Results for: drago Search Results
Family Filter:
0:17
Dragos Altus Teknik Servis, bünyesinde ki uzman kadrosuyla sizlere garantili ve kaliteli servis hizmeti veren firmamız sizlere sadece bir telefon kadar uzak. Sektörün en modern altus servislerinden biri olan Dragos altus servis 7/24 kesintisiz hizmet veriyor. Yıllardır servis sektöründe aktif olarak faaliyet gösteren firmamız altus tüm beyaz eşya modelleri için gerekli donanıma sahiptir.
18 Jun 2011
35
Share Video

0:17
27 yıllık tecrübemiz ve profesyonel kadromuz ile müşteri memnuniyetini sağlayabilmek için İstanbul Dragos ve diğer ilçelerde 7 gün 24 saat aralıksız olarak Beko özel servis hizmeti vermekteyiz. ~ Müşteri Odaklılık: Vizyon ve misyonumuzu ancak birbirimize müşteri gibi davranarak gerçekleştirebiliriz. Tüm müşterilerimize değer verir, onların itiyaçlarını anlamaya çalışırız. Dragos Beko Servisimizin telefon numarası: 444 1 494 Bizi arayarak Beko Servis ekibimizden servis çağrısında bulunabilirsiniz. Kaliteli bir hizmet için hemen arayın..!
20 Jun 2011
59
Share Video

0:15
Evinizde tesisat problemi mi var? Suyunuz çok mu az akıyor? Klozetiniz mi tıkandı ? Uzman tesisat kadromuzla Dragos genelinde yıllardır tesisatçı olarak hizmet vermekteyiz. Bizi dilediğiniz zaman arayarak evinizde ki tesisat işlerini yaptırabilirsiniz. Firmamız sizlerin yaşadığı tüm tesisat sorunlarına kalıcı ve ekonomik çözümler üretir.
20 Jun 2011
28
Share Video

0:10
Dragos Tesisatçı 444 884 8 Tesisatçı Evleriniz inşaat halindeyken duvarların içine birçok boru döşemesi de yapılmıştır. Bunların en önemlisi su tesisatlarıdır. Vakit geçtikçe ya oturduğunuz evin tekrardan tadiladata girmesinden ya da boruların yıpranmasından dolayı tesisatınızın yenilenmesi veya tamir edilmesi gerekir. Fakat telaşlanmanıza gerek yok, sahip olduğumuz teknolojik donanım ile birlikte, tesisatlarınızı, evlerinizi kırıp dökmeden oluşan sorunun kaynağını bulup tesisatınızı tamir ediyoruz.
20 Jun 2011
43
Share Video

0:22
Dragos profilo servisi bünyesinde ki uzman teknisyenleriyle siz profilo beyaz eşya kullanıcılarına 7 gün 24 saat servis hizmeti sunuyor. Dilediğiniz zaman arayabileceğiniz çağrı merkezimizle tüm çağrılarınıza cevap veriyoruz. Bu alanda ki en eski ve en modern teknik servislerden biri olan Dragos profilo servis sizlerin tüm teknik problemlerine ekonomik ve kalıcı çözümler getirir. Bizi dilediğiniz zamana arayarak teknik servis talebinde bulunabilirsiniz. profilo çamaşır makinesi tamiri, profilo bulaşık makinesi tamiri
21 Jun 2011
37
Share Video

0:10
Dragos Su tesisatçısı, uzman kadrosuyla tüm tesisat sorunlarına kalıcı çözüm oluyor. Yıllardır bu alanda hizmet veren firmamız sizlerin yaşadığı tüm su tesisat problemlerine kalıcı çözüm üretiyor. Son derece ekonomik fiyatlarımız ve kaliteli işçiliğimiz ile sorunlarınızı kökten çözüyoruz. Su kaçağı tespiti ve sıfırdan su tesisatı çekmede uzman kadromuz evinizde ki tüm tesisat sorunlarını çözüyor. Klozetiniz mi tıkandı? Gider açmada uyguladığımız tekniklerle gider tıkanmalarını açıyoruz.
28 Jun 2011
26
Share Video

0:05
Dragos su tesisatçısı uzman kadrosuyla sizlere garantili ve kaliteli sıhhi tesisat hizmetleri veriyor. Alanında uzman kadromuz sizlerin yaşadığı tüm tesisat arızalarına kalıcı çözümler sunuyor. Sektörde 20. yılını devirmiş olan firmamıza siz de diğer tüm müşterilerimiz gibi güvenle itimat edebilir ve sorunlarınızın kalıcı olarak giderilmesini sağlayabilirsiniz.
28 Jun 2011
32
Share Video

0:05
Evinizideki su tesisatında arıza mı var ? Bataryalarınız su mu kaçırıyor? Yıllardır tesisat alanında hizmet veren firmamız Dragos tesisat ofisiyle sizlerin yaşadığı tüm tesisat sorunlarına kalıcı çözüm oluyor. ekonomik fiyatlarımızla her türlü tesisat sorununda yanınızdayız. Modern tesisat ekipmanlarımızla sizlere sadece bir telefon kadar uzağız.
30 Jun 2011
38
Share Video

0:05
Dragos Baymak Servisi Tel:. 444 55 45 Tamir Servis Oldu ki beyaz eşyalarınızdan herhangi biri bozuldu. Böyle bir durumla karşı karşıya kaldığınızda panik olmak yerine 444 55 45 numaralı servis numaramızı tuşlayın. Bizler siz değerli müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunmak adına çabalıyoruz. Çünkü evlerinizde pahalı eşyalar kategorisine girmiş elektronik eşyalarınızın siz değerli müşterilerimiz için değerinin bilincindeyiz. Müşteri memnuniyetinin bilincinde olan ve tecrübeli personel kadrosuyla işlerini düzenli ve sistematik bir şekilde yürütmeye özen gösteren firmamıza beyaz eşyalarınızı güvenle emanet edebilirsiniz. Bilinçsiz servis tercihinizin cebinize ve ürününüze malolabileceğini unutmayın!. Sunduğumuz hizmete güvenimiz sonsuz olsada siz değerli müşterilerimizin de itimadını sürekliliğini kazanmak için işçilik ve değişen parçaya 1 yıl garanti vaadediyoruz. 444 55 45 numaralı merkezimizi arayıp arıza bilginizi bırakın. Call center personelimiz kaydınızı servis araçlarına minimum sürede bildirerek adresinize ulaşılacaktır. Arıza yerinde onarılabilecek haldeyse sorununuz çözülecektir. Problem farklı malzeme gerektiriyor ise servisimize getirilip arızası onarılacak tüm test işlemlerinden geçirilip siz değerli müşterilerimize iade edilecektir. Yüksek kalite, güvence ve mükemmele ucuza ulaşmanın tek yolu 444 55 45 Özel Tamir Servisi Olarak Servis Hizmeti Vermekteyiz.
30 Jun 2011
48
Share Video

0:10
Dragos Bosch Servis &-444 14 94-& Tamir Merkezi Daha iyi servis hizmeti için firma olarak edindiğimiz öncelik siz müşterilerimizin sunulan servis hizmeti esnasında ve daha sonrarasında memnun kalmasıdır. Profesyonel çalışanlarımız ile bugüne kadar sürekli problem çıkaran ve yaptığınız işleri erteleten eşyalarınız artık sizlere sorun olmaktan çok uzakta.Özel servis olarak verdiğimiz hizmette beyaz eşyanızda değiştirilen parçalar ve işçilik bir yıl garantilidir.Ayrıca çalışanlarımız hizmet sonrası ürününüzü daha ergonomik kullanabilmeniz için teknisyenlerimiz siz müşterilerimizi aydınlatmaktadır.Bize ulaşmak için 7 gün 24 saat hizmet veren çağrı merkezimizi arayıp arıza bildirim kaydı bırakmanız yeterlidir. Beyaz eşya tamirinde nitelikli ve güvenilir servis hizmetinin adresi 444 14 94.
2 Jul 2011
50
Share Video

0:06
Dragos Vestel Servis - 444 1 494 Oldu ki beyaz eşyalarınızdan herhangi biri bozuldu. Böyle bir durumla karşı karşıya kaldığınızda telaşlanmak yerine 444 1 494 numaralı servisimizi arayın. özel beyaz eşya servisi olarak bizler siz değerli müşterilerimize en kaliteyi sunamk için çalışıyoruz. Çünkü evlerinizde pahalı eşyalar kategorisine girmiş elektronik eşyalarınızın sizler için öneminin farkındayız. Müşteri memnuniyetinin bilincinde olan ve deneyimli ekip kadrosuyla işlerini düzenli ve sistematik bir şekilde yürütmeye özen gösteren firmamıza beyaz eşyalarınızı güvenle emanet edebilirsiniz. Bilinçsiz servis tercihinizin cebinize ve ürününüze malolabileceğini unutmayın!.Sunduğumuz hizmete güvenimiz sonsuz olsada sizlerin de itimadını sürekliliğini kazanmak için işçilik ve değiştirmiş olduğumuz parçaya 1 yıl garanti vaadediyoruz. 444 1 494 numaralı çağrı merkezimizi tuşlayıp arıza bilginizi bırakın. Call center personelimiz kaydınızı servis vasıtalarına minimum zamanda ileterek adresinize ulaşılacaktır. Arıza yerinde giderilebilcek durumda ise sorununuz çözülecektir. Problem farklı teçhizatlar gerektiriyor ise merkez servisimize getirilip arızası onarılacak tüm test aşamalarından geçirilip sizlere teslim edilecektir. Mükemmelliyet,güven ve yüksek kaliteye ucuza ulaşmanın tek yolu 444 1 494 Özel Tamir Servisi Olarak Servis Hizmeti Vermekteyiz.
2 Jul 2011
35
Share Video

0:20
Beko Teknik Servis Dragos genelinde ki beyaz eşya servis ofisiyle sizlerin tüm teknik sorunlarına anında müdahale ediyor. Firmamız sektörün en modern beyaz eşya servislerinden biri olup müşterilerine aynı gün içinde servis hizmeti veren bir firmadır. Bizi dilediğiniz zaman arayarak servis talebinde bulunmanız mümkün.
2 Jul 2011
26
Share Video

0:20
Sektörün en eski siemens servislerinden biri olan firmamız siz Dragos siemens kullanıcılarına 7/24 teknik servis hizmeti veriyor. Alanında uzman kadromuz yaşadığınız tüm teknik sorunları anında gideriyoruz. Firmamız Dragos civarında ki en eski siemens servislerinden biridir. Bu sebepten elimizde tüm yedek parçalar mevcut. Eski yeni tüm siemens modelleri için bizi arayarak teknik servis talebinde bulunabilirsiniz.
2 Jul 2011
45
Share Video

0:04
Profilo teknik servis ofisimiz Dragos şubesiyle sizlerin yaşadığı tüm sorunlara kalıcı çözümler üretiyor. Firmamızı yaşadığınız tüm teknik sorunlar için arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz. 7/24 online çağrı merkezimizle tüm sorunlara pratik çözümler sunuyor. Sektörün en gelişmiş beyaz eşya servislerinden biri olan Dragos profilo teknik servis gezici servis araçlarıyla sizlere yarım saat içinde servis hizmeti sunuyor.
4 Jul 2011
51
Share Video

1:55
Dragos Beko Servisi - 444 55 45 - Tamir Servis Oldu ki beyaz eşyalarınızdan herhangi birisi bozuldu. Böyle bir durumla karşılaştığınızda panik olmak yerine 444 1 494 numaralı servisimizi arayın. özel beyaz eşya servisi olarak bizler siz değerli müşterilerimize en kaliteyi vermek için çalışıyoruz. Müşteri memnuniyetinin bilincinde olan ve deneyimli çalışan kadrosuyla işlerini düzenli ve sistematik bir şekilde yürütmeye özen gösteren firmamıza beyaz eşyalarınızı güven ve metanetle emanet edebilirsiniz. Bilinçsiz servis tercihinin cüzdanınıza ve ürününüze malolabileceğini unutmayın!.Sunduğumuz hizmete güvenimiz sonsuz olsada sizlerin de güvenini sürekliliğini kazanmak için işçilik ve değişen parçaya 1 yıl garanti veriyoruz. 444 55 45 numaralı servisimizi tuşlayıp arıza kaydınızı bırakın. Marka Tescilli Olup İlgili Firmaya Aittir. Özel Tamir Servisi Olarak Hizmet Verme
7 Jul 2011
38
Share Video

0:16
Dragos Arçelik Servisi, alanında uzman teknisyen kadrosuyla tüm sorunlarınıza kalıcı ve pratik çözümler üretiyor. Firmamızı yaşadığınız teknik sorunlar için dilediğiniz zaman arayarak servis talebinde bulunabilir veya teknik bilgi alabilirsiniz. Arçelik firmasının ürettiği tüm beyaz eşya modelleri için gerekli donanım + yedek parça imkanlarına sahip firmamız sizlerin karşılaştığı teknik sorunlara gayet ekonomik ve kalıcı çözümler sunar. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi veya buzdolabı gibi beyaz eşya cihazlarınızda ki sorunları bizimle 7 gün 24 saat kesintisiz olarak paylaşabilirsiniz.
8 Jul 2011
40
Share Video