Results for: palju Search Results
Family Filter:
2:40
Edullinen kylpytynnyri, kylpytynnyrit, kylpytynnyri, palju www.KylpyHulju.eu
4 May 2012
238
Share Video

0:34
Trepp24**** - Palju ilmekaid treppe. Erilahendusega trepid, trepipiirded ja käsipuud. *******trepp24****/
18 May 2010
102
Share Video

2:16
Lapsi käib fotostuudios palju, tõttöelda ongi suurem osa fotostuudio igapäevatööst laste pildistamine. Tule vaata *******stuudio**** ja näed varasemaid fotostuudio tegemisi.
19 Jun 2010
462
Share Video

24:31
Eesti tele-eetri hirm ja arm Peeter Võsa on taas platsis, et maailma paremaks ja puhtamaks paigaks muuta. Ka sina saad selles pühas ürituses kaasa lüüa! Juba kuuendat aastat järjest suudab üks mees oma põnevate ja skandaalsete lugudega tuua telekate ette nii palju huvilisi, et paneb konkurendid hambaid krigistama ja tuntud ajakirjandusteadurid Võsareporteri-fenomeni üle juurdlema. Enamus eetrikuudest on Peeter Võsa juhitud „Võsareporter“ kui mitte teleedetabeli tipus, siis kindlasti kolme vaadatuima saate seas. „Võsareporter” toob meieni põrutavad reportaažid otse Eesti elust enesest. Televaatajate silme all rebitakse lahti rabavad ja skandaalsed lood elu varjukülgedest ja huvitavatest inimestest meie keskel. Lisaks on algaval hooajal plaanis taaskäivitada ülipopulaarseks osutunud Võsareporteri lauluvõistlus "Võsalaul". On see siis meelelahutuslik ajakirjandus või ajakirjanduslik meelelahutus - kuidas keegi aga paremaks peab. Igatahes üks on kindel: poole tunni jooksul “Võsareporteri” seltsis igav küll ei hakka! Kui tead midagi hullu või otsid ülekohtu vastu abi, siis helista Võsareporteri vihjetelefonile 54 54 1010!
1 Mar 2012
396
Share Video

4:39
*******www.raspberryketonesforte****/ee/ Raspberry Ketone Extract on viimane uudis kaalu langetamises. Miljonid inimesed kiidavad seda niiöelda "imerohtu", mida võetakse toidulisandina kaalu alandamiseks. See on saanud palju tähelepanu, kuna seda näidati hiljuti Dr. Oz Show's.
5 Nov 2012
142
Share Video

4:39
*******www.raspberryketonesforte****/ee/ Raspberry Ketone Extract on viimane uudis kaalu langetamises. Miljonid inimesed kiidavad seda niiöelda "imerohtu", mida võetakse toidulisandina kaalu alandamiseks. See on saanud palju tähelepanu, kuna seda näidati hiljuti Dr. Oz Show's.
8 Nov 2012
246
Share Video

1:20
Polar FT 60 F - *******www.pulsikell.ee Spordiga tegelemine aitab sul parandada oma üldfüüsilist vormi. Kasuta Polar FT 60 F pulsikella oma edusammude jälgimiseks ja motivatsiooni kõrgel hoidmiseks. FT 60 F aitab sul oma treeninguid täiustada ja annab sulle kasulikku tagasisidet edusammude kohta. Uus 2013 Polar FT 60 F on suurepärane mitmel moel. Mõned pulsikella omadustest on näiteks: abistab FT 60 F sind oma keha vormis hoida ja juhendab FT 60 F sind treenima õige intensiivsusega. Vali oma lemmik musta ja lilla FT 60 F vahel. Soetades endale Polar FT 60 F pulsikella, leiate pakendist Polar FlowLink® andmesideseade ja Polar FT 60 F treeningkompuuter. Enne Polar FT 60 F pulsikellaga treeningute alustamist, aktiveeri Polar STAR treeningprogramm, mis juhendab sind treenima õige intensiivsusega ja seab ajalisi eesmärke. Kuigi spordiga tegelemine on väga kasulik, peab siiski olema ettevaatlik. Palun jälgi treeningu ajal oma südame löögisagedust ja teisi andmeid, mida pulsikella ekraanil kuvatakse, et sa ei pingutaks üle oma võimete ja oma kehale liiga ei teeks. Enne treeningute alustamist Polar FT 60 F pulsikellaga, palun loe hoolikalt kasutusjuhendit ja parimate tulemuste saavutamiseks: vajuta nuppu OK ja valige Start. Treeningu andmete salvestamise alustamiseks vajutage nuppu OK.. ja pane vööandur ümber rindkere, rinnalihastest allapoole ja kinnita kummipaela teine ots haagiga. Polar FT 60 F pulsikell elab treeningu ajal kaasa sinu igale sammule, näiteks: sinu treeningu efektiivsus kuvatakse ekraanil kogu treeningu aja ja hoiab sind õigel tempol, kui su pulss läheb liiga kiireks. Pese kummipaela regulaarselt pesumasinas temperatuuril 40ºC/104ºF (vähealt iga viie kasutuskorra järel). Tihedamini esitatud küsimused. K: Miks pean arvestama kella järgi kui kõvasti ja kui palju treenida. Kas ma ei võiks lihtsat usaldada oma keha ja sisetunnet? V: Kui treenid liiga intensiivselt on risk kiiresti läbi põleda. Kui treenid liiga õrnalt, ei pruugi sa saavutada soovitud tulemusi. Oluline on leida õige tasakaal treeningutel ja parim viis selleks on treenida pulsikellaga ja treenida targalt. K: Kuidas hoolitseda oma FT 60 F eest? V: Pärast iga kasutuskorda eemalda vööanduri saatja kummipaela küljest ja loputa kummipaela korralikult jooksva vee all. K: Kas FT 60 F mõõdab ka vee all pulssi? V: Jah FT 60 F annab ka vee all signaali edasi ja mõõdab ning salvestab pulssi Polar FT 60 F on saadaval meie e-poes *******www.pulsikell.ee. Osta oma isiklik Polar FT 60 F pulsikell juba täna *******www.pulsikell.ee e-poest ja treeni veel efektiivsemalt. Me oleme teenindanud juba tuhandeid kliente ja oleme valmis sinu tellimuse jaoks.
29 Mar 2013
126
Share Video

1:21
Polar RS-300-X sd randmevastuvõtja - *******www.pulsikell.ee Spordiga tegelemine hoiab sinu keha vormis ja tervise tugevana. Polar RS-300-X sd pulsikell annab kasulikke juhiseid oma vormi parandamise ja suurima kasuteguriga treenimise kohta. RS-300-X sd on sulle suureks abiks, kui alustad raskemate treeningutega või kui soovid jälgida oma tavapärase treeningu kulgu pulsikella ekraanilt. Uus 2013 Polar RS-300-X sd sobib suurepäraselt jooksu- ja multispordi harrastajatele, kes vajavad põhilisi südame löögisageduse- ja ajafunktsioone. RS-300-X sd omaduste seas on näiteks: näitab RS-300-X sd sulle peale igat treeningut ekraanil treeningu kestvuse ja põletatud kalorite arvu ja saad treeningul keskenduda ainult kõige tähtsamatele asjadele ja võtta treeningust maksimumi. RS-300-X sd värvivalikust on saadaval must ja oranž. Soetades endale Polar RS-300-X sd pulsikella, leiate pakendist Polar WearLink + vööandur ja Polar RS-300-X sd treeningkompuuter + mõnedel mudelitel erinevad sensorid. Enne kui alustad treeningut Polar RS-300-X sd, sisesta isiklikud andmed, pane pulsikell käele ja kanna vööandurit Et treenida õigesti ja jälgida oma edusamme, testi enne Polar RS-300-X sd pulsikellaga treeningute alustamist oma hetke füüsilist vormi. Enne treeningute alustamist Polar RS-300-X sd pulsikellaga, palun loe hoolikalt kasutusjuhendit ja parimate tulemuste saavutamiseks: sea kummipaela pikkus nii, et see oleks ümber tihedalt, kuid mugavalt ja niisuta korralikult jooksva vee all kummipaela elektroodide ala, enne rihma peale panemist. Pulsikellaga treenides: RS-300-X sd ekraanilt saad jälgida oma treeningu kulgu ja RS-300-X sd õpetab, kuidas treenida õigel tasandil ja sa tead täpselt kui palju energiat oma treeningutesse panustada. Peale treeninguid pese kummipaela pesumasinas enne pikemaks ajaks seisma jätmist. Küsimused ja vastused Polar RS-300-X sd pulsikella kohta. K: Kuidas ma saaksin teada oma hetke füüsilist võimekust? V: Et õigesti treenida ja oma edusamme jälgida, on oluline teada oma hetke kehalise võimekuse taset. Polar Fitness Test on lihtne ja kiire meetod oma kardiovaskulaarse võimekuse ja aeroobse suutlikkuse kindlakstegemiseks. K: Miks pean pärast iga kasutuskorda eemalda vööanduri saatja kummipaela küljest? V: Et maksimeerida patarei tööiga. Soojus ja niiskus võivad hoida elektroodid aktiveerituna ja see kulutab patareisi. K: Miks peaksin kandma oma treeningandmed veebikeskkonda? V: Veebikeskkonnas saad veel detailsemalt näha oma treeningtulemusi ja võrrelda neid graafilistes tabelites. Polar RS-300-X sd on saadaval meie e-poes *******www.pulsikell.ee. Osta oma isiklik Polar RS-300-X sd pulsikell juba täna *******www.pulsikell.ee e-poest ja treeni veel efektiivsemalt. Tule meie e-poodi *******www.pulsikell.ee ja telli RS-300-X sd juba täna!
30 Mar 2013
129
Share Video

1:17
Polar RCX 5 pulsikell - *******www.pulsikell.ee Sportimine, see ei ole lihtsalt lõbus ajaviide vaid see hoiab sind ka tervena. Polar RCX 5 kellaga treenides ei pea sa enam kunagi mõistatama. RCX 5 näitab jooksvalt sinu treeningu mõju: rasvapõletust ja üldfüüsilise vormi paranemist. Uus 2013 Polar RCX 5 on suurepärane mitmel moel. Mõned pulsikella omadustest on näiteks: juhendab RCX 5 sind treenima õige intensiivsusega ja saad kiiremini ja lihtsamalt rasvu põletada, kuna RCX 5 aitab sul õiges rütmis treenida. RCX 5 on saadaval erinevate värvidega, valida saab musta ja punase vahel. RCX 5 pakendist on kaasas Polar RCX 5 treeningkompuuter + mõnedel mudelitel erinevad sensorid ja Polar WearLink+ vööandur . Enne Polar RCX 5 pulsikellaga treeningute alustamist, sisesta oma sünniaeg ja sugu. Kui olete allergiline nahaga kokkupuutuvate ainete suhtes või kahtlustate toote kasutamisest tulenevat allergilist reaktsiooni , vaadake üle materjalide nimekiri "Tehniliste andmete" lõigus. Reaktsiooni ärahoidmiseks kandke vööandurit särgi peal. Niisutage särki korralikult kohtades, mis jäävad elektroodide alla, et tagada tõrgeteta töö. Enne treeninguid sisesta oma andmed, et RCX 5 saaks tulemusi mõõta ja näidata sinu treeningu efektiivsust. Parimate tulemuste saavutamiseks: veendu, et märjad elektroodid on kindlalt vastu nahka ja pane vööandur ümber rindkere, rinnalihastest allapoole ja kinnita kummipaela teine ots haagiga Sa saad jälgida igat detaili oma treeningu kohta kella ekraanilt. Näiteks: hoiab sind õigel tempol, kui su pulss läheb liiga kiireks ja RCX 5 õpetab, kuidas treenida õigel tasandil ja sa tead täpselt kui palju energiat oma treeningutesse panustada. Pärast iga kasutuskorda eemalda vööanduri saatja kummipaela küljest. Enim küsitud küsimused Polar RCX 5 pulsikella kohta. K: Kuidas kanda oma treeninguandmeid üle kellast veebikeskkonda? V: Polar DataLink abil saate väga lihtsalt kanda andmed veebikeskkonda polarpersonaltrainer****. K: Kas RCX 5 mõõdab ka vee all pulssi? V: Jah RCX 5 annab ka vee all signaali edasi, kui on lülitatud ujumisrežiimi. K: Kui kaua peaks treenima, et näha oma võimekuse paranemist? V: Aeroobse võimekuse märgatavaks paranemiseks on vajalik regulaarne treenimine keskmiselt kuue nädala jooksul. Selleks, et oma aeroobset võimekust kõige efektiivsemal viisil parandada, tuleb Teil treenida suuri lihasgruppe. Kontrolli RCX 5 ja teiste Polar pulsikellade saadavust meie e-poest *******www.pulsikell.ee. Alusta oma füüsilise vormi parandamisega juba täna ja muretse oma isiklik Polar RCX 5 meie e-poest *******www.pulsikell.ee. Polar RCX 5 pulsikella tellimine meie e-poest *******www.pulsikell.ee on kiire ja lihtne.
30 Mar 2013
189
Share Video

1:16
FT80 g1 pulsikell - *******www.pulsikell.ee Sportimine on väga lõbus tegevus, kui sa soovid oma treeninguid nautida ja oma keha paremini tundma õppida, siis Polar FT80 g1 on õige abiline. FT80 g1 pulsikellaga on võimalik testida oma hetke füüsilist vormi ja saavutada oma eesmärgid kiiremini. Uusimal Polar FT80 g1 2013 pulsikellal on palju häid omadusi. Mõned kella omadustest on näiteks: abistab FT80 g1 sind oma keha vormis hoida ja saad FlowLinki abil väga lihtsalt oma treeningu andmeid kanda polarpersonaltrainer**** veebikeskkonda. POLARFT80COLORS Polar FT80 g1 pulsikella ostmisel, leiate pakendist Polar FlowLink® andmesideseade ja Polar FT80 g1 treeningkompuuter . Enne Polar FT80 g1 pulsikellaga treeningute alustamist, aktiveeri Polar STAR treeningprogramm, mis juhendab sind treenima õige intensiivsusega ja seab ajalisi eesmärke. Polar FT80 g1 ütleb sulle peale igat treeningseeriat optimaalse puhkeaja. Istu rahulikult ja oota kuni kell annab sulle piiksuga märku, et su südame löögisagedus on piisavalt langenud ja ekraanil kuvatakse tekst: "Start next set" – nüüd oled valmis järgmiseks treeningseeriaks. Enne treeningute alustamist Polar FT80 g1 pulsikellaga, palun loe hoolikalt kasutusjuhendit ja parimate tulemuste saavutamiseks: veendu, et märjad elektroodid on kindlalt vastu nahka ja FT80 g1 pulsikellaga saad valida oma treeningute eesmärki ja saada selle järgi vastavaid juhendeid, vailge:• Improve fitness, kui eesmärgiks on oma praeguse kardiovaskulaarse (hõlmab südant ja veresooni) võimekuse parandamine ja sul on võimalik regulaarselt treenida.• Maximize fitness, kui eesmärgiks on maksimaalselt tõsta oma praegust kardiovaskulaarse võimekuse taset ja sa olete treeninud regulaarselt vähemalt 10-12 nädala jooksul ning treenimine peaaegu iga päev pole sinu jaoks probleem.. Sa saad jälgida igat detaili oma treeningu kohta kella ekraanilt. Näiteks: näed ekraanil igas vaates oma treeningu kestvust ja Kui oled laadinud treeningprogrammid polarpersonaltrainer**** veebikeskkonnast, annab FT80 g1 sulle südame löögisageduse alusel teada, kui kaua pead jõutreeningu harjutuste vahel puhkama. . Pärast iga kasutuskorda eemalda vööanduri saatja kummipaela küljest. Küsimused, mis on tekkinud FT80 g1 kasutajatel. K: Kuidas ma saaksin teada oma hetke füüsilist võimekust? V: Et õigesti treenida ja oma edusamme jälgida, on oluline teada oma hetke kehalise võimekuse taset. Polar Fitness Test on lihtne ja kiire meetod oma kardiovaskulaarse võimekuse ja aeroobse suutlikkuse kindlakstegemiseks. K: Kuidas ma saaksin oma FT80 g1 eluiga võimalikult pikana hoida? V: Hoia oma treeningkompuuter puhtana. Puhasta õrna seebilahusega ja kuivatage käterätikuga. Ära kunagi kasuta alkoholi ega abrasiivseid materjale (terasvill või puhastuskemikaalid). Hoia randmevastuvõtjat jahedas ja kuivas kohas. K: Miks pean pärast iga kasutuskorda eemalda vööanduri saatja kummipaela küljest? V: Et maksimeerida patarei tööiga. Soojus ja niiskus võivad hoida elektroodid aktiveerituna ja see kulutab patareisi. FT80 g1 on saadavale meie e-poes *******www.pulsikell.ee koos kõikide teiste Polar pulsikelladega. Oma isikliku FT80 g1 soetamine on imelihtne meie e-poes *******www.pulsikell.ee. Tule külasta meie e-poodi *******www.pulsikell.ee ja telli oma isiklik Polar FT80 g1!
30 Mar 2013
199
Share Video

1:17
Polar RCX5 punane pulsikell - *******www.pulsikell.ee Spordiga tegelemine aitab sul parandada oma üldfüüsilist vormi. Kasuta Polar RCX5 punane pulsikella oma edusammude jälgimiseks ja motivatsiooni kõrgel hoidmiseks. RCX5 punane aitab sul oma treeninguid täiustada ja annab sulle kasulikku tagasisidet edusammude kohta. Uusimal Polar RCX5 punane 2013 pulsikellal on palju häid omadusi. Mõned kella omadustest on näiteks: näitab RCX5 punane sulle peale igat treeningut ekraanil treeningu kokkuvõtet ja on võimalus seadistada endale kuni 15 erinevat spordiprofiili - jooksu, rattasõidu ja muude spordialade jaoks jaoks. Saadaval on värvid must ja punane. Polar RCX5 punane komplekt sisaldab Polar WearLink+ vööandur ja Polar DataLink andmesideseade. Enne Polar RCX5 punane pulsikella kasutusele võtmist, siseta palun oma andmed, et kell saaks arvutada sinu treeningu efektiivsust.. Kui tunned treeningu ajal ootamatut valu või suuremat väsimust, soovitame koheselt treening lõpetada või jätkata väiksema koormusega. Enne treeningutega alustamist, vaata veebist tutvustavaid videoid ja parimate tulemuste saavutamiseks: veendu, et märjad elektroodid on kindlalt vastu nahka ja vajuta nuppu OK ja valige Start. Treeningu andmete salvestamise alustamiseks vajutage nuppu OK.. Polar RCX5 punane pulsikell elab treeningu ajal kaasa sinu igale sammule, näiteks: RCX5 punane ekraanilt saad jälgida oma treeningu kulgu ja näed Polar RCX5 punane ekraanilt põletatud kalorite arvu. Peale treeningut vajuta nuppu BACK, et peatada treeningu andmete salvestamine. Küsimused, mis on tekkinud RCX5 punane kasutajatel. K: Mida peaksin tegema, kui patarei tühjenemise sümbol ilmub ekraanile? V: Kui patarei tühjenemise märk ilmub ekraanile oleks vaja lähiajal patarei välja vahetada. Soovitame seda teha kellassepa juures, kes teeb ka läbi veekindluse testi. Vahel võib ka külmades tingimustes ekraanile ilmuda patarei tühjenemise sümbol, kuid temperatuuri tõusmisel see kaob. K: Kuidas hoolitseda oma RCX5 punane eest? V: Pärast iga kasutuskorda eemalda vööanduri saatja kummipaela küljest ja loputa kummipaela korralikult jooksva vee all. K: Kui kaua peaks treenima, et näha oma võimekuse paranemist? V: Aeroobse võimekuse märgatavaks paranemiseks on vajalik regulaarne treenimine keskmiselt kuue nädala jooksul. Selleks, et oma aeroobset võimekust kõige efektiivsemal viisil parandada, tuleb Teil treenida suuri lihasgruppe. Vali oma lemmik Polar pulsikell meie veebilehelt *******www.pulsikell.ee, kus saad RCX5 punane kõrval näha ka teisi Polar tooteid. Polar RCX5 punane pulsikella ostmine on lihtne ja kiire meie e-poes *******www.pulsikell.ee. Vali oma lemmik Polar pulsikell meie e-poest *******www.pulsikell.ee.
31 Mar 2013
203
Share Video

1:16
FT40W pulsikell - *******www.pulsikell.ee Olenemata mis spordialaga te tegelete ja kas olete algaja, kesktasemel või juba edasijõudnud sportlane, Polar FT40W pulsikell aitab sul treenida efektiivsemalt. Treenides FT40W südamemonitoriga, saavutate oma eesmärgid kiiremini ja õpite oma keha paremini tundma. Uusimal Polar FT40W 2013 pulsikellal on palju häid omadusi. Mõned kella omadustest on näiteks: annab FT40W sulle märku, kui su südame löögisagedus kaldub tsoonis treenimisest välja ja kanna vööandurit ja rihma südamelöökide mõõtmiseks. FT40W on saadaval erinevate värvidega, valida saab musta ja valge vahel. Polar FT40W komplekt sisaldab Polar FT40W treeningkompuuter ja Kasutusjuhend . Enne Polar FT40W pulsikellaga treeningute alustamist, sisesta oma kaal ja pikkus. Et treenida õigesti ja jälgida oma edusamme, testi enne Polar FT40W pulsikellaga treeningute alustamist oma hetke füüsilist vormi. Enne treeninguid sisesta oma andmed, et FT40W saaks tulemusi mõõta ja näidata sinu treeningu efektiivsust. Parimate tulemuste saavutamiseks: vajuta nuppu OK ja valige Start. Treeningu andmete salvestamise alustamiseks vajutage nuppu OK.. ja niisuta korralikult jooksva vee all kummipaela elektroodide ala, enne rihma peale panemist. Pulsikellaga treenides: sinu treeningu efektiivsus kuvatakse ekraanil kogu treeningu aja ja näed ekraanil igas vaates oma treeningu kestvust. Peale treeningut vajuta nuppu BACK, et peatada treeningu andmete salvestamine. Küsimused ja vastused Polar FT40W pulsikella kohta. K: Miks peaksin kandma oma treeningandmed veebikeskkonda? V: Veebikeskkonnas saad veel detailsemalt näha oma treeningtulemusi ja võrrelda neid graafilistes tabelites. K: Kas Polar FT40W on veekindel? V: Jah, Polar FT40W on veekindel ja sobib ujumiseks. K: Kui kaua peaks treenima, et näha oma võimekuse paranemist? V: Aeroobse võimekuse märgatavaks paranemiseks on vajalik regulaarne treenimine keskmiselt kuue nädala jooksul. Selleks, et oma aeroobset võimekust kõige efektiivsemal viisil parandada, tuleb Teil treenida suuri lihasgruppe. Polar FT40W ja kõik teised Polar südamemonitorid leiad meie e-poest *******www.pulsikell.ee. Osta oma isiklik Polar FT40W meie e-poest *******www.pulsikell.ee juba täna ja vii oma treeningud täiesti uuele tasemele.. Polar FT40W pulsikella tellimine meie e-poest *******www.pulsikell.ee on kiire ja lihtne.
1 Apr 2013
170
Share Video

1:21
Polar RS 300X GPS randmevastuvõtja - *******www.pulsikell.ee Sportimine, see ei ole lihtsalt lõbus ajaviide vaid see hoiab sind ka tervena. Polar RS 300X GPS kellaga treenides ei pea sa enam kunagi mõistatama. RS 300X GPS näitab jooksvalt sinu treeningu mõju: rasvapõletust ja üldfüüsilise vormi paranemist. Uusimal Polar RS 300X GPS 2013 pulsikellal on palju häid omadusi. Mõned kella omadustest on näiteks: saad kiiremini ja lihtsamalt rasvu põletada, kuna RS 300X GPS aitab sul õiges rütmis treenida ja juhendab ja motiveerib RS 300X GPS, kuidas treenida füüsilist vormi parandavas tsoonis. RS 300X GPS on saadaval erinevate värvidega, valida saab musta ja oranži vahel. Polar RS 300X GPS pulsikella ostmisel, leiate pakendist Polar RS 300X GPS treeningkompuuter + mõnedel mudelitel erinevad sensorid ja Kasutusjuhend . Enne Polar RS 300X GPS pulsikellaga treeningute alustamist, sisesta oma sünniaeg ja sugu. Kuigi spordiga tegelemine on väga kasulik, peab siiski olema ettevaatlik. Palun jälgi treeningu ajal oma südame löögisagedust ja teisi andmeid, mida pulsikella ekraanil kuvatakse, et sa ei pingutaks üle oma võimete ja oma kehale liiga ei teeks. Võimalikult efektiivseks treeningu tulemuste mõõtmiseks: pane peale WearLink vööandur ja niisuta korralikult jooksva vee all kummipaela elektroodide ala, enne rihma peale panemist. Pulsikellaga treenides: RS 300X GPS õpetab, kuidas treenida õigel tasandil ja sa tead täpselt kui palju energiat oma treeningutesse panustada ja lisaseadmena saadaval oleva GPS- ja kiirusanduriga, näitab RS 300X GPS sulle kiirust ja distantsi. Peale treeningut vajuta nuppu BACK, et peatada treeningu andmete salvestamine. Enim küsitud küsimused Polar RS 300X GPS pulsikella kohta. K: Kuidas kanda oma treeninguandmeid üle kellast veebikeskkonda? V: Polar FlowLink abil saate väga lihtsalt kanda andmed veebikeskkonda polarpersonaltrainer****. K: Miks peaksin kandma oma treeningandmed veebikeskkonda? V: Veebikeskkonnas saad veel detailsemalt näha oma treeningtulemusi ja võrrelda neid graafilistes tabelites. K: Kui täpne on kaloriarvestus treeningu ajal? V: Kaloriarvestus on väga täpne, kuna arvestatakse sinu sisestatud ja salvestatud isiklike andmete järgi. Polar RS 300X GPS on saadaval meie e-poes *******www.pulsikell.ee. Oma isikliku RS 300X GPS soetamine on imelihtne meie e-poes *******www.pulsikell.ee. Tule külasta meie e-poodi *******www.pulsikell.ee ja telli oma isiklik Polar RS 300X GPS!
1 Apr 2013
187
Share Video

1:16
FT80 g1 spordikell - *******www.pulsikell.ee Spordiga tegelemine hoiab sinu keha vormis ja tervise tugevana. Polar FT80 g1 pulsikell annab kasulikke juhiseid oma vormi parandamise ja suurima kasuteguriga treenimise kohta. FT80 g1 on sulle suureks abiks, kui alustad raskemate treeningutega või kui soovid jälgida oma tavapärase treeningu kulgu pulsikella ekraanilt. Uusimal Polar FT80 g1 2013 pulsikellal on palju häid omadusi. Mõned kella omadustest on näiteks: lisaseadmena saadaval oleva GPS- ja jooksuanduriga, näitab FT80 g1 sulle kiirust ja treeningu kestvust ja saad jälgida oma treeningu efektiivsust. POLARFT80COLORS Polar FT80 g1 pulsikella ostmisel, leiate pakendist Polar WearLink®+ vööandur ja Polar FT80 g1 treeningkompuuter . Enne Polar FT80 g1 pulsikellaga treeningute alustamist, sisesta oma kaal ja pikkus. Kuigi spordiga tegelemine on väga kasulik, peab siiski olema ettevaatlik. Palun jälgi treeningu ajal oma südame löögisagedust ja teisi andmeid, mida pulsikella ekraanil kuvatakse, et sa ei pingutaks üle oma võimete ja oma kehale liiga ei teeks. Enne, kui alustad trenni tegemist Polar FT80 g1 pulsikellaga ja viid oma treeningud uuele tasemele: õigeks treenimiseks ja oma edusammude jälgimiseks, saad FT80 g1 abiga teha Polar Fitness Testi ja pane vööandur ümber rindkere, rinnalihastest allapoole ja kinnita kummipaela teine ots haagiga. Pulsikellaga treenides: näed Polar FT80 g1 ekraanilt põletatud kalorite arvu ja FT80 g1 ekraanilt saad jälgida oma treeningu kulgu . Pese kummipaela pesumasinas alati peale kõrge kloorisisaldusega basseinivees kasutamist. Küsimused, mis on tekkinud FT80 g1 kasutajatel. K: Kuidas kanda oma treeninguandmeid üle kellast veebikeskkonda? V: Polar FlowLink abil saate väga lihtsalt kanda andmed veebikeskkonda polarpersonaltrainer****. K: Kas Polar FT80 g1 on veekindel? V: Jah, Polar FT80 g1 on veekindel ja sobib ujumiseks. K: Kas FT80 g1 mõõdab ka vee all pulssi? V: Jah FT80 g1 annab ka vee all signaali edasi ja mõõdab ning salvestab pulssi. FT80 g1 on saadavale meie e-poes *******www.pulsikell.ee koos kõikide teiste Polar pulsikelladega. Alusta oma füüsilise vormi parandamisega juba täna ja muretse oma isiklik Polar FT80 g1 meie e-poest *******www.pulsikell.ee. Me oleme teenindanud juba tuhandeid kliente ja oleme valmis sinu tellimuse jaoks.
1 Apr 2013
202
Share Video

1:16
Polar FT 80 must randmevastuvõtja - *******www.pulsikell.ee Sportimine, see ei ole lihtsalt lõbus ajaviide vaid see hoiab sind ka tervena. Polar FT 80 must kellaga treenides ei pea sa enam kunagi mõistatama. FT 80 must näitab jooksvalt sinu treeningu mõju: rasvapõletust ja üldfüüsilise vormi paranemist. Uusimal Polar FT 80 must 2013 pulsikellal on palju häid omadusi. Mõned kella omadustest on näiteks: arvutab FT 80 must sulle peale igat sessiooni treeningu keskmise ja maksimaalse südame löögisageduse ja juhendab FT 80 must sind treenima õige intensiivsusega. POLARFT80COLORS Polar FT 80 must pulsikella ostmisel, leiate pakendist Polar FT 80 must treeningkompuuter ja Polar FlowLink® andmesideseade . Enne Polar FT 80 must kasutuselevõttu, aktiveeri pulsikell hoides vabalt valitud nuppu all. Kui kell on kord aktiveeritud, siis seda enam välja lülitada ei saa Konsulteerige arstiga enne tõsisema spordiga tegelema hakkamist, vältimaks terviseriske. Enne, kui alustad trenni tegemist Polar FT 80 must pulsikellaga ja viid oma treeningud uuele tasemele: pane peale WearLink vööandur ja õigeks treenimiseks ja oma edusammude jälgimiseks, saad FT 80 must abiga teha Polar Fitness Testi . Polar FT 80 must pulsikellaga on treeningud lihtsad ja lõbusad. Kas teadsid et treeningu ajal: FT 80 must juhib teie jõutreeningut pulsipõhiste taastumisperioodidega harjutusseeriate vahel ja sinu treeningu efektiivsus kuvatakse ekraanil kogu treeningu aja . Peale treeninguid pese kummipaela pesumasinas enne pikemaks ajaks seisma jätmist. Tihedamini esitatud küsimused. K: Miks pean pärast iga kasutuskorda eemalda vööanduri saatja kummipaela küljest? V: Et maksimeerida patarei tööiga. Soojus ja niiskus võivad hoida elektroodid aktiveerituna ja see kulutab patareisi. K: Kas FT 80 must mõõdab ka vee all pulssi? V: Jah FT 80 must annab ka vee all signaali edasi ja mõõdab ning salvestab pulssi. K: Kuidas hoolitseda oma FT 80 must eest? V: Pärast iga kasutuskorda eemalda vööanduri saatja kummipaela küljest ja loputa kummipaela korralikult jooksva vee all. FT 80 must ja ka teised Polar pulsikellad on saadaval meie e-poes *******www.pulsikell.ee. Oma isikliku FT 80 must soetamine on imelihtne meie e-poes *******www.pulsikell.ee. Me oleme teenindanud juba tuhandeid kliente ja oleme valmis sinu tellimuse jaoks.
2 Apr 2013
106
Share Video

1:20
RS300X hind pulsikell - *******www.pulsikell.ee Olenemata mis spordialaga te tegelete ja kas olete algaja, kesktasemel või juba edasijõudnud sportlane, Polar RS300X hind pulsikell aitab sul treenida efektiivsemalt. Treenides RS300X hind südamemonitoriga, saavutate oma eesmärgid kiiremini ja õpite oma keha paremini tundma. Uusimal Polar RS300X hind 2013 pulsikellal on palju häid omadusi. Mõned kella omadustest on näiteks: näitab RS300X hind sulle peale igat treeningut ekraanil treeningu kokkuvõtet ja näitab RS300X hind sulle peale igat treeningut ekraanil treeningu kestvuse ja põletatud kalorite arvu. Vali oma lemmik musta ja oranži RS300X hind vahel. Soetades endale Polar RS300X hind pulsikella, leiate pakendist Polar RS300X hind treeningkompuuter + mõnedel mudelitel erinevad sensorid ja Kasutusjuhend . Enne Polar RS300X hind pulsikella kasutusele võtmist, siseta palun oma andmed, et kell saaks arvutada sinu treeningu efektiivsust.. Enne kui alustad treeningut Polar RS300X hind pulsikellaga, konsulteeri arstiga vältimaks tervise probleeme. Enne treeninguid sisesta oma andmed, et RS300X hind saaks tulemusi mõõta ja näidata sinu treeningu efektiivsust. Parimate tulemuste saavutamiseks: kanna vööandurit ja rihma südamelöökide mõõtmiseks ja veendu, et märjad elektroodid on kindlalt vastu nahka. Treeningu ajal hoiab sind õigel tempol, kui su pulss läheb liiga kiireks ja lisaseadmena saadaval oleva GPS- ja kiirusanduriga, näitab RS300X hind sulle kiirust ja distantsi. Pese kummipaela regulaarselt pesumasinas temperatuuril 40ºC/104ºF (vähealt iga viie kasutuskorra järel). Enim küsitud küsimused Polar RS300X hind pulsikella kohta. K: Kuidas kanda oma treeninguandmeid üle kellast veebikeskkonda? V: Polar FlowLink abil saate väga lihtsalt kanda andmed veebikeskkonda polarpersonaltrainer****. K: Kuidas ma saaksin oma RS300X hind eluiga võimalikult pikana hoida? V: Hoia oma treeningkompuuter puhtana. Puhasta õrna seebilahusega ja kuivatage käterätikuga. Ära kunagi kasuta alkoholi ega abrasiivseid materjale (terasvill või puhastuskemikaalid). Hoia randmevastuvõtjat jahedas ja kuivas kohas. K: Miks pean arvestama kella järgi kui kõvasti ja kui palju treenida. Kas ma ei võiks lihtsat usaldada oma keha ja sisetunnet? V: Kui treenid liiga intensiivselt on risk kiiresti läbi põleda. Kui treenid liiga õrnalt, ei pruugi sa saavutada soovitud tulemusi. Oluline on leida õige tasakaal treeningutel ja parim viis selleks on treenida pulsikellaga ja treenida targalt. Polar RS300X hind ja kõik teised Polar südamemonitorid leiad meie e-poest *******www.pulsikell.ee. Polar RS300X hind pulsikella ostmine on lihtne ja kiire meie e-poes *******www.pulsikell.ee. Paljud spordisõbrad on leidnud meie e-poest *******www.pulsikell.ee omale asendamatu abilise, tule ja leia ka endale sobilik!
2 Apr 2013
221
Share Video