Results for: afrim Search Results
Family Filter:
2:59
TAVALLA
1 Feb 2009
360
Share Video

2:59
kosova
7 Apr 2009
3821
Share Video

4:24
SHQIP AFRIM MUQIQI KANGA E ZAGREBIT 1A SHUM E FORT
30 Dec 2013
4018
Share Video

4:11
2009
17 Oct 2009
1822
Share Video

3:50
afrimi eli eli kaqanik eli
16 Apr 2010
139
Share Video

0:41
DO TA GJENI NE KASET DHE CD VETEM NGA SHTEPIA DISKOGRAFIKE SHQIPJA MASTER
27 May 2010
411
Share Video

14:07
(dedication video to my sis and brother in law, a collection of some home videos and photos)
9 Jun 2013
3823
Share Video

6:06
http://www.facebook.com/nfmeurolindi http://www.facebook.com/OnAirMusic Producent : Bujar Avdimetaj Te...
18 Oct 2013
4339
Share Video

3:19
adem jashari
8 Dec 2013
8125
Share Video

6:01
Video projekti më i ri Gëzuar me Stupcat 2009 New Këngë dhe Humor Shikim të këndshëm... Stupcat Cima Leci...
7 Sep 2009
5752
Share Video

3:54
klani shqiptar feat ... peja prishtina gjakova prizreni kosova klina albania shqiperia shqiptar shqip muzik...
16 Nov 2009
2790
Share Video

4:07
http://www.shqipsong.com ..Kliko dhe shkarko Mp3 falas Mp3 Shqip Muzik Shqip Video Shqip Muzika...
24 Nov 2009
4696
Share Video

3:36
http://www.shqipsong.com ..Kliko dhe shkarko Mp3 falas Mp3 Shqip Muzik Shqip Video Shqip Muzika...
6 Dec 2009
5489
Share Video

3:18
Depresioni F-Kay Blero Lil Samee lyrical son 2010 Depresioni Feat Dafina Dauti -T'Kom Zhgenjy (Ofical...
27 Dec 2009
6575
Share Video

3:07
Burim aliu 2010 , Shqipe Krivenjeva 2010, Postuar nga dj luli ferizaj, si ti i gjej 100, te gjitha ti kam...
12 May 2010
691
Share Video

7:21
Ja keshtu jane priftat... Ky humor i portokallis mbeshtetet ne faktete reale se qka bejne realishte...
6 Oct 2010
977
Share Video