Results for: ferizaj Search Results
Family Filter:
2:58
*******www.facebook****/pages/BK-aka-BooGary/181860695180802
29 Feb 2012
119
Share Video

2:58
*******www.facebook****/pages/BK-aka-BooGary/181860695180802
29 Feb 2012
160
Share Video

2:54
Ferizaj
23 Jun 2007
359
Share Video

0:15
Ipko Net doket n'Dokufest 07.08.2007 Ipko Net sponsoron Festivalin Ndërkombëtar të Filmit Dokumentar dhe të Shkurtë -- Dokufest. Për Prizrenin, prej shtatorit, ndërkaq, ofron shërbimin DUO. Prishtinë, 6 gusht Dokufest, një ndër ngjarjet kulturore më të mëdha që organizohet në Kosovë, do të sponsorohet nga Ipko Net - duke qenë ofrues zyrtar i internetit gjatë tërë kohës sa do të mbahet festivali. Dokufest, që mbahet në Prizren prej datës 6 deri më 12 gusht 2007, sjell njerëz arti dhe kulture nga mbarë bota, duke e shndërruar qytetin mikpritës - Prizrenin - shumë të dashur për t'u vizituar. Ipko Net inkurajon zhvillimet kulturore, duke përkrahur organizime të mirëfillta si Dokufest. Një prej vlerave kryesore të Ipko Net është vetëdija shoqërore dhe përmes biznesit të vet synon që të jetë pjesë e procesit të ndërtimit të së ardhmes së Kosovës. Me këtë rast Ipko Net e promovon edhe shërbimin DUO (Internet + TV) për qytetaret e Prizrenit, të cilin fillon ta ofroj prej shtatorit edhe në Prizren. DUO është shërbimi më i përhapur i Ipko Net, të cilin sot e përdorin mbi 22.000 klientë në Prishtinë, Pejë, Ferizaj, Gjilan, prej shtatorit në Prizren, dhe së shpejti edhe në qytetet tjera të Kosovës.
15 Aug 2008
473
Share Video

29:25
Ligjerata e parë nga seria Komentimi i librit "Medarixhus-Salikin" të autorit Ibn Kajjim El Xhevzije. Ligjëron: Shejh Muhammed Husejn Jakub ekrem avdiu, bekir halimi, enes goga, mazllam mazllami, jakup hasipi, sadullah bajrami, zekerijah bajrami, shefqet krasniqi, irfan salihu, enes rama, mehdi, albani, kosova, shqip, albanian, shqiperia, shqipni, kosove, uck, kla, stupcat, cima, leci, qumili, adem ramadani, shkurte fejza, shyhrete behluli, prizren, rugova, mitrovica, tetova, adem jashari, peja, prishtina, ferizaj, gjilan, tirana, tirona, humor, komedi, muzik, rap, filma, valle, vajza, potpuri, kange, kenge, kenga, katolik, thyrja e kufirit, shqiptare, ligjerate, debat, ligjerata, islam, xhami, xhamia, hoxhe, hoxhallar, imam, mesxhid, namaz, musliman, hixhab, ilahi, xhenneti, xhehnemi, mesxhid, kosovar, shqiptar, mekke, qabe, hoxha, kosovo, albania, bajram, haxhi, muselem mazllami, , shkup, maqedoni, ferki shala, fal, shqiperi, hixhabi, evropa, mali zi, ulqini, vdekja, biografi, konvertim, kendim, pavarsia, viti i ri, kur'an, drama , arabisht, arabe, nasheeds, movies, anglisht, english, quran , german, maqedonia, bosna, america, canada, arabia , gjermania, zvicrra, austria, shkupi, ferizaji, kacaniku, shkodra , feja islame, kosoves, historia, patriotik, kosovo, gonxhe bojaxhi, nena tereze, mrekulli, arnaut, abdul kader, etnike, kuran, synet, hadith, synnet, durrës, shkodra, kruja, vlora, gjirokastra, korça, saranda, berat, ulqin, xhihad, muxhahid, muxhahedin, albo, albos, bajram, kacanik, unikkatil, iliria, koncert, peje, shqiptaria, shkolla, bloody alboz, gangsta, rapper, pejon, kapeshnica, shqipet, tba, taravi, vushtrri, imam albani, recitim, kuranit, kur'anit, ligjerat, lecture, dove, albislam, ankebut, sure, ajete, falja, namazit, mysliman, muhammed salAllahu alejhi we selem, muhamet, alejhi selam, profet, pejgamber, mjekra, mjekrosh, ilahije, feja, ders, derse, kosov, ibadet, derguari, femra, vdekja, varri, nikab, xhilbab, medina, shqiptarit, allah, all-llah, all-llahu, ekber, akbar, xhenetli, zoti, nje, monoteizëm, ateizëm, krishtërim, krishti, jezusi, islamik, shejtani, dreqi, mashallah, ezon, muhamed, tekbir, studio, shume mire, xhehenem, xhenet, muhammedi, islame, kamera e fshehur, live, derse, shqipetar, pyetje, përgjigje, radio, davet, dawet, drenica, predikim, hadithe, sunet, moter, motra, ramazani, dhulkarnejn ramadani, mazllum, diaspora
10 Nov 2009
897
Share Video

2:30
sy-arti ferizaj
22 Oct 2009
106
Share Video

0:00
kosov vushtrri smrekonica kqiq mitrovica prishtina prizreni peja gjakova unikkatil ferizaj viti shkup shqiperi amerik allah muhame kosov vushtrri smrekonica kqiq mitrovica prishtina prizreni peja gjakova unikkatil ferizaj viti shkup shqiperi amerik allah muhamed...dili (more) (less) Tags: DiLi BMW M3 Turbo VS Ferrari Modena diliunikkatil unikkatil sexy kosovakosov vushtrri smrekonica kqiq mitrovica prishti (more) (less) Tags: KOMANDANTI »»AVs««.3gp pidh nane he bac
21 Dec 2008
2868
Share Video

5:38
Xhirimet e Vitit Ri 2008 Tv Tema Ferizaj
6 Sep 2009
623
Share Video

1:07
TURBO TETOVA M3 WWW.RADIODARDANIA.COM CHAT MA I MIR GOSTIVARI KOSOVA PRISHTIA SHKUPI KUMANOVA PEJA FERIZAJ RECICA CELLOPEKI GOLF BMW MERCEDES
18 Oct 2009
678
Share Video

0:00
AKSH Armata Kombetare Shqipetare FBKSH Gafurr Adili United Albania long live Kosova Albania shpata01
25 Apr 2009
1909
Share Video

3:54
www.RadioBledi.Ch - Shqip Radio
21 Dec 2008
1564
Share Video

3:39
shqiptare shkodra tiran elbasan albania shqiponja flamuri nene tereza isa boletini skenderbeu enver hoxha
25 Apr 2009
997
Share Video

9:13
Labi ne dasem
18 Dec 2008
1525
Share Video

3:12
humor shqip -nuset
24 May 2009
5944
Share Video

0:00
HUMOR SHQIP-DULLA
24 May 2009
4693
Share Video

2:14
humor shqip-dulla
24 May 2009
4671
Share Video