Results for: dua Search Results
Family Filter:
7:46
Cdo mengjes kur diellin shoh Ty te mendoj Ti se di pa ty i dashur jo nuk jetoj Sonte te kerkoj Ku je Prap te vetme mos me le Ne kete enderr qe s'mbaron Dhe me mundon Eh at dish sa shum te dua Do te rije veç me mua Dua ti ndjej buzet e tua Fjalet qe vetem ti mi thua I hap syte dhe them me vete Drita je ti Nuk e dua kete jete pa dashuri Sonte te kerkoj Ku je Prap te vetme mos me le Ne ket enderr qe s'mbaron Dhe me mundon Eh at dish sa shum te dua Do te rije vec me mua Dua ti ndjej buzet e tua Fjalet qe vetem ti mi thua
9 Mar 2009
36050
Share Video

3:53
cevşen dua
6 Nov 2009
1208
Share Video

3:30
TE DUA PERGJITHMONE
31 May 2009
33989
Share Video

4:09
MUSTAFA UĞUR-Dua (ZI CARLOS & G.E COLLECTION)
20 Jun 2009
931
Share Video

0:26
Yemek duas
6 Jul 2009
14606
Share Video

8:24
du'a made by muhammad mohaisny who was immediately arrested by the betrayers after he made the dua during Qunut after taraweeh prayer!
17 Sep 2009
2254
Share Video

2:56
bykaman**** | Derlemeler | Dua etmeyi denediniz mi?
30 Dec 2009
124
Share Video

3:34
uyan gözlerim islam ilahi camii yolcular İLAHİ dua klip
27 Jan 2010
395
Share Video

4:03
Xheza - PSE те Dua
4 Mar 2010
1389
Share Video

9:51
Maulana Tariq jameels heart trembling dua. It is the one of the most inspiring dua by him ever.May Allah bring back the days of islamic glory.
21 May 2010
626
Share Video

4:30
My Hearty Dua
9 Jun 2010
1012
Share Video

4:24
Dua
Alama iqbal pakistani poet best dua. by zakaullah khattak
15 Jul 2010
185
Share Video