Results for: ismaili Search Results
Family Filter:
6:49
ALBUM 2007
8 Dec 2009
2298
Share Video

3:33
By:MonnyGjokaj
19 Jan 2010
341
Share Video

5:26
26 Jan 2010
186
Share Video

4:19
22 Feb 2010
1429
Share Video

5:20
Video Clip. Adeek taool makhadtesh.
1 Apr 2010
342
Share Video

2:10
1 May 2010
75
Share Video

8:45
Celebration of Golden Jubilee Darbar in Portugal. His Highness Prince Karim Aga Khan The 49th hereditary Imam & Spiritual Leader of Shia Muslims, on the occasion of 50 years of Imamat. Distributed by Tubemogul.
20 May 2010
88
Share Video

8:45
Celebration of Golden Jubilee Darbar in Portugal. His Highness Prince Karim Aga Khan The 49th hereditary Imam & Spiritual Leader of Shia Muslims, on the occasion of 50 years of Imamat. Distributed by Tubemogul.
20 May 2010
83
Share Video

0:07
7 Jun 2010
33
Share Video

3:38
*******timmax.abnehmenpremium.click.d... *******timmax.muskeln.click.digibux.de/ *******timmax.gesundabnehmen.click.di... *******timmax.reflexzonen.click.digib... *******timmax.kiwu.click.digibux.de/ *******timmax.abnehmen-schlaf.click.d... *******timmax.farben.click.digibux.de/
18 Aug 2010
73
Share Video

3:43
Mbete nje kujtim Dal nga rruga e nje banditi kthehem ne tem un seriozisht i lenduar ne cdo ane e ndaj me ju kte vazhdimisht do perpiqem te ndryshoj cdo mendim qe kam per ty dhe nese ty kjo ste pelqen do e ndaj kte text ne dy deri kur te mos jem ktu do kesh mall per dashuri dhe nese une kthehem prap sdo vazhdoj kjo histori e ndar ne dysh prej nje kohe qe mu duk si nje zhgenjim per ty isha nje me vler sjap me shpres per nje rikthim le te them ste ndjej kur ne vehte kte e verej le te them te urrej ti do bindesh kte e verej do te kthehesh pa dyshim aty ku ishe si me par do jete shum vone nese kerkon qe kto gabime do ti fal ti mos kerko nga un te fal gabime vazhdimisht ti mos kerko nga un te kthehem prap un seriozisht ti me beso ne cdo fjal qe e them un pa dyshim me beso sdo te gjejsh prehje ne pendim. REF: Si dje,prap dhe sot Cdo fjale mbet e kot te thash ne fillim i rrende ky perfundim Kujto dhe mendo ku esht sot ajo e them me deshperim mbet vec nje kujtim Si dje,prap dhe sot Cdo lutje eshte e kot te thash ne fillim i rrende ky perfundim Kujto dhe mendo ku mbet sot ajo e them me deshperim MBET VEC NJE KUJTIM Ti e penduar do te mbetesh per mua nuk ke me vler deri sa te jem ende ne jet sdo te kujtoj ty asnjeher ti me ktheve te ndryshoj mbase jetoje me mashtrim ti me bere qe ta shly per ty un cdo kujtim un sdo te kthehem prap sikur dhe bota te mbaroj un dote gjej nje shkak sa me larg nga ty te jetoj do te kujtohet vazhdimisht se per ty isha i drejt un sa koh ndava me ty qe ne fillim ti e ki verejt mundohu te harosh ate qe ndodhi me ne te dy ti mesohu te kuptosh se si humb nje dashuri deri kur mos bindesh prap un do e thur kte melody shpresa e fundit ishte kjo sot mbaron kjo histori. REF: Si dje,prap dhe sot Cdo fjale mbet e kot te thash ne fillim i rrende ky perfundim Kujto dhe mendo ku esht sot ajo e them me deshperim mbet vec nje kujtim Si dje,prap dhe sot Cdo lutje eshte e kot te thash ne fillim i rrende ky perfundim Kujto dhe mendo ku mbet sot ajo e them me deshperim MBET VEC NJE KUJTIM ENJOY IT !
22 May 2011
1119
Share Video

3:45
25 Jan 2012
37
Share Video

3:53
Bloody
22 Jul 2012
4732
Share Video

3:38
Faqja zyrtare: *******www.facebook****/GoldAG.Legend *******www.facebook****/OnAirMusic
13 Oct 2012
3790
Share Video

4:16
BEHU FAN KETU *******www.facebook****/shkumbinismailiOfficial Te te them se un te dua mundem te gaboj, at qe ti ma bere mua smundem ta haroj, jo jo jo smundem te haroj... Te te them se nuk te dua po ashtau ndohsta gaboj, perseri te jesh me mua smundem ta lejoj, jo jo jo smundem te lejoj... Un dua ta di cfar ndjenja ke ti qe asniher smi tregove tlutem shko tani, te lutem shko tani...Un dua ta di cfar ndjenja ke ti qe asniher nuk mi tregove tlutem shko tani, te lutem shko tani oo te lus te shkosh tani... Nuk dua te qaj por lotet mdalin vet dhe si te besoj qe ty te kam humbur vertet, nuk mund te besoj qe ty te kam humber vertet...
24 Dec 2012
4049
Share Video

4:21
Adelina 16 vjeqare
1 Jan 2013
4034
Share Video