Results for: gashi Search Results
Family Filter:
3:30
NATA E FUNDIT
27 Jun 2009
5063
Share Video

3:37
valdet gashi,ilirshaqiri-keng per valdet gashin,uck,uqk,uçk,dubrav,kosova,,.
21 Dec 2008
923
Share Video

10:30
www.salih-gashi.com 044-148 953
24 Oct 2009
137
Share Video

5:16
VELLEZERIT GASHI
31 Oct 2009
957
Share Video

4:07
http://www.shqipsong.com ..Kliko dhe shkarko Mp3 falas Mp3 Shqip Muzik Shqip Video Shqip Muzika...
24 Nov 2009
4695
Share Video

4:41
Shkurte Gashi tallava oj raki
26 Aug 2012
6299
Share Video

3:24
Shkurte Gashi - Kujton Baba i Lules 2010 (orginall)
16 Mar 2013
4154
Share Video

3:42
C) 2014 Prominent Network Ltd. Performing: Flora Gashi Prominent Network Facebook:...
3 Mar 2014
16431
Share Video

3:04
Music video by Loni Gashi performing "Crazy n Wild" featuring Stresi. Publishing: © 2014...
10 Feb 2015
5982
Share Video

6:30
ramush haradinaj luan haradinaj shkelzen haradinaj enver haradinaj daut haradinaj adem jashari gllogjan...
24 May 2009
1843
Share Video

4:07
12 Sep 2009
352
Share Video

3:36
30 Oct 2009
58
Share Video

1:29
drenas
28 Nov 2009
237
Share Video

4:44
Live ne Embrach per festen e flamurit
9 Dec 2009
393
Share Video

3:45
Stupcat 2008
13 Jun 2010
4700
Share Video

3:41
ro0nche
1 Nov 2011
5880
Share Video