Results for: regal Search Results
Family Filter:
0:10
Başiskele Regal Servis :;444 55 45;: 7X24 Servis Daha kaliteli hizmet için firma olarak edindiğimiz öncelik siz değerli müşterilerimizin sunulan servis hizmeti esnasında ve daha sonrarasında memnuniyetini sağlamaktır. Profesyonel teknikerlerimiz ile bugüne kadar sürekli sorun çıkartan ve yaptığınız işleri aksatan cihazlarınız artık siz müşterilere problem oluşturmaktan çok uzak.Özel servis olarak verdiğimiz servis hizmetinde beyaz eşyanızda değiştirilen parçalar ve işçilik 1 yıl garantilidir.Bunun yanında çalışanlarımız servis hizmeti sonrası ürününüzü daha ergonomik kullanmanız için teknikerlerimiz sizi aydınlatmaktadır.Firmamıza ulaşmak için 7-24 hizmet veren çağrı merkezimizi arayıp onarım çağrı kaydı bırakmanız kafi. Beyaz eşya bakım ve onarımında sorunsuz ve donanımlı hizmetin adresi 444 55 45.
26 May 2011
98
Share Video

0:10
Gemlik Regal Servis .:.:444 55 45:.:. Servis Daha iyi servis hizmeti için şirket olarak edindiğimiz vizyon sizlerin sunulan servis hizmeti esnasında ve daha sonrarasında memnuniyetini sağlamaktır. İşinde uzman teknisyenlerimiz sayesinde benca zamandır devamlı problem çıkartan ve yaptığınız işleri aksatan eşyalarınız bundan sonra siz müşterilerimize problem teşkil etmekten çok uzak.Özel servis olarak verdiğimiz servis hizmetinde ürününüzde değiştirilen parçalar ve işçilik 1 sene garantilidir.Ayrıca teknisyenlerimiz servis hizmeti sonrası ürününüzü daha ergonomik kullanmanız için çalışanlarımız siz müşterilerimizi bilgilendirmektedir.Bize ulaşmak için 7/24 hizmet veren çağrı merkezini arayıp onarım çağrı kaydı bırakmanız yeterlidir. Beyaz eşya onarımında kaliteli ve güvenilir servis hizmetinin adresi 444 55 45.
26 May 2011
110
Share Video

0:17
Derince Regal Servis .:.:444 14 94:.:. Tamir Merkezi Daha iyi servis hizmeti için firma olarak edindiğimiz amaç sizlerin verilen hizmet esnasında ve daha sonrarasında memnuniyetini sağlamaktır. İşinde uzman çalışanlarımız ile benca zamandır sürekli problem çıkartan ve işlerinizi aksatan eşyalarınız artık sizlere problem olmaktan çok uzak.Özel servis olarak verilen hizmette beyaz eşyanızda değiştirilen parçalar ile işçilik 1 yıl garantilidir.Ayrıca teknisyenlerimiz servis hizmeti sonrası ürünlerinizi daha sağlıklı kullanabilmeniz için çalışanlarımız sizleri aydınlatmaktadır.Bize ulaşmak için 7-24 hizmet veren çağrı merkezimizi arayıp arıza çağrı kaydı bırakmanız yeterlidir. Beyaz eşya bakım ve onarımında nitelikli ve donanımlı servis hizmetinin adresi 444 14 94.
8 Jun 2011
43
Share Video

0:25
Kartepe Regal Servis .:.:444 14 94:.:. Tamir Merkezi Daha iyi servis hizmeti için firma olarak edindiğimiz amaç sizlerin verilen hizmet esnasında ve daha sonrarasında memnuniyetini sağlamaktır. İşinde uzman çalışanlarımız ile benca zamandır sürekli problem çıkartan ve işlerinizi aksatan eşyalarınız artık sizlere problem olmaktan çok uzak.Özel servis olarak verilen hizmette beyaz eşyanızda değiştirilen parçalar ile işçilik 1 yıl garantilidir.Ayrıca teknisyenlerimiz servis hizmeti sonrası ürünlerinizi daha sağlıklı kullanabilmeniz için çalışanlarımız sizleri aydınlatmaktadır.Bize ulaşmak için 7-24 hizmet veren çağrı merkezimizi arayıp arıza çağrı kaydı bırakmanız yeterlidir. Beyaz eşya bakım ve onarımında nitelikli ve donanımlı servis hizmetinin adresi 444 14 94.
8 Jun 2011
72
Share Video

0:17
Gölcük Regal Servis .:.:444 14 94:.:. Tamir Merkezi Daha iyi servis hizmeti için firma olarak edindiğimiz amaç sizlerin verilen hizmet esnasında ve daha sonrarasında memnuniyetini sağlamaktır. İşinde uzman çalışanlarımız ile benca zamandır sürekli problem çıkartan ve işlerinizi aksatan eşyalarınız artık sizlere problem olmaktan çok uzak.Özel servis olarak verilen hizmette beyaz eşyanızda değiştirilen parçalar ile işçilik 1 yıl garantilidir.Ayrıca teknisyenlerimiz servis hizmeti sonrası ürünlerinizi daha sağlıklı kullanabilmeniz için çalışanlarımız sizleri aydınlatmaktadır.Bize ulaşmak için 7-24 hizmet veren çağrı merkezimizi arayıp arıza çağrı kaydı bırakmanız yeterlidir. Beyaz eşya bakım ve onarımında nitelikli ve donanımlı servis hizmetinin adresi 444 14 94.
8 Jun 2011
41
Share Video

0:17
Karamürsel Regal Servis .:.:444 14 94:.:. Tamir Merkezi Daha iyi servis hizmeti için firma olarak edindiğimiz amaç sizlerin verilen hizmet esnasında ve daha sonrarasında memnuniyetini sağlamaktır. İşinde uzman çalışanlarımız ile benca zamandır sürekli problem çıkartan ve işlerinizi aksatan eşyalarınız artık sizlere problem olmaktan çok uzak.Özel servis olarak verilen hizmette beyaz eşyanızda değiştirilen parçalar ile işçilik 1 yıl garantilidir.Ayrıca teknisyenlerimiz servis hizmeti sonrası ürünlerinizi daha sağlıklı kullanabilmeniz için çalışanlarımız sizleri aydınlatmaktadır.Bize ulaşmak için 7-24 hizmet veren çağrı merkezimizi arayıp arıza çağrı kaydı bırakmanız yeterlidir. Beyaz eşya bakım ve onarımında nitelikli ve donanımlı servis hizmetinin adresi 444 14 94.
8 Jun 2011
49
Share Video

0:17
Kocaeli Regal Servis .:.:444 14 94:.:. Tamir Merkezi Daha iyi servis hizmeti için firma olarak edindiğimiz amaç sizlerin verilen hizmet esnasında ve daha sonrarasında memnuniyetini sağlamaktır. İşinde uzman çalışanlarımız ile benca zamandır sürekli problem çıkartan ve işlerinizi aksatan eşyalarınız artık sizlere problem olmaktan çok uzak.Özel servis olarak verilen hizmette beyaz eşyanızda değiştirilen parçalar ile işçilik 1 yıl garantilidir.Ayrıca teknisyenlerimiz servis hizmeti sonrası ürünlerinizi daha sağlıklı kullanabilmeniz için çalışanlarımız sizleri aydınlatmaktadır.Bize ulaşmak için 7-24 hizmet veren çağrı merkezimizi arayıp arıza çağrı kaydı bırakmanız yeterlidir. Beyaz eşya bakım ve onarımında nitelikli ve donanımlı servis hizmetinin adresi 444 14 94.
8 Jun 2011
58
Share Video

0:12
Başiskele Regal Servis .:.:444 14 94:.:. Tamir Merkezi Daha iyi servis hizmeti için firma olarak edindiğimiz amaç sizlerin verilen hizmet esnasında ve daha sonrarasında memnuniyetini sağlamaktır. İşinde uzman çalışanlarımız ile benca zamandır sürekli problem çıkartan ve işlerinizi aksatan eşyalarınız artık sizlere problem olmaktan çok uzak.Özel servis olarak verilen hizmette beyaz eşyanızda değiştirilen parçalar ile işçilik 1 yıl garantilidir.Ayrıca teknisyenlerimiz servis hizmeti sonrası ürünlerinizi daha sağlıklı kullanabilmeniz için çalışanlarımız sizleri aydınlatmaktadır.Bize ulaşmak için 7-24 hizmet veren çağrı merkezimizi arayıp arıza çağrı kaydı bırakmanız yeterlidir. Beyaz eşya bakım ve onarımında nitelikli ve donanımlı servis hizmetinin adresi 444 14 94.
8 Jun 2011
77
Share Video

0:30
*******www.regalauto**** - The Giant Tent Event is happening now at Regal Nissan, a Roswell Nissan dealership. Metro Atlanta Nissan shoppers can pick their new Nissan, pay the lowest price of the year, and drive home happy. Plus, make no payments til fall. Drive a new 2011 Nissan Versa for only $14,029 or get into a new 2011 Nissan Altima for just $16,997. Regal Nissan is fully stocked with over 300 new Nissans. When other Atlanta Nissan dealers say no, Regal Nissan says yes.
16 Jun 2011
109
Share Video

0:06
Çorlu Regal Servis Tel:.444 14 94 Regal Servisi Çorlu Regal Servisi, Çorlu Regal Servis Çorlu Regal Servisi Beyaz eşya klima kombi elektronik elektrikli ev aletleri,buzdolabı,çamaşır makinası,bılaşık makinası tamir bakım montaj ve onarım hizmetleri. Teknik Tamir Servisimiz 7/24 teknik destek hizmeti vermektedir. Artık Arızaları Sorun Etmeyin Bölge Servisi Çağırın Sizlere En Profesyonel Çözümü Sunacaktır. SERVİS MERKEZİ 444 14 94 ONARIM SERVİSİ,ÖZEL TAMİR SERVİSİ,BAKIM SERVİS
25 Jun 2011
131
Share Video

0:25
Bozyaka Regal Servis - 444 5 545 Oldu ki beyaz eşyalarınızdan herhangi birisi bozuldu. Böyle bir durumla karşılaştığınızda panik olmak yerine 444 5 545 numaralı çağrı merkezimizi tuşlayın. Bizler siz değerli müşterilerimize en kaliteyi vermek adına çabalıyoruz. Çünkü kullanmış olduğumuz en pahalı eşya kategorisinde yer alan makinalarınızın sizler için değerinin farkındayız. Müşteri memnuniyetinin farkındalığında olan ve tecrübeli çalışan kadrosuyla işlerini düzenli ve sistematik bir şekilde yürütmeye özen gösteren firmamıza beyaz eşyalarınızı güvenle teslim edebilirsiniz. Bilinçsiz servis seçiminizin cüzdanınıza ve makinanıza malolabileceğini aklınızdan çıkarmayın.Yaptığımız işe güvenimiz sonsuz olsada sizlerin de itimadını sürekliliğini kazanmak için işçilik ve değiştirmiş olduğumuz yedek parçaya 12 ay garanti veriyoruz. 444 5 545 numaralı merkezimizi arayıp arıza bilginizi bırakın. Call center elemanımız kaydınızı araçlarımıza minimum sürede bildirerek adresinize ulaşılacaktır. Arıza yerinde tamir edilebilecek haldeyse sorununuz çözüme ulaştırılacaktır. Problem farklı teçhizatlar gerektiriyor ise servisimize getirilip arızası onarılacak tüm test aşamalarından geçip sizlere iade edilecektir. Yüksek kalite, güvence ve mükemmele ucuza ulaşmanın tek yolu 444 5 545 Özel Tamir Servisi Olarak Servis Hizmeti Vermekteyiz.
30 Jun 2011
96
Share Video

0:06
Çankaya Regal Servis - 444 5 545 Oldu ki beyaz eşyalarınızdan herhangi birisi bozuldu. Böyle bir durumla karşılaştığınızda panik olmak yerine 444 5 545 numaralı çağrı merkezimizi tuşlayın. Bizler siz değerli müşterilerimize en kaliteyi vermek adına çabalıyoruz. Çünkü kullanmış olduğumuz en pahalı eşya kategorisinde yer alan makinalarınızın sizler için değerinin farkındayız. Müşteri memnuniyetinin farkındalığında olan ve tecrübeli çalışan kadrosuyla işlerini düzenli ve sistematik bir şekilde yürütmeye özen gösteren firmamıza beyaz eşyalarınızı güvenle teslim edebilirsiniz. Bilinçsiz servis seçiminizin cüzdanınıza ve makinanıza malolabileceğini aklınızdan çıkarmayın.Yaptığımız işe güvenimiz sonsuz olsada sizlerin de itimadını sürekliliğini kazanmak için işçilik ve değiştirmiş olduğumuz yedek parçaya 12 ay garanti veriyoruz. 444 5 545 numaralı merkezimizi arayıp arıza bilginizi bırakın. Call center elemanımız kaydınızı araçlarımıza minimum sürede bildirerek adresinize ulaşılacaktır. Arıza yerinde tamir edilebilecek haldeyse sorununuz çözüme ulaştırılacaktır. Problem farklı teçhizatlar gerektiriyor ise servisimize getirilip arızası onarılacak tüm test aşamalarından geçip sizlere iade edilecektir. Yüksek kalite, güvence ve mükemmele ucuza ulaşmanın tek yolu 444 5 545 Özel Tamir Servisi Olarak Servis Hizmeti Vermekteyiz.
30 Jun 2011
65
Share Video

0:06
Yeşilyurt Regal Servis - 444 5 545 Oldu ki beyaz eşyalarınızdan herhangi birisi bozuldu. Böyle bir durumla karşılaştığınızda panik olmak yerine 444 5 545 numaralı çağrı merkezimizi tuşlayın. Bizler siz değerli müşterilerimize en kaliteyi vermek adına çabalıyoruz. Çünkü kullanmış olduğumuz en pahalı eşya kategorisinde yer alan makinalarınızın sizler için değerinin farkındayız. Müşteri memnuniyetinin farkındalığında olan ve tecrübeli çalışan kadrosuyla işlerini düzenli ve sistematik bir şekilde yürütmeye özen gösteren firmamıza beyaz eşyalarınızı güvenle teslim edebilirsiniz. Bilinçsiz servis seçiminizin cüzdanınıza ve makinanıza malolabileceğini aklınızdan çıkarmayın.Yaptığımız işe güvenimiz sonsuz olsada sizlerin de itimadını sürekliliğini kazanmak için işçilik ve değiştirmiş olduğumuz yedek parçaya 12 ay garanti veriyoruz. 444 5 545 numaralı merkezimizi arayıp arıza bilginizi bırakın. Call center elemanımız kaydınızı araçlarımıza minimum sürede bildirerek adresinize ulaşılacaktır. Arıza yerinde tamir edilebilecek haldeyse sorununuz çözüme ulaştırılacaktır. Problem farklı teçhizatlar gerektiriyor ise servisimize getirilip arızası onarılacak tüm test aşamalarından geçip sizlere iade edilecektir. Yüksek kalite, güvence ve mükemmele ucuza ulaşmanın tek yolu 444 5 545 Özel Tamir Servisi Olarak Servis Hizmeti Vermekteyiz.
30 Jun 2011
92
Share Video

0:06
Yeni Girne Regal Servis - 444 5 545 Oldu ki beyaz eşyalarınızdan herhangi birisi bozuldu. Böyle bir durumla karşılaştığınızda panik olmak yerine 444 5 545 numaralı çağrı merkezimizi tuşlayın. Bizler siz değerli müşterilerimize en kaliteyi vermek adına çabalıyoruz. Çünkü kullanmış olduğumuz en pahalı eşya kategorisinde yer alan makinalarınızın sizler için değerinin farkındayız. Müşteri memnuniyetinin farkındalığında olan ve tecrübeli çalışan kadrosuyla işlerini düzenli ve sistematik bir şekilde yürütmeye özen gösteren firmamıza beyaz eşyalarınızı güvenle teslim edebilirsiniz. Bilinçsiz servis seçiminizin cüzdanınıza ve makinanıza malolabileceğini aklınızdan çıkarmayın.Yaptığımız işe güvenimiz sonsuz olsada sizlerin de itimadını sürekliliğini kazanmak için işçilik ve değiştirmiş olduğumuz yedek parçaya 12 ay garanti veriyoruz. 444 5 545 numaralı merkezimizi arayıp arıza bilginizi bırakın. Call center elemanımız kaydınızı araçlarımıza minimum sürede bildirerek adresinize ulaşılacaktır. Arıza yerinde tamir edilebilecek haldeyse sorununuz çözüme ulaştırılacaktır. Problem farklı teçhizatlar gerektiriyor ise servisimize getirilip arızası onarılacak tüm test aşamalarından geçip sizlere iade edilecektir. Yüksek kalite, güvence ve mükemmele ucuza ulaşmanın tek yolu 444 5 545 Özel Tamir Servisi Olarak Servis Hizmeti Vermekteyiz.
30 Jun 2011
112
Share Video

0:06
Merkez Regal Servis - 444 5 545 Oldu ki beyaz eşyalarınızdan herhangi birisi bozuldu. Böyle bir durumla karşılaştığınızda panik olmak yerine 444 5 545 numaralı çağrı merkezimizi tuşlayın. Bizler siz değerli müşterilerimize en kaliteyi vermek adına çabalıyoruz. Çünkü kullanmış olduğumuz en pahalı eşya kategorisinde yer alan makinalarınızın sizler için değerinin farkındayız. Müşteri memnuniyetinin farkındalığında olan ve tecrübeli çalışan kadrosuyla işlerini düzenli ve sistematik bir şekilde yürütmeye özen gösteren firmamıza beyaz eşyalarınızı güvenle teslim edebilirsiniz. Bilinçsiz servis seçiminizin cüzdanınıza ve makinanıza malolabileceğini aklınızdan çıkarmayın.Yaptığımız işe güvenimiz sonsuz olsada sizlerin de itimadını sürekliliğini kazanmak için işçilik ve değiştirmiş olduğumuz yedek parçaya 12 ay garanti veriyoruz. 444 5 545 numaralı merkezimizi arayıp arıza bilginizi bırakın. Call center elemanımız kaydınızı araçlarımıza minimum sürede bildirerek adresinize ulaşılacaktır. Arıza yerinde tamir edilebilecek haldeyse sorununuz çözüme ulaştırılacaktır. Problem farklı teçhizatlar gerektiriyor ise servisimize getirilip arızası onarılacak tüm test aşamalarından geçip sizlere iade edilecektir. Yüksek kalite, güvence ve mükemmele ucuza ulaşmanın tek yolu 444 5 545 Özel Tamir Servisi Olarak Servis Hizmeti Vermekteyiz.
30 Jun 2011
96
Share Video

0:06
Bahriyeüçok Regal Servis - 444 5 545 Oldu ki beyaz eşyalarınızdan herhangi birisi bozuldu. Böyle bir durumla karşılaştığınızda panik olmak yerine 444 5 545 numaralı çağrı merkezimizi tuşlayın. Bizler siz değerli müşterilerimize en kaliteyi vermek adına çabalıyoruz. Çünkü kullanmış olduğumuz en pahalı eşya kategorisinde yer alan makinalarınızın sizler için değerinin farkındayız. Müşteri memnuniyetinin farkındalığında olan ve tecrübeli çalışan kadrosuyla işlerini düzenli ve sistematik bir şekilde yürütmeye özen gösteren firmamıza beyaz eşyalarınızı güvenle teslim edebilirsiniz. Bilinçsiz servis seçiminizin cüzdanınıza ve makinanıza malolabileceğini aklınızdan çıkarmayın.Yaptığımız işe güvenimiz sonsuz olsada sizlerin de itimadını sürekliliğini kazanmak için işçilik ve değiştirmiş olduğumuz yedek parçaya 12 ay garanti veriyoruz. 444 5 545 numaralı merkezimizi arayıp arıza bilginizi bırakın. Call center elemanımız kaydınızı araçlarımıza minimum sürede bildirerek adresinize ulaşılacaktır. Arıza yerinde tamir edilebilecek haldeyse sorununuz çözüme ulaştırılacaktır. Problem farklı teçhizatlar gerektiriyor ise servisimize getirilip arızası onarılacak tüm test aşamalarından geçip sizlere iade edilecektir. Yüksek kalite, güvence ve mükemmele ucuza ulaşmanın tek yolu 444 5 545 Özel Tamir Servisi Olarak Servis Hizmeti Vermekteyiz.
30 Jun 2011
118
Share Video