Results for: kurvat Search Results
Family Filter:
3:14
By immortal Records
25 Nov 2010
282
Share Video

5:01
agoni me kurvat e malisheves
8 Aug 2009
2987
Share Video

0:28
sweet violive de lezbejka ishin shum mir jan lezbav ne kamer e kam edhe clipin e tyne tu u lezbav amo smuj me qit nje her e qes nder koh
7 Sep 2009
3148
Share Video

0:52
7 Oct 2009
186
Share Video

0:52
:P
14 Dec 2009
4940
Share Video

3:50
19 Jan 2010
2461
Share Video

0:55
2 Apr 2013
4876
Share Video

0:47
hahahahahah hihihih ndodhi interesante kurvat e kosoves ndodhi qeshareke humor per telefona hajgare
19 Aug 2009
2254
Share Video

0:23
kurvat e kosoves ne msn
25 Sep 2009
2498
Share Video

3:40
Na nuk pysim per kerkon, as nuk dum me dit per shtet, ecim vec me rregullat tona, otr kshu kena mbet, prej fillimit kur u hap, shperthym krejt do ku do, ja dham besen njoni tjetrit njo per kejt e krejt per njo, Jena cunat e nates me ne ska llafe, kapuca n'kry krejt me patllake, - heke oren dhe varsen prej qafe, qiti krejt paret mi jep si dhurat, ti je biznes man une jom biznes boy, ti ki karta banke une per to kom nevoj, uhhh hajde lujm 1 loj, nese pergjigjesh sakt une pap fitoj, nah - ktu ska shpetim - bojm gjithcka per mbi-jetim, dhe nese ti ngul kom thu se e kam gabim , i them mfal un nuk pyta per shpjegim, now bitch keep moving mos bo si kurvat, pranoje ket fat dhe merre si burrat, se sonte su kon - nata jote, noshta dhe mu m'ndodh si zotrrote, kjo bot esht e eger plot me bisha, ty tra fati me i pa kto bisha, ecim me kapuca patllake n'xhinsa, ku karin po mendon se je tu shku me kmisha, ti je zotni por un jam zot shpie, ti je n'rrug teme ktu nuk ke hije, tash pagu taksat fije per fije, ti jeton shnosh un po vdes prej urie, - na jena t'rritem n'rrug, dim githcka vec nuk dim mu tut, kshuqe mos u lodh kot se nuk t'foli but, se jeta e shtir me ka kthy si ujk, rrim tan bashk krejt si kupe, dhe asnjo nuk dahet asnjo prej ne, mos hy mes turmes se zdin cka t'gje, knej ka ne ska vend mu stre, jeni krejt anonim nese sjeni ksaj lagje, as nuk dum me dit se per kan je ardh dhe, ort e vona t'shtin telashe, jena cunat e nates me ne ska llafe, durt me doreza ska shenja gishtash, hekri i ftoht ban shkendi me blica, marrim dhe gzhojat mos t'ket shenja tpista, thuj vetes tung bitch hasta lavista
26 Oct 2012
5178
Share Video