Results for: eni koci Search Results
Family Filter:
4:04
noizy ft eni koci so hot teksti: Jam e vetmja sa e sheh ti e don (noizy) talk to me baby girl Jam e vetmja zemren tende pushton (noizy) the one and only in my life Une e di se nje shikim na bashkon (noizy) you look so nice Jam e vetmja qe kerkon Strf:Eshte thjesht nje shikim qe te verbon (noizy) gat you thinking of me Stili qe kam te ben te mendosh (noizy) sa shum shkojm ne te dy Filloi dhe mbaroi nje iluzion (noizy) filloj edhe mbaroi Kjo qe une jam ty te mundon Gjeje cfare duhet Gjeje cfare thuhet Veshtire qe te luhet (right) Biti po luhet Nata nuk shuhet (right) Akoma te duhet (noizy) thats right NOIZY wine for me lady wine for me baby the way your moving? your so hot wine for me lady wine for me baby is the way you do it? so hot god damn it zemer here we go again 1 ne 1 milion dhe per mu shum ti vlen ma e mira nder tanve ma s'shumti shkelqen dhe n'raste njoni ka dicka per me thon? do ket problem like winne for me baby winne for me lady ske krahasim kur je afer meje talk to me darling tjeret le t'plasin krejt m'kan inat se kerkujna sja rrasi lord haleluja qysh na shkoj puna dikur s'mkan dasht tash dhe venin jua zuna me t'miret perkrahi eyes on the shorty duket shum fly on top of a massaratte thirrum buggati kush s'mun em kapi targat jua lo smun na zen paparaci kush o gati flo so ANTI prej krejt estrades une jom ma i vecanti SO HOT SO HOT? - YOU? NOT YOU NOT I GAT I GAT TO ROCK THE CLUB
12 Apr 2011
294
Share Video

4:14
Enny official : *******www.facebook****/pages/Eni-Koci-Official-Page/203676359659488 Twitter: ********twitter****/#!/eni_koci
20 Apr 2012
14101
Share Video

3:32
Noizy ft. Eni Koci - So Hot (Lyrics) HD Eni Koci ft. Noizy - So Hot Lyrics Eni Koci ft. Noizy - So Hot Teksi Please rate, subscribe, add friends and give ur comment! Follow me on *******twitter****/#!/WeldyX
11 Jun 2012
4316
Share Video

3:51
Production by: Eni Music Network Video by : Urban Graphics Lyrics: Eni Koci Music by: Eni & A.Gjikolli & Sh.Shala Styling: Jaguar Hair&Makeup :Frida contact:infoenimusicnetwork.al facebook: ********www.facebook****/EniKociOfficialPages?bookmark_t=page twitter:********twitter****/eni_koci *******enikoci.blogspot****/ Lyrics: Si nje enderr ike ti mendoj per ty, vetem une rri Te te them sa me mungon Jo nuk mjafton Mos ndoshta ti me mendon Prane vetes a me kerkon ti sot... Malli a te ka marr.. A me ndjen si me pare... ref: Tek ty do jem ne cdo enderr qe sheh ne cdo fjale qe flet Per ty do jem Aroma qe ti ndjen Fryma qe ti merr Si nje enderr ike ti.... Me sjell kujtime cdo moment qe vazhdon Per ne jo kurr sdo te jete njesoj Njesoj... Ref (2x)
12 Nov 2013
7330
Share Video

7:17
30 Jul 2010
130
Share Video

3:19
*******www.facebook****/thisisnoizyreal - FAN PAGE OF NOIZY OTR
18 May 2011
146
Share Video

4:12
Je gjithcka Noizy and Enny: Just a two of us..Now lets forget the rest yea yea Je gjithcka qe kam dash Gjith jeten time me pas Dhe kur ndodhem larg teje me mungon Kur te shoh ty cdo nat Me ben te ndjehem me fat Prezenca jote rreth meje Me mjafton Noizy: Lexoj letren qe mke len Diten perfekt ma bon Krejt streset mbi ngarkimet e teperta mi lehteson Une mendon non-stop per ty Ndoshta 24/7 Une mendoj per ne ted y Kujtimet na mbajn gjall Mezi pres me ardh ne shtepi E di qe malli shume tka marr Mezi pres me te mbajt ne gji, kam shume sene per me tthon Me ty koha kalon shpejt, ndonjehere as vet se shoh Mengjesi shpesh na zen tu fol per te ardhmen tone Ajo mpyt se si do jet, une I them sikur ne prralla I am the king dhe ti do jesh borebardha Une do jem aty per ty ne momentet me te veshtira Une do bej gjithcka per ty , ti per mu je me e mira Nese koha ka nje prishje dhe qielli vrenjtet me re Jam I pari me tdal para se vetem ty kurr nuk te le Tjap mbeshtetje, dashni, mbi te gjitha respektin Te thirri my wife..midis krejt miletit Refren (Noizy dhe Enny) : Je gjithcka qe kam dash gjithe jeten time me pas Dhe kur ndodhem larg teje me mungon Kur te shoh ty cdo nat, me ben te ndjehem me fat Prezenca jote rreth meje me mjafton Enny: I kujtoj shpesh ditet qe lam pas, sikur te ishtin perfect life Jam me ty, te dy..Ndaj dhe koha per ne jo s'ndal Se te kujtoj te mendoj, zemer me mungon Te dua prane edhe nje second Ku je tani?? A me mendon? Dua te di letren time a po lexon? 1 minut pa ty 1 minut pa frym mbes Te lutem mos vono me shume se pa fryme vdes Kthehu, Kthehu kam frik vetmin Te dua prane shpirti im (2x) Ref..Je gjithcka...... Noizy: Une I boj krejt femrat e tjera te ndihen xheloze per ty I'm such a gentlemen kisha bo cmos per ne te dy Kishim shku ne tgjitha vendet qe ti ke enderru me shku Jam si plaku I vitit te ri, I make your dreams come true U make my dreams come true Dhe per kte jam shume mirenjohes so for life I keep it true Perjet just ME AND YOU Ain't no lie I miss u too If ever u should fall, I be there just for you I love you Enny: Ndjehem mire kur me ty jam Prane vetes ti me mban Dhe pse larg syve Afer zemres te kam Dhe pse larg syve Brenda meje te mbaj Couse you're my everything You're my You're my everything (Noizy Enny)—The only thing I dream of The only one I need (2x)
9 Jan 2012
7647
Share Video

4:42
Audio-Studio kualitet mund ta bleni : *******www.arkiva-shqip****/?slconkey=QXrGIZVG7m klip i realizuar nga Max Production
4 Jun 2012
3880
Share Video

4:02
Konkurimi ne Kenga Magjike 2012 Java 5 Music: Gramoz Kozeli Lyric: Eni Koci Arrangement: Gramoz Kozeli Publishing : Super Sonic Shpk All Rights Reserved (P) & (C) Super Sonic Shpk ********www.facebook****/supersonictelevizion 2012 ©
10 Nov 2013
4030
Share Video