Results for: kafes Search Results
Family Filter:
1:07
Kafe Gavani should not be stopped. Serialised online starting November 2007.
22 Oct 2007
514
Share Video

8:32
Kabardinka Psi Kafe 2004
27 Nov 2009
4632
Share Video

0:31
gitarla ağlatan kafe kafkasforum**** erdi hangişi
19 Aug 2008
3503
Share Video

3:01
ağlatan kafe ağlayan kafe kafkasforum**** erdi hangişi
20 Aug 2008
4479
Share Video

2:55
EN SESSİZ KAFE BODRUM İŞİTME ENGELLİLER
13 Sep 2008
359
Share Video

1:38
The ever dynamic Kafe Warisan, is a favorite with residents and visitors alike.The relaxed "Bali Style" combined with sophisticated fine dining, enchanting artworks for sale, experienced and hospitable staff, and the surrounding rice fields builds an ambiance that keeps guests coming back time after time.
18 Nov 2009
458
Share Video

3:28
N.O.H.A - Tu kafe
11 Feb 2009
7073
Share Video

2:31
kafe
27 Mar 2009
467
Share Video

13:24
Aşemez Kafe Kayseri İl Özel İdare 03-05-09
6 May 2009
2914
Share Video

3:33
Ate Halk Danslar Topluluu - 2009 Ylsonu Alatan Kafe
1 Jul 2009
379
Share Video

0:18
M & S SELECTA Knjazevac kafe promenada Distributed by Tubemogul.
5 Aug 2009
198
Share Video

0:28
M & S SELECTA Knjazevac kafe promenada 2 Distributed by Tubemogul.
6 Aug 2009
78
Share Video

0:18
M & S SELECTA Knjazevac kafe promenada 4 Distributed by Tubemogul.
7 Aug 2009
125
Share Video

2:54
Türkiye, İkinci Millete İhanet Planı'yla çalkalanıyor. İLK CEPHANELİK ORMANLIK ALANDA BULUNDU İddia edilen cuntanın, Türkiye'de ciddi eylemler planladığına dair ilk işaret yaklaşık 1 yıl önce ortaya çıktı. 3 Şubat'ta Beykoz Kaynarca'da büyük miktarda mühimmat bulundu. 27 adet TNT kalıbı, 100 gram C4 patlayıcı, fitil, fünye ve adaptör tornavidalarla işaretli bir ağacın dibine gömülmüştü. İHANET İHBAR MEKTUPLARIYLA DEŞİFRE OLDU Bu olayın üzerinden yaklaşık 25 gün sonra Ergenekon savcılarına bir ihbar mektubunun geldiği ileri sürülüyor. Buna göre bu mühimmat Ergenekon tutuklusu Emekli Albay Levent Göktaş'a bağlı bir hücreye aitti. Hücrenin Emekli Binbaşı Levent Bektaş, Yarbay Ercan Kireçtepe, Binbaşı Emre Onat, Binbaşı Eren Günay ve Yarbay Mustafa Turan Ecevit'ten oluştuğu ileri sürülüyordu. POYRAZKÖY CEPHANELİĞİ VE SUİKAST İDDiALARI İddialara göre ihbardan 15 gün sonra, 14 Nisan'da yeni bir ihbar daha geldi. Bu kez hücrenin başındaki kişi olduğu iddia edilen Albay Göktaş'ın, serbest bırakılmaması durumunda O'na bağlı hücrenin Ergenekon savcılarına suikast yapacağı yazıyordu. Aynı ihbarda Poyrazköy cephaleliği de yer aldı. Bedrettin Dalan'a ait araziye O'nun bilgisi dahilinde çok sayıda silah ve mühimmat gömüldüğü krokileriyle bildiriliyordu. TÜRKİYE YERDEN FIŞKIRAN SİLAHLARI GÖRDÜ Bu ihbarın ardından savcılık harekete geçti ve 21 Nisan 2009 günü Türkiye'yi şaşkına çeviren cephaneliğe ulaşıldı. Yerden fışkırırcasına mühimmat çıkıyordu. 15 dolu 7 boş lav silahı, 450 gr. C4 patlayıcı, 14 el bombası , 45 sis bombası, 7 hakem bombası ve daha pekçok patlacı bulundu. CEPHANELİK BULUNDU, TUTUKLAMALAR BAŞLADI Mühimmatın ele geçirilmesinin ardından ihbarda Göktaş'ın hücresi olarak bildirilen isimler tek tek gözaltına alındı ve tutuklandı. Tutuklamalardan bir hafta sonra 28 Nisan günü Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ kameralar karşısına geçti. Silahlar TSK'ya ait değil dedi ve boş lav silahlarını gösterdi. KAFES EYLEM PLANI BEKTAŞ'IN CD'SİNDEN 7 Haziran'da Makine Kimya Endüstrisi silah ve mühimmatların TSK'ya ait olduğu yönünde rapor verdi. Bu raporun ardından operasyonlara devam eden polis Emekli Binbaşı Levent Bektaş'ın ofisinden bir cd ele geçirildi. FİLM GÖRÜNÜMLÜ KAOS PLANI İşte Türkiye'yi kafese alıp, bitirmeyi hedefleyen 2. İhanet planının bu cd'den çıktığı iddia ediliyor. Son derece iyi gizlendiği söylenen planın bulunduğu cd'nin bir film cdsi olduğu planın da şifreli kaydedildiği öne sürülüyor. Plana göre Gayrimüslim vatandaşlar üzerinde kullanılacak silahların bir kısmının da, işte o gün boş denilenler olduğu söyleniyor.
21 Nov 2009
339
Share Video

2:08
Önce Ergenekon tutuklusu Albay Levent Göktaş'ın avukatı sıfatıyla tanındı. Göktaş'ın tutuklanmasının ardından müvekkilini Arena programına çıkarak savunmaya çalışmış ve tahliye olacağını iddia etmişti. MİLLETE İHANET PLANI ONDAN ÇIKTI Ama söylediği gibi olmadı. Türkiye'yi ayağa kaldıran Millete Komplo belgesi ilk olarak onun ofisinden çıktı. 4 Haziran'da yapılan aramada ayrıca bazı askerî ihalelere ilişkin CD`ler ile 300 sayfadan oluşan Strateji Belgesi'nin de ondan çıktığı ileri sürüldü. İR SÜREDİR SESSİZDİ Hatırlanacağı gibi Avukat Serdar Öztürk, Millete İhanet Belgesini hep reddetti. Hatta polisi ve savcıları komplo kurmakla suçladı. Ancak bürosundaki bütün aramaların görüntülü olarak kayda alındığı, avukatlarının da bulunan her evrakı imzaladığı ortaya çıkınca, bir süredir sesi duyulmuyordu. ÖZTÜRK CUNTANIN HUKUK DANIŞMANI MI? O günlerde böyle bir eylem planının neden Öztürk'te olacağı soruluyordu. Bu sorunun cevabı da Kafes Eylem Planı'ndan çıktı. Planda Öztürk'ün örgütün hukuk danışmanı olduğu ileri sürülüyor. Öztürk'ün karşılaşılacak muhtemel problemleri çözebileceği yazıyor. Ofisinde millete ihanet planıyla birlikte çok sayıda gizli askeri belge ele geçirilen Öztürk'ün adının Kafes Eylem Planında da geçmesi örgütle arasında kuvvetli bir ilişki olduğu şüphelerini güçlendiriyor. Şimdi savcılar bu kritik ilişkinin uzandığı noktaları araştırıyor.
21 Nov 2009
431
Share Video

3:06
Kafes Eylem Planı'nda, gayrimüslim mezarlıkları'nın tahrip edilmesi ve gayrimüslim okullarına tehdit içerikli mektuplar gönderileceği anlatılıyor. Son beş ayda 100'e yakın gayrimüslim mezarının saldırıya uğradığı ve bazı okullara tehdit mektupları gönderildiği ortaya çıktı. Demokrasiyi yıkmayı amaçlayan Cunta, Kafes eylem planını yürürlüğe koydu mu? Plan Mart 2009 tarihli. Kafes'te açıkça "gayrimüslim mezarlıklarına yönelik eylemler yapılacak" diye yazıyor. İşte bu nokta çok önemli. Çünkü, son 5 ayda İstanbul Zeytinburnu'da bulunan Rum Mezarlığı defalarca saldırıya uğradı... Balıklı Rum Vakfı Başkanı Dimitri Karayani provokatif saldırılara tepkisini böyle dile getiriyor. Vakıf Başkanı Karayani'ye göre mezarları tahrip edenlerin amacı Türkiye'yi yurt dışında zor durumda bırakmak. Tıpkı Karayani'nin söylediği gibi olmuş. Saldırılan ardından birileri olayı Avrupa Birliği'ne taşımış. Birlik de, "Türk Dışişleri'ne neler oluyor?" diye sormuş. Yaşanan olayların ardından vakıf mezarlıkta bir dizi tedbir almış. İddialara göre, bu döküman, korkunç eylem planının hayata geçtiğini gösteren bir başka delil. Planda, gayrimüslimlere ait okullardaki, öğrenci öğretmen ve velilerinin tehdit edileceği anlatılıyordu. Üsküdar'daki, bir ilköğretim okuluna geçtiğimiz günlerde "Temel Malatyalı" sahte ismiyle, bu 2 sayfalık, tehdit mektubunun gönderildiği ortaya çıktı. Taraf Gazetesi'ne açıklama yapan, Fener Rum Patrikhanesi avukatı Kezban Hatemi çok önemli bir noktaya dikkat çekti. Geçtiğimiz günlerde bir Rum Vakfı'na ait bütün bilgisayar ve kayıtların çalındığını açıkladı. Olayın ardından büyük tedirginlik yaşandığının altını çizdi.
21 Nov 2009
311
Share Video