Results for: film lektor pl Search Results
Family Filter:
0:00
daj łapkę jak się podoba i suba są napisy!! Bruce Nolan jest reporterem telewizyjnym lokalnej telewizji w Buffalo. Po nieudanym dniu (strata pracy, kłótnia z dziewczyną, pobicie, wypadek samochodowy) oskarża o wszystko Boga, który wkrótce kontaktuje się z nim i obdarza go swoją mocą, ponieważ wyjeżdża na tygodniowy urlop. Pragnie się też przekonać, czy Bruce będzie lepszy w jego roli. Ten jednak zrozumie, że nie tak łatwo być Bogiem.
17 Sep 2013
3890
Share Video

0:00
Seksowna komedia z najgorętszym „ciachem" Hollywood -- Ashtonem Kutcherem („Co się zdarzyło w Las Vegas", „Efekt motyla", „Zupełnie jak miłość") w roli głównej. Rozbrajająco przystojny Nikki (Ashton Kutcher) uwielbia dobrą zabawę, luksusowe życie i piękne kobiety. Zwłaszcza, jeśli są bajecznie bogate. Zdobywa je szybko i zmienia, gdy tylko znudzą mu się ich luksusowe apartamenty. To jego sposób na życie. A przy okazji - doskonały biznes. Nieodpartemu czarowi Nikkiego ulegają kolejne kobiety, a on bawi się nimi i korzysta z życia, które mu sponsorują. Pewnego dnia spotyka wyjątkową dziewczynę - Heather. Piękna nieznajoma nie jest nim jednak zainteresowana. Czy w grze uczuć, która zaczyna się między Nikkim a dziewczyną chodzi o coś więcej niż seks i pieniądze?
29 Sep 2013
5863
Share Video

0:00
2 Nov 2013
4814
Share Video

0:00
gatunek: Thriller produkcja: USA premiera: 13 marca 2013 (świat) reżyseria: Malik Bader scenariusz: Sonny Mallhi Scott ma wszystko: urodę, talent, powodzenie. Jest najlepszym piłkarzem szkolnej drużyny futbolowej - i marzeniem większości okolicznych dziewczyn. To pasmo życiowych sukcesów zostaje jednak nagle przerwane. Kontuzja kolana na dłuższy czas odsuwa go od sportu. Wieloletnia przyjaciółka, Jules, ma pretensje o charakter ich związku. W życiu Scotta pojawia się nowa postać ? nieśmiała, delikatna Bess. Dziewczyna jest zafascynowana przystojnym chłopakiem, a wkrótce jej zauroczenie przeradza się w obsesję. Wokół Scotta zaczynają dziać się coraz bardziej przerażające rzeczy. Dostaje dziwne listy, jego znajomi ulegają tajemniczym wypadkom. Wkrótce chłopak uświadamia sobie, że stał się obiektem chorej fascynacji, która zagraża jego życiu. [Obsada] Lucas Till...Scott Crystal Reed...Bess Sarah Bolger...Jules Camille Guaty...Pani Brown Leigh Whannell...David Reid Ewing...Jeffrey Caitriona Balfe...Andie Isaiah Mustafa...Trener
8 Nov 2013
4854
Share Video

0:00
Film oparty na faktach. Jest to historia człowieka, który zabiera na ośmiomiesięczny rejs szkoleniowy kadetów ze szkoły morskiej. Podczas rejsu w łódź uderza ogromy sztorm, który łączy członków wyprawy w walce o życie. Film często określany jako "Stowarzyszenie Umarłych Poetów" na morzu.
20 Nov 2013
4306
Share Video

0:00
29 Nov 2013
4062
Share Video

0:00
24 Dec 2013
4308
Share Video

0:00
Champion opowiada historię boksera (Ving Rhames), niepokonanego mistrza, który skazany za gwałt zostaje wysłany do więzienia, gdzie musi stoczyć walkę z obecnym mistrzem więziennego boksu (Wesley Snipes).
3 Feb 2014
3962
Share Video

0:00
Komedia z Lektorem PL bardzo fajny film :) kujonek naćpał całą szkołę Murzynkiem z Marihuany
17 Jun 2014
7297
Share Video

0:00
Wybaczcie że nie było filmów ale byłem na wyjeździe a na kompie byłem ale nie miałem tam filmów które mógłbym przesłać więc sorki
25 Jun 2014
3987
Share Video

0:00
27 Oct 2014
6742
Share Video

0:00
Subskrybuj po więcej filmów.
9 Dec 2014
7147
Share Video

0:00
On jeden kontra Zło - samotny sprawiedliwy przeciw armii zbirów broniących bezprawia. Jego motywacją jest zemsta i kobieta, a bronią podstęp. Zapadłą mieścina, do której zawitał, rządzą dwa rywalizujące gangi. Udaje im się nie wchodzić sobie w drogę, ale wystarczy mała iskra, by rozpętało się piekło... Iskrą okazuje się on - obcy (Jean-Claude Van Damme), który ma własne porachunki z niegościnnymi gospodarzami. Efekt? Mordercze starcie, od losów którego zależy, czy w pustynnym miasteczku zagości wreszcie spokój i sprawiedliwość, czy też beznadziejnie pogrąży się ono w mrokach bezprawia...
16 Jan 2015
7897
Share Video

9:39
# Bohaterem tej wspaniałej baśni jest karzeł Willow. Pewnego dnia żona Willowa znajduje na brzegu rzeki ludzkie dziecko. Postanawia je przygarnąć. Jednakże jest ono częścią przepowiedni. Willow rusza w podróż, towarzyszy mu Madmartigan. Wspólnymi siłami starają się stawić czoła złej królowej Bawmardzie i uwolnić świat od wszelkiego zła...
9 Mar 2010
232
Share Video

0:00
Szczerze polecam, mam wręcz ogromną kolekcję, toteż prosiłbym, aby w komentarzach dodawać ewentualne propozycje filmowe do umieszczenia na kanale. Pozdrawiam.
13 Feb 2012
5812
Share Video

0:00
Przyjaciel gangstera / Tais-toi! Reżyseria: Francis Veber Scenariusz:Francis Veber,Serge Frydman Muzyka:Marco Prince Zdjęcia:Luciano Tovoli Produkcja: Francja 2003 Gatunek: Komedia, Akcja Obsada: Gérard Depardieu -- Quentin Jean Reno -- Ruby André Dussollier -- psychiatra Jean-Pierre Malo -- gangster Vogel Ruby i Quentin to para przestępców. Ruby jest milczącym gangsterem, zaś Quentin jest drobnym złodziejem, doprowadzającym wszystkich do wściekłości swoją naiwnością i gadatliwością. Gdy Ruby ucieka z więzienia Quentin przyłącza się do niego, wbrew woli Rubiego. Odtąd ukrywają się razem przed policją.
21 May 2012
4803
Share Video