Results for: kurtishi Search Results
Family Filter:
3:37
Love song of Mentor Kurtishi
27 Aug 2006
41897
Share Video

3:11
***Oran G_Mentor Kurtishi by Sisi_Mix***
19 Jan 2009
2232
Share Video

0:00
Jeta e hidhur ( Aci Hayat) Mehmet Kosovali (Kenan Imirzalioglu),Song-Mento Kurtishi
21 May 2009
5815
Share Video

4:44
muarem ameti mentor kurtishi
5 Oct 2008
4353
Share Video

3:19
Mentor Kurtishi - Shtepia pa nene
8 Aug 2010
1200
Share Video

3:49
Mentor Kurtishi 2011
27 Jul 2011
4410
Share Video

4:33
mentor kurtishi and Ibrahim tatlises remix DJ Bici Krye redaktor i radio shporetit www.radioshporeti**** shtepija ne shitje ne vushtrri www.shtepija****
19 Sep 2011
4950
Share Video

2:59
Konjufca
11 Oct 2008
6811
Share Video

4:21
16 Nov 2009
2264
Share Video

3:24
ByDj - DoNnY
11 Jan 2010
1710
Share Video

5:01
Memet290 STRUGE
1 Jun 2010
6124
Share Video

5:24
..
3 Jun 2011
176
Share Video

5:38
Muzik Shqip
14 Aug 2011
6019
Share Video

4:33
Luni Luni (Play Play, he means about dance) + pictures
21 Nov 2011
4976
Share Video

4:53
:((((
29 Aug 2012
5448
Share Video

4:14
Mentor Kurtishi - Skom me te Lon,Pasha ZOTIN kurr (kurr,kurr) nuk kam met lan Keto jan fjalet e tua ti vet i ke than Rrejshem je betu oh ne te madhin ZOT Kan me te vra keto plag kan me te vra keto lot.. Refx2. Besa besë e fjala fjalë mos me u nda sa te jem gjall C'ka ke than rren ka dal spo muj dhimbjes me i bo ball... E ke dit qe vdes(vdes)dhe jetoj per ty... Po cysh pate ZEMER ti mu mem gënjy Rrejshem je betu oh ne te madhin ZOT Kan me te vra keto plag kan me te vra keto lot.. Refx2. Besa besë e fjala fjalë mos me u nda sa te jem gjall C'ka ke than rren ka dal spo muj dhimbjes me i bo ball..
16 Feb 2013
8132
Share Video