Results for: jego Search Results
Family Filter:
1:09
Jakieś 2 godziny testowania edytora wideo z GTA 4 :) Jeszcze nad nim pracuję, ale czuję, że udało mi się ogarnąć jakieś 70% jego możliwości. Możliwości ujęć widzicie, dodatkowo slowmo i można dobierać różne filtry. Muzyka taka se bo tylko taką mam na dysku obecnie, dodatkowo coś się spierdzieliło w edytorze i nie mam w paru miejscach dzwięku, ale problem się naprawił po restarcie :) Kiedy panowie wbiegają w uliczkę kamera się zmienia, wszystko można dopracować żeby było naprawdę płynnie :)
9 Feb 2009
1366
Share Video

1:27
Czarek i jego Parkour.
26 Jan 2009
502
Share Video

10:05
Ścigani część 2 napisy pl Młody mężczyzna (James McAvoy) dowiaduje się, że jego zaginiony ojciec w rzeczywistości jest zawodowym zabójcą. Kiedy ojciec zostaje zamordowany, syn zostaje zwerbowany do organizacji, która wyszkoliła jego ojca. Dostaje nauczyciela o imieniu Sloan (Morgan Freeman). Pod jego okiem chłopak przechodzi trening, który ma sprawić, że zajmie miejsce swojego ojca.
5 Feb 2009
408
Share Video

10:07
Ścigani część 3 napisy pl Młody mężczyzna (James McAvoy) dowiaduje się, że jego zaginiony ojciec w rzeczywistości jest zawodowym zabójcą. Kiedy ojciec zostaje zamordowany, syn zostaje zwerbowany do organizacji, która wyszkoliła jego ojca. Dostaje nauczyciela o imieniu Sloan (Morgan Freeman). Pod jego okiem chłopak przechodzi trening, który ma sprawić, że zajmie miejsce swojego ojca.
5 Feb 2009
472
Share Video

10:02
Ścigani część 4 napisy pl Młody mężczyzna (James McAvoy) dowiaduje się, że jego zaginiony ojciec w rzeczywistości jest zawodowym zabójcą. Kiedy ojciec zostaje zamordowany, syn zostaje zwerbowany do organizacji, która wyszkoliła jego ojca. Dostaje nauczyciela o imieniu Sloan (Morgan Freeman). Pod jego okiem chłopak przechodzi trening, który ma sprawić, że zajmie miejsce swojego ojca.
6 Feb 2009
421
Share Video

8:20
To jest klip stworzony przez CrusadeNR. Jego profil na YouTube został zawieszony za promowanie Polski. Obecnie jego nowy profil to CrusadersNR
26 Apr 2009
2053
Share Video

0:09
Wypowiedź eksperta w Faktach TVN, 5 maja 2009. Ciekawostka: TVN kazał usunąć ten 10-sekundowy filmik z YouTube kilka godzin po jego publikacji, pod pretekstem "naruszenie praw autorskich". :D No kretyni, jak nic. Może niech jeszcze pousuwają wszystkie Łapu Capu w których się skompromitowali. Albo najlepiej niech sobie mózgi usuną - i tak nie odczują różnicy, a przynajmniej będą mniej ważyć.
7 May 2009
181
Share Video

5:49
W niewielkiej odległości od Nidzicy (w pobliżu wsi Łyna) godny polecenia jest rezerwat „Źródła rzeki Łyny” im. prof. R. Kobendzy. Rezerwat jest rozległą doliną o powierzchni 120,54 ha z licznymi bocznymi wąwozami i dolinkami o stromych zboczach. Teren rezerwatu to oczywiście początek rzeki Łyny w postaci licznych źródeł, wypływających w rozległej dolinie i licznych wąwozach bocznych. Głównym celem rezerwatu, utworzonego w roku 1959, było zachowanie ze względów naukowych, dydaktycznych i krajobrazowych całokształtu procesów wstecznej erozji źródliskowej – źródła stale cofają się w kierunku granic linii wododziałowej.Najwyżej usytuowany punkt w rezerwacie znajduje się na wysokości 190,7 m n.p.m., dno wąwozu w najwyższym punkcie źródeł rzeki Łyny leży na wysokości około 150 m n.p.m. Powierzchnia rezerwatu porośnięta lasem liściastym w wieku 120-140 lat. Stałymi mieszkańcami rezerwatu są sarny, przechodnimi jeleń i łoś. Z tym miejscem powiązane są legendy: Pierwsza mówi o pięknej dziewczynie, imieniem Lana, która zakochała się w przystojnym młodzieńcu Dobrzynie. Nie dane jej jedna było go poślubić. Zrozpaczona nie mogła powstrzymać potoku łez. Spadały one na miękką ziemię, aż nagle ona sama podzieliła rozpacz dziewczyny – rozlała źródłem rzekę tak piękną, Łynę. Według drugiej zaś: Łyna była córką króla Tysiąca Jezior. W pewnej wsi żył Jaśko, sierota, który pięknie śpiewał. Łyna i Jaśko zakochali się i wkrótce zostali szczęśliwym małżeństwem. Pewnego dnia drzewo przywaliło Jaśka. Łyna postanowiła uratować męża kradnąc z ogrodu ojca życiodajny kwiat. Dziewczyna uratowała życie Jaśka, ale za swój czyn została ukarana. Ten, kto raz opuścił świat wody, nie miał prawa tam wrócić, a Łyna złamała tę zasadę. Król zamienił córkę w rzekę. Jaśko, który kochał Łynę nad życie, poprosił żeby i jego ukarać. Jaśko został zamieniony w wielką wierzbę płaczącą moczącą gałązki w nurcie rzeki. Wzmianki historyczne informują, iż w roku 1387 na początku biegu rzeki Łyny zbudowano młyn wodny. Jego właścicielem był komtur krzyżacki. Johann von Baffart z Ostródy. Młyn mełł początkowo zboże na mąkę, potem przystosowano go do mielenia zboża na kaszę.
12 Aug 2009
522
Share Video

0:49
Filmik ma charakter promocyjny. Wszystkie materiały użyte przy jego powstaniu oraz prawa autorskie są wyłączną własnością TVN SA. Zwiastun odcinBobek Ula Marek Zwiastun odc. 174 TVN 175 odc.176
26 Oct 2009
941
Share Video

6:14
Apartamento para venta(apartment for sale in Medellin) 3 habitaciones, duplex, 2 balcones, 4 baños, salón, Doble parqueadero,dos cuartos útiles, 123 m2, piscina climatizada, jegos infantiles, 275 millones, admin: 255.000, predial:464.000 3 años nuevo!
6 Nov 2009
371
Share Video

0:46
Filmik ma charakter promocyjny. Wszystkie materiały użyte przy jego powstaniu oraz prawa autorskie są wyłączną własnością TVN SA. Zwiastun odcinka 218 .Premiera 27 listopada 2009 r.
28 Nov 2009
277
Share Video

2:26
Obsługa płatności w BIZNES HOTEL, oprogramowaniu dla branży HoReCa (hotelarstwa i gastronomii) oraz Wellness & SPA, wspomagającym kompleksowe zarządzanie bazą noclegową, bazą gastronomiczną i bazą zabiegową, przeznaczonym do wszechstronnego prowadzenia obiektów wypoczynkowych, restauracyjnych i rekreacyjnych. Modułowa konstrukcja naszego programu hotelarskiego gwarantuje dostosowanie jego funkcjonalności do potrzeb i wymagań każdego typu obiektu noclegowego, gastronomicznego i rehabilitacyjnego (hotelu, motelu, hostelu, pensjonatu, domu wycieczkowego, ośrodka wczasowego, kwatery prywatnej, kempingu, domku letniskowego, schroniska młodzieżowego, ośrodka uzdrowiskowego, sanatorium, kliniki medycznej, centrum odnowy biologicznej, SPA itp.). BIZNES HOTEL to nie tylko program recepcyjny, grafik rezerwacji czy elektroniczna księga meldunkowa. Połączenie możliwości poszczególnych modułów (REZERWACJE, SPA/ZABIEGI, GASTRONOMIA) oraz integracja z już istniejącymi rozwiązaniami (np. centralką telefoniczną, kartami magnetycznymi, programem f-k Comarch Opt!ma - dawniej CDN Optima) pozwalają na kompleksowe i efektywne kierowanie każdym aspektem działalności hotelarskiej (obsługa recepcji, prowadzenie restauracji, baru i kawiarni, optymalizacja obłożenia stolików, organizowanie konferencji, planowanie zabiegów, prowadzenie dokumentacji i księgowości, zarządzanie gospodarką magazynową, obsługa handlu, sprzedaż produktów, administracja usługami dodatkowymi itp.). Dodatkowo systematycznie wzbogacamy nasze oprogramowanie hotelarskie o nowe elementy funkcjonalności, by sprostać rosnącym wymogom i oczekiwaniom rynku. Zapewniamy opiekę nad Klientem na każdym etapie współpracy, począwszy od wdrożenia i konfiguracji, poprzez szkolenia, aż po bieżący serwis przez cały okres eksploatacji systemu. Dowiedz się więcej - skontaktuj się z nami. Zapraszamy do współpracy! MIKRO-SERWIS, 75-211 Koszalin, ul. Bohaterów Warszawy 30, tel. 94 34-66-999, tel.kom. 691-466-999, mail: koszalinmikroserwis.pl www.mikroserwis.pl mikroserwis.pl/bizneshotel
24 Sep 2010
827
Share Video

1:17
dobra, zrobiłam włam, hihi XD taktak, Agata w roli głównej, hahahahahaha! tylko dens dla bimbera ma sens XD POZDRAWIAM SIOSTRĘ ŚMIETANA<3 +nie śmiać się z mojego śmiechu, jestem chora to dlatego :C ++pozdrawiam także Śmietana i jego "BEEEEEEEEEEEEK" XDD +++Śmietan nagrywał, nie ja. - ATETE
7 Oct 2011
399
Share Video

3:21
Drugi Solowy kawałek D-D’iego i pierwszy oficjalnie wydany kawałek dla Darkonia Records. Zapraszamy do odsłuchu utworu jego oceniania i komentowania. twór został wydany na licencji promo only, można go pobrać z oficjalnego downloadu *******www.darkonia.pl/man-ciud-d-masz-szanse/ i rozpowszechniać dowolnie z zachowaniem praw do rozpowszechniania utworu i zachowaniem autorów i nazwy wytwórni Darkonia Records. Produkcja DR 2010
20 Jul 2010
69
Share Video

0:54
Download Link File: *******easylinkme****/NoahMekhi827767/DARMOWE Uwaga! Stworzyliśmy ExpBota Lonely v.0045 i jeżeli byście byli nim zainteresowani należy wysłać SMS o treści AP.V6 na numer 75068 Koszt SMSa to 4,22zł z Vat i otrzymany kod należy wpisać na stronie www.metin2-50kk.pl.tl po wprowadzieniu poprawnego kodu nastapi przekierowanie na strone pobierania. To nie duża suma za tego wspaniałego Bota. Jego Funkcje : -Expi -Po 30lvl'u łowi ryby -Kupuje poty -Sprzedaje wybrany drop -Działa na najnowszym HackShieldzie. Polecamy gorąco Pozdrawiamy!
23 Sep 2010
1435
Share Video

2:41
Polska Wybrzeże Kości Słoniowej 3-1 *******www.tylko-kibice.pl Niesamowite spotkanie towarzyskie w wykonaniu biało czerwonych. Wydawałoby się, że w meczu Polska Wybrzeże Kości Słoniowej nasi rodacy nie mają absolutnie żadnych szans. Typerzy spekulowali pożarcie przez przeciwnika i sromotną klęskę na poznańskim stadionie przy ulicy bułgarskiej. Okazało się jednak zgoła inaczej. Nikt nie spodziewał się, że w meczu Polska Wybrzeże Kości Słoniowej gospodarze zdobędą aż 3 bramki a goście zaledwie jedną. Dwa piękne gole Lewandowskiego i jeden niesamowity Obraniaka. Pozostaje tylko zadać pytanie co będzie dalej? Czy Franciszek Smuda naszykuje polską reprezentację na Euro 2012? Czy jego podopieczni utrzymają taką formę i styl jak w meczy Polska Wybrzeże Kości Słoniowej czy był to tylko jednorazowy wybryk, a naszych piłkarzy niósł poznański doping?
20 Nov 2010
429
Share Video