Results for: mila Search Results
Family Filter:
1:03
The famous Justin Timberlake and Jessica Biel split is yet the talk of the town and paparazzi's pet! And Justin seems to be moving on....
22 Mar 2011
702
Share Video

15:51
Friends with Benefits. No Strings Attached. Friendship plus sex. Does it ever work, either in real life OR in the movies? It sure can, but you need the right chemistry.
22 Jul 2011
8772
Share Video

0:05
Günlük ev işlerinizi yapmanızda faydalandığınız beyaz eşya, kombi, klima v.b. elektronik cihazlar belli sebepler dolayısıyla bakım ve onarıma gereksinim duyabilir. Bu tür sorunlar gün içerisinde yapacağınız işlerin aksamasına sebebiyet verir. Bundan dolayı sorunları giderecek profesyonelce çalışan bir servisten destek almanız gerekecek. Yani sorunları giderecek hızlı, ekonomik ve profesyonelce çalışan bir firmadan yardım almanız lazım. Böylece hemzaman hem de parasal olarak tasarruf sağlamış olursunuz.Not: Özel beyaz eşya servisi. Marrka tescilli olup ilgili firmaya aittir.
9 Oct 2011
104
Share Video

0:02
Beyaz eşyalarınızla alakalı problem ne kadar büyük olursa olsun, bizler özel Beko tamir servisi olarak bu arızalanmaları profesyonel ve tecrübeli ekibimiz ve donanımlı altyapımız sayesinde en iyi şekilde çözmekteyiz. Cihazlarınız için bakım ve onarım isteklerinizi bize ulaştırmakta çok kolay. İster 7/24 hizmet veren çağrı merkezimizi arayın, ister internet sitemizden mail gönderin.Not: Özel beyaz eşya bakım ve onarım servisi. Marka tescilli olup ilgili firmaya aittir.
18 Oct 2011
43
Share Video

0:02
Beyaz eşyanızla ilgili sorun ne kadar büyük olursa olsun, biz özelbeyaz eşya servisi olarak mevcut sorunları uzman ve deneyimli ekibimiz ve donanımlı altyapımız ile en iyi şekilde çözmekteyiz. Beyaz eşyalarınız için bakım ve onarım isteklerinizi firmamıza ulaştırmakta çok kolay. İster 7/24 hizmet sağlayan çağrı merkezimizi arayın, ister internet sitemizden talep formunu doldurup yollayın.Not: Özel beyaz eşya servisi. Marka tescilli olup ilgili firmaya aittir.
18 Oct 2011
51
Share Video

0:02
Sahip olduğumuz kamera düzeneği yardımıyla duvarların iç kısımlarındaki problem oluşturan kısmı bulup en mükemmel şekilde tamir ediyoruz. Bununla birlikte ikamet ettiğiniz evin tesisatının yenilenmesi gerekiyorsa, sektörde profesyonel olan teknik ekibimiz evinize gelip bir ön izleme yaptıktan sonra en kaliteli biçimde montajlamayı yapmaktadırlar. Bilhassa doğalgaz tesisat montajı yapılırken peteklerin ve boruların duvara göre konumunu iyi ayarlamak gerekli, çünkü iyi ayarlanmazsa ileride ses problemi ile karşılaşabilirsiniz. Bu derece büyük bir hassasiyet isteyen onarımlar, sağlam yapılmazsa zamanla canınızı sıkabilir. 7/24 hizmet sunan santral merkezimizi aradığınız an, her tür bakım, arıza onarımı, montaj ve demontaj işlerini en iyi biçimde yapmaktayız. Sunulan servis hizmetinde işçiliğimiz ve değişen parçalar bir senelik garanti kapsamındadır. Şirketimize ulaşabileceğiniz telefon numarası 444 88 48.
19 Oct 2011
58
Share Video

0:02
Bir eve taşınırken o evle ilgili dikkat etmediğiniz bazı problemler vardır. Ev muhteşem görünebilir, fakat duvar içlerindeki döşenmiş tesisatların ne durumda olduğunu düşünemezsiniz. Bu tesisatların en dikkat edilmesi gerekenlerden biri su tesisatlarıdır. Günler geçtikçe ya evinizin tekrar yapılandırılmasından veya boruların eskimesinden ötürü tesisatınızın değişmesi veya onarılması gerekir. Artık can sıkıntısı yapmaya hiç lüzum yok, sahip olduğumuz teknolojik donanım ile birlikte, doğalgaz ve su tesisatlarınızı, evlerinizi kırıp dökmeden sorunun esas kaynağına ulaşıp tesisatınızı tamir etmekteyiz.
19 Oct 2011
64
Share Video

1:08
False alarm folks. The "The 70's Show" costars are merely friends, according to a pal.
17 Apr 2012
649
Share Video

0:51
Demi Moore is reportedly 'beyond heartbroken' over Ashton Kutcher's new romance.
24 Jul 2012
473
Share Video

2:48
Actress announced as the face of Gemfields at exclusive London event
16 Mar 2013
248
Share Video

1:10
Mila scores... Unbelievable
29 Oct 2006
1511
Share Video

4:24
Finally we a video for Smoker's Anthem "Sutta Na Mila.....ready for a joy ride........so what are waiting for ENJOY the SMOKER"S ANTHEM hats off to ZEEST....... ROCK ON GUYS!!!! CAST-ayaz,aamir,salman,shuja,asim,asad,nafees,arsalan,nabeel EDITED by--nabeel n aamir CREATIVE team--aimen n nihal CONCIEVED n DIRECTED by Syed Kashif Ali
17 Sep 2007
1523
Share Video