Results for: ambar Search Results
Family Filter:
0:40
Le Gran Bahia Principe Ambar de Punta Cana est un complexe hôtelier construit en 2007 dans le pur style caribéen avec une pointe d’influence coloniale. L’établissement se trouve à une demi-heure de l’aéroport de Punta Cana et à quelques minutes du lieu de passage des transports en commun. Les 528 chambres de l’établissement sont réparties dans des résidences de luxe de trois étages. Elles proposent des styles différents pour mieux agréer aux exigences de chacun tout en bénéficiant de tout le confort moderne. L’hôtel se trouve en plein cœur d’un jardin tropical, à quelques pas seulement d’une enchanteresse plage de sable fin se déployant en toute beauté sur une distance de 700 mètres. Réservez votre séjour sur notre site : *******www.easyvoyage****/pays/republique-dominicaine/punta-cana/hotels/gran-bahia-principe-ambar.html
23 Oct 2009
1151
Share Video

0:08
Ambarli Indesit Servis *=*444 14 94*=* 7x24 Servis Hizmeti servis olarak öncelikle tüketicilere değer verir sizlerin gereksinimlerini anlama ve kalıcı çözümler getirme yönünde çalışırız. Yenilikçi insiyatifimiz sayesinde sorunu çözerken mükemmeliyakalamaya özen gösteririz.Deneme yanılma metoduyla süre gelen değişikliklere uyum sağlarız.Çalışanlarımıza gerekli bütün araç gereç ve ihtiyaçlarını temin ederek pozitif olmalarına olanık veririz. Süregelecek problemleri önceden düşünerek gerekli çözümleri üretir ve tüketicinin tekrar aynı sorunla karşılaşmaması için gereken tedbiri alırız. Sizler de kalıcı verimli ve kaliteli hizmeti en iyi şekilde almak istiyorsanız 444 1 494 numarayı çevirebilirsiniz..
4 Jun 2011
129
Share Video

0:12
Ambarli Ak Sigorta Tel: 444 7 404 Yaşadığımız zamanda pek çok kayıp ve zarar yaşayabilirsiniz. Bu bahsettiğimiz her şeyle ilgili olabileceği gibi yuvanız, kullandığınız taşıtlar veya iş yeriniz ile de ilgili olabilir. Elbette bu kayıpların oluşmasını engelleyemezsiniz; ama erken davranarak sağlamış olduğunuz tedbirler ile parasal yönden oluşan zararlarınızı telafi edebilirsiniz. Peki bu nasıl olacak? Sahip olduğunuz şeyler için yaptırmış olduğunuz sigorta ile yaşayabileceğiniz belli başlı kayıp ve zararlara karşı önlem alabilirsiniz. Evinizi sigortalatmak için ister ev sahibi olun ister kiracı, siz müşterilerimize temin ettiğimiz sigorta ile bu hasar ve kayıplara karşı tedbir alabilirsiniz. Sahip olduğunuz elektrikli cihazlar, vasıtalar ve iş yerleri için de bu geçerli. Yine kamyon, minibüs gibi taşıtlarınıza kasko poliçesi veya iş makinelerinize sigorta yaptırabilirsiniz.
18 Jun 2011
152
Share Video

2:39
Ambar Tak Yahi Naad Gunjega sung by Kailash Kher for the support of Anti-Corruption Movement led by Anna Hazare and other members of Civil Society. Download: Video (Mp4): *******www.wupload****/file/119257286 Audio (Mp3): *******www.filesonic.in/file/1732926351/Ambar_Tak_Yahi_Naad_Gunjega.mp3
22 Aug 2011
467
Share Video

5:00
"videonun mp3ünü indirmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz www.salldunyayi****""download video mp3 www.salldunyayi****""en yeni amatör parçalar" www.salladunyayi**** "en yeni raplar amatör rapler" "djler" "ceza""doa""sagopa kajmer""illegal""bargo miss alara""miss bahar miss alara""qarizma mp3leri qarizma parçaları""beatler""atışmalar""hiphop""kolera""dj ateş""dj kral"" familia tokat""27antepli bela""27firari""mechul sanıklar""dj canbela""dj murat"" musa" "gülşah""familia""tokat""oğuz""oguz""sultana""esraliçe""king cosef""hayki""yas""hayki yas""efeflow""gazze rai""karambol""karakuvvet""ihtilal""meçhul sanıklar""metan""piton""medusa""miralay""dj lilo""t-bela mp3leri""dj arsız""dj karapençe""elnino"
1 Jul 2008
1290
Share Video

2:38
The Style Network's new makeover series What I Hate About Me presents a unique approach to self-improvement. Each unpredictable and candid episode centers on one woman who—sometimes reluctantly—reveals the top 10 things she hopes to change about herself. After every confession, host Lisa Arch recruits a specialist to help solve the problem in a thoughtful, constructive way. Each guest is given the tools she needs to make positive changes, build confidence—and knock all the items off her "Hate List."
7 Jan 2010
244
Share Video

6:05
Watch and learn from the internet marketing duo - Ewen Chia and Jo Han Mok. This is an excerpt from Ambar Hamid's Secret Yellow Seminar DVD 1 out of 6.
10 Feb 2008
538
Share Video

5:26
Watch and learn from the internet marketing expert from Asia - Patric Chan . This is an excerpt from Ambar Hamid's Secret Yellow Seminar Training DVD 2 out of 6.
8 Feb 2008
130
Share Video

5:56
Watch and learn from the internet marketing guru - Ewen Chia and Jo Han Mok on high conversion copywriting. This is an excerpt from Ambar Hamid's Secret Yellow Seminar Training DVD 3 out of 6.
10 Feb 2008
381
Share Video

6:10
Watch and learn from the internet marketing guru - Ewen Chia on building an online business. This is an excerpt from Ambar Hamid's Secret Yellow Seminar Training DVD 4 out of 6.
9 Feb 2008
221
Share Video

3:17
Watch and learn from the internet marketing expert - Patric Chan on building a profit pulling online business. This is an excerpt from Ambar Hamid's Secret Yellow Seminar Training DVD 5 out of 6. (more)
9 Feb 2008
238
Share Video

5:58
Watch and learn from the internet marketing expert - Jo Han Mok on his multi million dollar web conversion copywriting strategies you can implement for your online business. This is an excerpt from Ambar Hamid's Secret Yellow Seminar Training DVD 6 out of 6.
22 Feb 2008
1228
Share Video