Results for: ama Search Results
Family Filter:
1:35
Bir kişinin inançsız olmasında tuhaf hiçbir şey yok. Tuhaf olan dinci basının "Allah'ı DA yokmuş!" vurgusuyla Serra Yılmaz'ı hedefe almasının normal karşılanması (dinsizin sözlükteki ikinci anlamı "acımasız" olan bir toplumun zihninde de dinsiz diye nitelenen biri için hoş düşünceler oluşması beklenmez). Dinsizim diyenin boyu uzamıyor (ama dinsizliğin olumsuz algılandığı bir toplumda bunu milyonların önünde söylemek çok değerli), fakat siz ahlak anlayışınızın ne kadar sahte olduğunu benzeri kişileri sırf dinsiz oldukları için ahlaksız, acımasız, topluma zararlı insanlarmış göstererek defalarca kanıtlıyorsunuz.
2 Sep 2017
11
Share Video

4:46
Klişe bir laf ama adamlar uzaya araç gönderirken, İslam dünyasında hâlâ dünya düz mü değil mi diye tartışılması gerçekten trajik. Bu tartışma birçok müslümana bile saçma gelecektir eminim. Ancak konu din olunca ve her şeyin ölçütü kutsal kitaplar olarak görüldüğünde, gerçeklerin orada yazanlara uydurulması bilindik bir durum haline gelmekte. İşte bu sebeple, 1975 yılında Suudi Arabistan'ın en önemli din otoritesi kabul edilen Şeyh Abdul Aziz Bin Baz tarafından Dünya'nın düz olduğu fetvası verilmiş ve buna inanmayanların dinsiz kabul edilerek, cezelandırılması gerektiği bildirilmiştir. Bugün, ülkemizde, hadisleri baz alarak Adem'in dinozorlarla aynı dönemde yaşadığını ve 30 m. uzunlukta olduğunu söyleyen biyoloji profesörlerimiz varken, dünyanın düz olduğunu söyleyen uzmanlar hiçbir müslümanı da şaşırtmamalı. ("Kuran'da Dünya'nın düz olarak geçtiğini söyleyenlere itirazınız var da, evrim yalandır diyenlere niye yok?" diye bir soru yönlendirilebilir kendilerine.) Şüphesiz buna inananlar sadece müslümanlar değil. 1956 yılında Britanya'da, Flat Earth Society (Düz Dünya Cemiyeti) adıyla, Dünya'nın düz olduğunu savunan ve bugün hala aktif olan bir organizasyon bile kuruldu. Bilim karşıtlığı hiçbir zaman popülaritesini yitirmiyor.
10 Sep 2017
9
Share Video

44:52
The Janus model provides the only coherent interpretation of the Dipler Repeller, explains the flat galaxy rotation curves, their containment and spiral structure, and the large-scale structure of the universe, posing as an alternative to dark matter. The effects of mirage around galaxies and clusters are due to a negative gravitational lens effect. Le modèle Janus fournit la seule interprétation cohérente du Dipole Repeller, explique les courbes de rotation plates de galaxies, leur confinement et leur structure spirale, ainsi que la structure à grande échelle de l'univers, en se posant en alternative à la matière sombre. Les effets de mirage autour des galaxies et des amas sont dus à un effet de lentille gravitationnelle négatif.
19 Sep 2017
3
Share Video

2:40
HIGHLIGHTS FROM MONSTER ENERGY AMA SUPERCROSS AT SAN DIEGO.
2 Mar 2008
3804
Share Video

2:40
HIGHLIGHTS FROM MONSTER ENERGY AMA SUPERCROSS AT SAN DIEGO.
27 Mar 2010
1097
Share Video

2:39
HIGHLIGHTS FROM MONSTER ENERGY AMA SUPERCROSS AT ATLANTA
3 Apr 2009
1905
Share Video

0:23
SOY AMA DE CASA, SOY MUJER Y SOY MEXICANA.
10 Apr 2008
1330
Share Video

4:33
We go watch AMA!
20 May 2008
295
Share Video

9:06
Be My Friend *******www.myspace****/psychtruth Medicating Aliah - Mother Jones Magazine *******www.motherjones****/news/feature/2005/05/medicating_aliah.html Health Freedom, Are We Free to Choice our Healthcare? AMA *******www.youtube****/watch?v=daqWMIxDCv4 Better Body Clinical Nutrition Joe Stickland, A.C.N Applied Clinical Nutritionist Visits Joseph's Website at *******www.nutritionaustin**** This video was produced by Psychetruth *******www.myspace****/psychtruth *******www.youtube****/psychetruth *******psychetruth.blogspot****/ © Copyright 2008 Better Body Clinical Nutrition. Distributed by Tubemogul.
11 Jul 2008
189
Share Video

3:52
Video arte experimental que realizé una mañana con autorretratos mios de un viaje que hice. Está cantado en Quechua una gran parte, lengua nativa del Perú. Ama Kiriwaychu ( no me hieras )
27 Jul 2008
489
Share Video

3:16
Como me Amas - Esther Moreno (ZI CARLOS & G.E COLLECTION)
14 Oct 2008
658
Share Video

0:37
The FSU AMA visited EVOK Advertising on Friday, October 17th for Q&A. read more at www.freeadcandy****
22 Oct 2008
95
Share Video