelerde bulunan servis araçlarmız sayesinde hem hızlı hemde çözüm odaklı çalışmaktayız bilmeniz gerekirki servis talebinde bulunduğunuz andan itibaren çağrı merkezi çalışanlarımız hemen bölgedeki ekipleri arayarak hizmet almanızı sağlamaktadır.Özel Servis Hizmet Hattı 444 55 45.. Aydınlı ,Aeg , Servisi
18 Mar 2011
122
Share Video

1:21
AEG CaFamosa - Kaffee frisch gebrueht
22 Mar 2011
265
Share Video

0:06
Maltepe AEG Servisi ((444 14 94))7x24 Servis Talebi Daha nitelikli teknik servis için şirket olarak edindiğimiz vizyon siz müşterilerin verilen hizmet esnasında ve sonrasında memnuniyetini sağlamaktır. İşinde uzman teknikerlerimiz sayesinde bugüne kadar devamlı problem çıkaran ve işlerinizi aksatan beyaz eşyalarınız artık siz müşterilerimize sorun yaşatmaktan çok uzakta.Özel servis olarak verdiğimiz servis hizmetinde beyaz eşyanızda değişen parçalar ile işçilik bir sene garantilidir.Ayrıca teknikerlerimiz hizmet sonrası ürününüzü daha sağlıklı kullanabilmeniz için çalışanlarımız sizleri bilgilendirmektedir.Firmamıza ulaşmak için 7 gün 24 saat hizmet veren çağrı merkezimizi arayıp arıza çağrı kaydı bırakmanız yeterli. Beyaz eşya tamirinde sorunsuz ve donanımlı servis hizmetinin adresi 444 14 94.
28 Mar 2011
128
Share Video

0:06
Merdivenköy AEG Servisi ^^''444 14 94''^^7x24 Servis İsteği Daha kaliteli servis hizmeti için şirket olarak edindiğimiz öncelik siz değerli müşterilerimizin sunulan hizmet esnasında ve daha sonrarasında memnun kalmasıdır. Profesyonel çalışanlarımız ile bugüne kadar devamlı sorun çıkaran ve işlerinizi erteleten beyaz eşyalarınız artık siz müşterilere sorun oluşturmaktan çok uzak.Özel servis olarak verdiğimiz servis hizmetinde ürününüzde değişen parçalar ve işçilik 1 sene garantilidir.Ayrıca personelimiz servis hizmeti sonrası ürünlerinizi daha ergonomik kullanabilmeniz için personelimiz müşterilerimizi bilgilendirmektedir.Bize ulaşmak için 7/24 hizmet veren çağrı merkezimizi arayıp arıza çağrı kaydı bırakmanız kafi. Beyaz eşya bakım ve onarımında sorunsuz ve güvenilir servis hizmetinin adresi 444 14 94.
28 Mar 2011
76
Share Video

0:06
Paşabahçe AEG Servisi :;444 14 94;:7x24 Servis Telefonu Daha nitelikli servis hizmeti için firma olarak edindiğimiz öncelik siz müşterilerimizin verilen servis hizmeti esnasında ve daha sonrarasında memnun kalmasıdır. Uzman teknikerlerimiz sayesinde bu zamana kadar sürekli sorun çıkartan ve yaptığınız işleri aksatan beyaz eşyalarınız bundan sonra sizlere problem teşkil etmekten çok uzak.Özel servis olarak verdiğimiz hizmette beyaz eşyanızda değişen parçalar ile işçilik 1 yıl garantilidir.Ayrıca personelimiz hizmet sonrası ürünlerinizi daha sağlıklı kullanabilmeniz için çalışanlarımız müşterilerimizi aydınlatmaktadır.Firmamıza ulaşmak için 7-24 hizmet veren çağrı merkezini arayıp onarım bildirim kaydı bırakmanız yeterli. Beyaz eşya bakımında nitelikli ve güvenilir hizmetin adresi 444 14 94.
28 Mar 2011
120
Share Video

0:06
Pendik AEG Servisi :;444 14 94;:Servisi Daha nitelikli hizmet için şirket olarak edindiğimiz amaç siz değerli müşterilerimizin verilen hizmet esnasında ve daha sonrarasında memnun kalmasıdır. İşinde uzman teknikerlerimiz sayesinde bugüne kadar devamlı problem çıkartan ve yaptığınız işleri erteleten ürünleriniz bundan sonra siz müşterilere problem yaşatmaktan çok uzak.Özel servis olarak verdiğimiz servis hizmetinde eşyanızda değiştirilen parçalar ve işçilik 1 yıl garantilidir.Ayrıca teknikerlerimiz servis hizmeti sonrası ürününüzü daha sağlıklı kullanmanız için teknikerlerimiz sizleri bilgilendirmektedir.Bize ulaşmak için 7 gün 24 saat hizmet veren çağrı merkezini arayıp arıza çağrı kaydı bırakmanız yeterli. Beyaz eşya tamiratında nitelikli ve güvenilir servis hizmetinin adresi 444 14 94.
28 Mar 2011
67
Share Video

0:06
Sahrayıcedit AEG Servisi .:.:444 14 94:.:.7X24 Servisi Daha kaliteli teknik servis için kuruluş olarak edindiğimiz öncelik sizlerin verilen servis hizmeti esnasında ve daha sonrarasında memnuniyetini sağlamaktır. Uzman çalışanlarımız sayesinde bugüne kadar sürekli problem çıkaran ve yaptığınız işleri aksatan ürünleriniz bundan sonra siz müşterilerimize sorun oluşturmaktan çok uzakta.Özel servis olarak verdiğimiz servis hizmetinde eşyanızda değiştirilen parçalar ve işçilik bir sene garantilidir.Ayrıca teknisyenlerimiz servis hizmeti sonrası ürünlerinizi daha sağlıklı kullanmanız için çalışanlarımız siz müşterilerimizi aydınlatmaktadır.Bize ulaşmak için 7/24 hizmet veren çağrı merkezini arayıp onarım çağrı kaydı bırakmanız yeterlidir. Beyaz eşya bakımında sorunsuz ve güvenilir hizmetin adresi 444 14 94.
28 Mar 2011
119
Share Video

0:06
Samandıra AEG Servisi [(444 14 94)]Servisi Daha kaliteli servis hizmeti için kuruluş olarak edindiğimiz öncelik siz değerli müşterilerimizin sunulan servis hizmeti esnasında ve sonrasında memnuniyetini sağlamaktır. Profesyonel teknisyenlerimiz ile bugüne kadar devamlı sorun çıkartan ve işlerinizi erteleten beyaz eşyalarınız bundan sonra siz müşterilerimize sorun teşkil etmekten çok uzak.Özel servis olarak verilen hizmette beyaz eşyanızda değişen parçalar ve işçilik 1 yıl garantilidir.Ayrıca teknisyenlerimiz hizmet sonrası ürünlerinizi daha ergonomik kullanabilmeniz için çalışanlarımız siz müşterilerimizi aydınlatmaktadır.Firmamıza ulaşmak için 7/24 hizmet veren çağrı merkezimizi arayıp onarım bildirim kaydı bırakmanız yeterli. Beyaz eşya onarımında kaliteli ve güvenilir servis hizmetinin adresi 444 14 94.
28 Mar 2011
143
Share Video

0:06
Sarıgazi AEG Servisi ((444 14 94))7X24 Hızır Servisi Daha kaliteli hizmet için kuruluş olarak edindiğimiz vizyon siz müşterilerin sunulan servis hizmeti esnasında ve daha sonrarasında memnuniyetini sağlamaktır. İşinde uzman teknikerlerimiz ile bu zamana kadar devamlı sorun çıkaran ve yaptığınız işleri erteleten eşyalarınız bundan sonra siz müşterilere problem teşkil etmekten çok uzak.Özel servis olarak verdiğimiz servis hizmetinde ürününüzde değişen parçalar ile işçilik bir sene garantilidir.Ayrıca teknisyenlerimiz servis hizmeti sonrası ürününüzü daha ergonomik kullanmanız için personelimiz siz müşterilerimizi bilgilendirmektedir.Bize ulaşmak için 7 gün 24 saat hizmet veren çağrı merkezimizi arayıp onarım bildirim kaydı bırakmanız yeterli. Beyaz eşya bakımında kaliteli ve güvenilir hizmetin adresi 444 14 94.
28 Mar 2011
67
Share Video

0:06
Selami Çeşme AEG Servisi .:.:444 14 94:.:.Bakım ve Onarım Servisi Daha iyi teknik servis için şirket olarak edindiğimiz öncelik siz müşterilerin sunulan hizmet esnasında ve sonrasında memnun kalmasıdır. Uzman teknisyenlerimiz ile bugüne kadar sürekli sorun çıkartan ve yaptığınız işleri erteleten ürünleriniz bundan sonra sizlere problem oluşturmaktan çok uzak.Özel servis olarak verilen hizmette eşyanızda değişen parçalar ile işçilik bir sene garantilidir.Bunun yanında teknikerlerimiz hizmet sonrası ürününüzü daha ergonomik kullanmanız için teknisyenlerimiz müşterilerimizi bilgilendirmektedir.Bize ulaşmak için 7/24 hizmet veren çağrı merkezini arayıp arıza bildirim kaydı bırakmanız kafi. Beyaz eşya tamirinde nitelikli ve güvenilir hizmetin adresi 444 14 94.
28 Mar 2011
110
Share Video

0:06
Suadiye AEG Servisi &-444 14 94-&7X24 Hızır Servisi Daha nitelikli servis hizmeti için firma olarak edindiğimiz öncelik siz müşterilerimizin verilen hizmet esnasında ve sonrasında memnuniyetini sağlamaktır. Uzman çalışanlarımız sayesinde benca zamandır sürekli sorun çıkaran ve işlerinizi erteleten cihazlarınız bundan sonra sizlere sorun olmaktan çok uzakta.Özel servis olarak verdiğimiz servis hizmetinde eşyanızda değişen parçalar ve işçilik 1 yıl garantilidir.Ayrıca teknisyenlerimiz servis hizmeti sonrası ürününüzü daha sağlıklı kullanmanız için teknikerlerimiz sizleri aydınlatmaktadır.Bize ulaşmak için 7/24 hizmet veren çağrı merkezimizi arayıp onarım çağrı kaydı bırakmanız yeterlidir. Beyaz eşya tamiratında nitelikli ve güvenilir servis hizmetinin adresi 444 14 94.
28 Mar 2011
84
Share Video