Results for: iluzionism Search Results
Family Filter:
1:28
Iluzionism in Liceuk Pedagogic Matei Basarab Slobozia
26 Jan 2008
1400
Share Video

0:24
ilusion iluzionism magie truc
5 Jul 2009
366
Share Video

0:56
ilusion iluzionism magie truc
5 Jul 2009
351
Share Video

0:35
ilusion iluzionism magie truc
5 Jul 2009
955
Share Video

1:16
ilusion iluzionism magie truc
5 Jul 2009
709
Share Video

1:21
ilusion iluzionism magie truc
5 Jul 2009
489
Share Video

3:58
ilusion iluzionism magie truc
5 Jul 2009
858
Share Video

1:13
ilusion iluzionism magie truc
5 Jul 2009
168
Share Video

2:49
ilusion iluzionism magie truc
5 Jul 2009
343
Share Video

2:09
ilusion iluzionism magie truc
5 Jul 2009
403
Share Video

0:28
Liceul Pedagogic Matei Basarab > Slobozia... cateva trucuri cu carti facute prin scoala
26 Jan 2008
424
Share Video

0:04
ILUZIONISM gasca blocului 106
9 Nov 2008
376
Share Video

2:58
NELYNI MULENIA ILUZION 3D
2 Sep 2009
256
Share Video

2:33
iluzionism , magie
9 Nov 2008
187
Share Video

4:04
noizy ft eni koci so hot teksti: Jam e vetmja sa e sheh ti e don (noizy) talk to me baby girl Jam e vetmja zemren tende pushton (noizy) the one and only in my life Une e di se nje shikim na bashkon (noizy) you look so nice Jam e vetmja qe kerkon Strf:Eshte thjesht nje shikim qe te verbon (noizy) gat you thinking of me Stili qe kam te ben te mendosh (noizy) sa shum shkojm ne te dy Filloi dhe mbaroi nje iluzion (noizy) filloj edhe mbaroi Kjo qe une jam ty te mundon Gjeje cfare duhet Gjeje cfare thuhet Veshtire qe te luhet (right) Biti po luhet Nata nuk shuhet (right) Akoma te duhet (noizy) thats right NOIZY wine for me lady wine for me baby the way your moving? your so hot wine for me lady wine for me baby is the way you do it? so hot god damn it zemer here we go again 1 ne 1 milion dhe per mu shum ti vlen ma e mira nder tanve ma s'shumti shkelqen dhe n'raste njoni ka dicka per me thon? do ket problem like winne for me baby winne for me lady ske krahasim kur je afer meje talk to me darling tjeret le t'plasin krejt m'kan inat se kerkujna sja rrasi lord haleluja qysh na shkoj puna dikur s'mkan dasht tash dhe venin jua zuna me t'miret perkrahi eyes on the shorty duket shum fly on top of a massaratte thirrum buggati kush s'mun em kapi targat jua lo smun na zen paparaci kush o gati flo so ANTI prej krejt estrades une jom ma i vecanti SO HOT SO HOT? - YOU? NOT YOU NOT I GAT I GAT TO ROCK THE CLUB
12 Apr 2011
258
Share Video

3:17
Mp3 Download www.speedyshare.com/files/26052096/Kosovare_Xhoni_-_Ku_je_ti.mp3 Pjesa 1 Dashurin e vyshke si një gjethe Un te kërkoj por nuk edi ku mbete Dhe zogjet kthehen me ngrohtesi ne këte pranverë A thu a vjen, ti ndonjeher Kjo nat pafund nuk edi ku po me qon Mendoj tek ti eti je me tjeterkon Mendoj te kaluaren por ti nuk e kupton Kënd e lendon asnjihere nuk e kujton Ne rrugën tënde s'ka më kthim Nuk ka zbrastir më ne shpirtin tim I dhash te gjitha qe t'jam me ty Lot nuk u ndalen nga syt e mi Ref: Larg dores qe te prek larg syrit qe shikon Te thërras me zë te lart por askush nuk me degjon athua ku je ti ku u tret kjo dashuri Ku je ti, ku je ti (x2) Pjesa 2 Akrepat ndalen per nje moment mbetesh iluzion Ne këte qast fatin tim dikush e gzon Une e vetmuar mbyllem thell ne errësir Shpresa më mban për një dit të mirë Kujt ja fale syt qe dikur mi fale mua Fjalet qe ti mi thoje tjetres tash i thu te dua Kë perqafon e kujt doren ja shtrengon Thërras me zë por askush nuk më degjon Ref: Larg dores qe te prek larg syrit qe shikon Te thërras me zë te lart por askush nuk me degjon Athua ku je ti ku u tret kjo dashuri Ku je ti, ku je ti (x4) lyrics by: Maksi Beats
12 May 2011
528
Share Video