Results for: instylers Search Results
Family Filter:
1:50
My Review of the Instyler is that it is an exceptional hair straightener that delivers on everything it promises. I can style my hair straight and sexy, and I love it!
11 Sep 2009
237
Share Video

1:36
*******www.instylerhair**** The InStyler gives you salon-quality hair with its rotating iron that straightens or curls your hair for a fraction of the price.
11 Dec 2009
940
Share Video

1:28
*******instylerhair**** The InStyler hair iron reviewed on Fox News as a shopping must-have. Salon-quality hair for a fraction of the price.
11 Dec 2009
227
Share Video

7:34
*******www.seenontvstore****/hair-care/instyler-rotating-hair-iron/
27 Apr 2010
274
Share Video

1:07
Bugüne Kadar Görmediğiniz Özellikleri ile Instyler... Saçlarınızı yakmadan, bozmadan şekillendirmek için Instyler... Instyler Saç Şekillendirici ve Düzleştirici ile, düşük ısılarda sürekli bakımlı saçlara sahip olmak elinizde... Instyler, 4 farklı sertlikte fırçalardan oluşan silindire sahiptir. Döner sistemli silindiri ile, az ısı yayarak en iyi sonuca ulaşmanızı sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Instyler saç düzleştirme, bukle yapma, kıvırma ve hacim kazandırma özelliklerini birarada sunar. Herkes tarafından kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır ve kullanımı oldukça kolaydır. Instyler ile kuaför masrafının büyük bir kısmından kurtulma imkanına sahip olacaksınız. Instyler Saç Şekillendirici'sini karışmış haldeki saçlarınız üzerinde çalıştırmaya başladığınızda, birinci fırça seti saçlarınızı canınızı yakmadan ve saçlarınıza zarar vermeden açar. Bu saç açma işleminden sonra, döner kafalı silindir sistemi saçlarınızın üzerinde kayarak saç tutamlarını düzleştirir. Son olarak, ikinci fırça seti de sihirli dokunuşu gerçekleştirerek saçlarınızı şekillendirir. Sıradan saç şekillendiriciler saçlarınızı iki plaka arasına sıkıştırıp pişirirken, Instyler sadece gerektiği kadar ısı ve bir döner silindir kullanarak bu sorunun üstesinden gelir. Bu işlemler sırasında, tamamen kendine özgü ve patentli tasarımı sayesinde Instyler kullanımından dolayı saçlarınız hiçbir zarar görmeyecektir. Instyler Nasıl Bu Kadar Etkili Olabiliyor? Temelde, diğer birçok saç şekillendiriciden çok daha az ısı yayması ile saçınızı yıpratmaz. Döner silindiri sayesinde, her saç tutamını ayrı ayrı etkisi altına alır ve daha nazikçe işlem yapar. Bu saç tutamları ayrı ayrı ele alındığı için, yüksek miktarda ısıya gerek kalmadan işini yapabilir. Bu işlemi ne kadar sıklıkla yaparsanız yapın, saçlarınız ısıdan dolayı zarar görmez. Daha hacimli ve şekilli saçlar için Instyler Saç Şekillendirici ve Düzleştirici kullanın. Instyler ile kendi kuaförünüz olun, zamandan ve paradan kazanın... Instyler ile saçlarınızı düzleştirme ve hacimli göstermenin yanısıra, çok kısa sürede şekillendirebilirsiniz. Instyler, 8 dakikada saçınıza şekil verebilir. Saçınıza 8 dakikada verdiğiniz şekil hoşunuza gitmediyse, 2 dakikada tekrar düzleştirebilirsiniz. Aklınızda olan her şekli Instyler ile deneyebilir, beğenmezseniz yine Instyler ile değiştirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken, saçınızı Instyler'a sarmak...
5 Jan 2011
1674
Share Video

1:50
Can you get your hair styled in just few seconds.Here comes an opportunity for busy women to get perfect hair in just few seconds with Instyler. But don't buy it before reading our exclusive review.
14 Oct 2010
349
Share Video

1:07
Instyler 0216 390 56 48 saglikshoop****
18 Oct 2010
149
Share Video

1:49
instyler kullanımı 0216 390 56 48 www.instylerr.tk www.saglikshoop****
23 Oct 2010
229
Share Video

1:47
*******instylerreview****/ - Can you get your hair styled in just few seconds. Bbusy women can now get perfect hair in just few seconds with Instyler. But don't buy it before reading our exclusive review.
10 Jan 2011
247
Share Video

1:57
*******instylerreview****/ - Can you get your hair styled in just few seconds. Bbusy women can now get perfect hair in just few seconds with Instyler. But don't buy it before reading our exclusive review.
18 Jan 2011
168
Share Video

3:39
*******instylerrevealed****/ Instyler Review - Does the rotating hot iron hair straightener really work? Can we get styled hair in seconds? Hidden hair damages! Instyler review reveals the truth!
22 Feb 2011
229
Share Video

1:30
*******asseenontv-blog****/index.php/polls/is-the-instyler-in-fashion-or-a-fad/ Vote in our poll today!
18 Jun 2011
1100
Share Video

1:06
Never have a bad hair day again with the InStyle Hairstyle Try-On app! Your perfect haircut and style is at your fingertips. Easily try on and adjust the hottest celebrity hairstyles on your own photo, use our auto-detect technology to accurately determine your face shape and try on star styles for that shape. Share the amazing, realistic results, get tips on how to get the look, find an InStyle-approved salon - all in one app, built and powered by TAAZ!Upgrade to our premium version and you can:- Choose from over 250+ styles- Try on styles selected by InStyle editors such as the Best Cuts for Your '20s, Low Maintenance Work Hair and Wedding Hair- Get personalized recommendations- Check out new looks every two weeks
8 Aug 2011
736
Share Video

3:57
*******www.jeteye****/jetpak/90fd791a-eaf2-4ee9-8266-3b642d067c76/ The Instyler hair straightener is the next advance in hair styling products. The Instyler iron provides unparalleled convenience & multi-functional hair styling capabilities. Through the Instyler one is able to carry out straightening & curling functions without subjecting their hair to the extensive heat typically dealt out by conventional curling irons. The ability to carry out diverse hair care tasks by means of one curling iron whilst safeguarding the hair from extreme & damaging heat is a distinct advantage that accompanies the Instyler.
8 Oct 2011
289
Share Video

0:19
*******www.instyledeals**** Check out what Instyles Deals latest fashion item is! Instyle ponchos, perfect for any holiday gift, perfect fashionable piece for the winter!
30 Nov 2011
238
Share Video

1:08
*******www.jeteye****/jetpak/90fd791a-eaf2-4ee9-8266-3b642d067c76/ The Instyler hair straightener is the greatest evolution in hair care products. The Instyler iron gives unequaled efficiency and diverse hair styling possibilities. With the Instyler iron a person is able to complete straightening and curling roles without subjecting their hair to the extensive heat generally handed out by conventional curling irons. The ability to carry out assorted hair styling jobs through one curling iron whilst protecting the tresses from extreme and harmful high temperature is really a distinct advantage which accompanies the Instyler rotating iron.
13 Dec 2011
190
Share Video