Results for: nes Search Results
Family Filter:
3:50
Les remorques de la ligne Express 500, à deux ridelles fixes (l’une antérieure et l’autre postérieure) sont parfaites pour transporter en pleine sûreté des matériaux volumineux, par exemple troncs et branches de longueur moyenne. Les remorques Express peuvent être remorquées par mini tracteur tondeuse, motoculteur et quad. La tôle galvanisée utilisée pour leur construction garantie une longue durée. Les modèles 500 RM, 500 IT et 500 RI sont équipés d’un système basculant qui permet d’effectuer les opérations de décharge sans effort particulier. Les remorques Express ne peuvent pas circuler sur des routes publiques. Ces remorques sont idéales pour vos terrains agricoles et vos jardins.
23 Jun 2017
0
Share Video

0:46
Bu videoda kargaların ne kadar akıllı olduğunu, karmaşık bir problemi nasıl çözdüğünü görebilirsiniz.
17 Jun 2017
1
Share Video

1:45
Bu videoda kavanoz içindeki yeme ulaşmak için ne yapması gerektiğini bilen ahtapotları seyredebilirsiniz. Kavanozun çevrilerek açıldığını da bilmesi bu hayvanların ne kadar zeki olduğunu ve bu hayvanlara saygı duyulması gerektiğini gösteriyor. Süper bir video.
17 Jun 2017
1
Share Video

9:57
Bu videoda akıllı papağanlar konuşuyor, ancak neler söylediğini de biliyor. Çok ilginç geldi bana.
17 Jun 2017
1
Share Video

4:10
Şempanzeler alet kullanır mı ? Ne dersiniz ? Tek bir alet değil, farklı amaçlar için farklı farklı aletler hazırlıyorlar ve bu şekilde avlanırken verimlerini artırıyorlar. Nasıl mı ? Bunu da artık siz seyredin ve keşfedin.
17 Jun 2017
0
Share Video

6:13
Pek çok hayvan (buna biz insanlar da dahiliz) problem çözme yetisine sahipler. Beyinlerini kullanmayı ve düşünmeyi gerektiren pek çok bilmecenin altından rahatlıkla kalkıyorlar. Ancak bugün hala ilkel inançlardan doğan bir söylem almış başını gidiyor: "Hayvanlar düşünemez, Allah aklı sadece insana bahşetmiştir." Kendimizi üstün görme anlayışına sahip olduğumuz ne yazık ki bir gerçek. Bu durum akrabalarımızın ve diğer canlıların başarılarını hep gözardı etmemize ya da önyargıyla yaklaşmamıza sebep oluyor. Sadece primatlar değil pek çok türden canlı bugün düşünmelerini gerektiren zeka problemlerinin üstesinden ustalıkla geliyorlar.
15 Jun 2017
3
Share Video

5:26
Dilimizde ne yazık ki maymun kelimesi, bir kurt, kaplan ya da aslan kadar itibarlı değil. Yahudiler için "aşağılık maymunlar olun" diyen bir kitabın müritlerinin maymun kelimesini aşağılama sayması şaşırtıcı değil. Biz dinsizleri (yani onların deyişiyle pis kafirleri) tanımlamak için de "işte maymun olduğunuzu kabul ediyorsunuz "diye aklınca bizi aşağıladığını sanan müslümanlardan da alet yapabilen (en azından kuyruksuz olanlar, yani ape'ler), zeka sahibi, sosyal canlıları hangi seviyede gördüklerini anlayabiliyoruz. Maymun var maymun var. Kuyruklusu var, ortak atadan 5 milyon yıl önce ayrıldığımız kuyruksuzu, yani kuzenlerimiz olan insansı maymunlar var. Yere göğe koyamadığın aslanın, kurdun önüne ayna koysan mal mal bakar, ama sen en yakın akraban olmasını kendine yediremediğin kuyruksuz maymunun önüne ayna tutarsan özfarkındalığıyla "benden güzeli var mı?" diye içinden geçirmediğini kim söyleyebilir? Hayvanlar aleminde kendini en üstte tutan aciz insanoğlu, kendini yüceltme için verdiğin hayvan sıfatlarını seçerken bir kere daha düşün!
15 Jun 2017
3
Share Video

6:34
Bu videoda maymunların ne kadar zeki hayvanlar olduğunu ve nasıl konuştuğunu görebilirsiniz. Bence izlenmeye değer bir video.
15 Jun 2017
1
Share Video

1:46
Bu videoda maymunların ne kadar komik hayvanlar olduğunu göreceksiniz. Ne oluyorsa meraktan olur boşuna dememişler...
15 Jun 2017
1
Share Video

4:07
Quelques extrait de l'épisode avec de la musique. La musique et les passages vidéos ne m'appartienne pas, je ne gagne rien dessus, c'est juste pour le fun.
14 Jun 2017
16
Share Video

2:37
The neuronal network is responsible for consciousness in the human brain. Hi my name is Miroslaw Magola and I'm searching for people worldwide who can lift objects made of metal, ceramic, wood or plastic off the floor, against the force of gravity without any aid. If you can do similar things like in the short video-clip e.g holding objects against your hands or your head, and move them vertically or in circles; please contact me, I would like to you to join interdisciplinary scientific projects. Brain research in Germany - Perception, Attention, and Consciousness References in TV media : RTL ( Germany ) — » Magisches Hessen « ( Report ), 1994 PRO7 ( Germany ) — » Arabella « hosted by Arabella Kiesbauer ( Talkshow ), 1995 ITV ( UK ) — » Beyond Belief « hosted by Sir. David Frost ( Live ), 1996 ( produced by David Paradine Productions ) SRF 1 ( Swiss Television Channel formerly known as SF1 ) — » Tagesschau « with Prof. Alex Schneider ( Report ), 2002 Telebasel ( Switzerland ) — » 7 vor 7 « hosted by Tamara Wernli ( Report ), 2002 Fuji Television ( Japan ) — » Unbelievable « hosted by Takeshi Kitano , 2008 Sat.1 ( Germany ) — » Clever! spezial « hosted by Barbara Eligmann and Wigald Boning ( Show ), 2009 ( produced by Constantin Entertainment ) TF1 ( France ) — « La Soirée de L'étrange « hosted by Christophe Dechavanne and Patrice Carmouze ( Live ), 2009 ( produced by Coyote ) History Channel ( USA ) — » Stan Lee's Superhumans - Mind Force « hosted by Stan Lee and Daniel Browning Smith , 2010 ( produced by Off The Fence ) Discovery Channel ( Worldwide ) — » Stan Lee's Superhumans «, 2013 GMA News TV ( Philippines ) — » Stan Lee's Superhumans «, 2014 RTV SLO ( Slovenia ) — » NE SE HACET « with Nina Osenar and Boris Kobal , director Nejc Levstik ( Live Programme ), 2015 NBC Universo ( USA ) — » Superhumanos de Stan Lee «, 2015 ABC TV (Australian Broadcasting Corporation) — » Superheroes «, 2015 Fokus TV ( Poland ) — » Supermocni «, 2016 SWR and ARD-alpha Odysso
14 Jun 2017
17
Share Video

5:52
Bu videodaki maymunlar yabancı dil biliyor. Hem de bir tane bile değil. Birçok yabancı dil biliyor. Birbiriyle bu yabancı diller sayesinde anlaşıyor. Ne yazık ki bazen biz insanlar gibi kendi çıkarları için yalan da söylüyorlar. Müthiş ilginç bir video.
13 Jun 2017
5
Share Video

9:57
Bu videoda akıllı papağanlar konuşuyor, ancak neler söylediğini de biliyor. Çok ilginç geldi bana.
13 Jun 2017
3
Share Video

2:37
The neuronal network is responsible for consciousness in the human brain. Hi my name is Miroslaw Magola and I'm searching for people worldwide who can lift objects made of metal, ceramic, wood or plastic off the floor, against the force of gravity without any aid. If you can do similar things like in the short video-clip e.g holding objects against your hands or your head, and move them vertically or in circles; please contact me, I would like to you to join interdisciplinary scientific projects. Brain research in Germany - Perception, Attention, and Consciousness References in TV media : RTL ( Germany ) — » Magisches Hessen « ( Report ), 1994 PRO7 ( Germany ) — » Arabella « with Arabella Kiesbauer ( Talkshow ), 1995 ITV ( UK ) — » Beyond Belief « with Sir. David Frost ( Live ), 1996 ( produced by David Paradine Productions ) SRF 1 ( Swiss Television Channel formerly known as SF1 ) — » Tagesschau « with Prof. Alex Schneider ( Report ), 2002 Telebasel ( Switzerland ) — » 7 vor 7 « with Tamara Wernli ( Report ), 2002 Fuji Television ( Japan ) — » Unbelievable « with Takeshi Kitano , 2008 Sat.1 ( Germany ) — » Clever! spezial « with Barbara Eligmann and Wigald Boning ( Show ), 2009 ( produced by Constantin Entertainment ) TF1 ( France ) — « La Soirée de L'étrange « with Christophe Dechavanne and Patrice Carmouze ( Live ), 2009 ( produced by Coyote ) History Channel ( USA ) — » Stan Lee's Superhumans - Mind Force « with Stan Lee and Daniel Browning Smith , 2010 ( produced by Off The Fence ) Discovery Channel ( Worldwide ) — » Stan Lee's Superhumans «, 2013 GMA News TV ( Philippines ) — » Stan Lee's Superhumans «, 2014 RTV SLO ( Slovenia ) — » NE SE HACET « with Nina Osenar and Boris Kobal , director Nejc Levstik ( Live Programme ), 2015 NBC Universo ( USA ) — » Superhumanos de Stan Lee «, 2015 ABC TV (Australian Broadcasting Corporation) — » Superheroes «, 2015 Fokus TV ( Poland ) — » Supermocni «, 2016 SWR Fernsehen (Germany) — » Odysso « with Dennis Wilms - Mythos
13 Jun 2017
57
Share Video

0:46
Bu videoda kargaların ne kadar akıllı olduğunu, karmaşık bir problemi nasıl çözdüğünü görebilirsiniz.
11 Jun 2017
3
Share Video

1:57
Pakistani Ne Indian Team Ke Saath Kia Kia
10 Jun 2017
35
Share Video