Results for: sharp Search Results
Family Filter:
0:43
Up next -- actress Keesha Sharp from "Are We There Yet?" on TBS. She also played Monica on "Girlfriends.
24 Jan 2011
239
Share Video

0:43
Up next -- actress Keesha Sharp from "Are We There Yet?" on TBS. She also played Monica on "Girlfriends.
24 Jan 2011
736
Share Video

0:12
Video is the "Sharp girl". - to look on-line roller the "Sharp girl".
25 Mar 2011
259
Share Video

0:37
Rahna Sharp Cutting is a family life educator with Sharp Family Services in Denton, Texas
2 May 2011
175
Share Video

1:41
The Fifth Seal In Sharp Focus
8 Jul 2011
131
Share Video

0:05
Darıca Sharp Özel servis olarak edindiğimiz ilke siz değerli müşterilerimize kaliteli bir hizmet sunmaktır.İşinin uzmanı çalışanlarımız ile sorunlarınızı anında çözüyor ve sonrasında memnuniyet sağlıyoruz.Elektronik eşya ve ürünlerinizin her türlü arıza ve tamiratları en hızlı şekilde yapılmaktadır.Bizlere günün her saati 7X24 ulaşabilirsiniz.Çağı merkezlerimize bırakacağınız kayıtlarınız ile sizlere hemen geri dönüş sağlanacaktır.Özel servis olarak yaptığımız işçilik 1 yıl garantilidir.Marka Tescilli Olup İlgili Firmaya Aittir. Özel Tamir Servisi Olarak Hizmet Vermekteyiz.
15 Jul 2011
99
Share Video

0:10
Dilovası Sharp Özel servis olarak edindiğimiz ilke siz değerli müşterilerimize kaliteli bir hizmet sunmaktır.İşinin uzmanı çalışanlarımız ile sorunlarınızı anında çözüyor ve sonrasında memnuniyet sağlıyoruz.Elektronik eşya ve ürünlerinizin her türlü arıza ve tamiratları en hızlı şekilde yapılmaktadır.Bizlere günün her saati 7X24 ulaşabilirsiniz.Çağı merkezlerimize bırakacağınız kayıtlarınız ile sizlere hemen geri dönüş sağlanacaktır.Özel servis olarak yaptığımız işçilik 1 yıl garantilidir.Marka Tescilli Olup İlgili Firmaya Aittir. Özel Tamir Servisi Olarak Hizmet Vermekteyiz.
15 Jul 2011
111
Share Video

0:10
Körfez Sharp Özel servis olarak edindiğimiz ilke siz değerli müşterilerimize kaliteli bir hizmet sunmaktır.İşinin uzmanı çalışanlarımız ile sorunlarınızı anında çözüyor ve sonrasında memnuniyet sağlıyoruz.Elektronik eşya ve ürünlerinizin her türlü arıza ve tamiratları en hızlı şekilde yapılmaktadır.Bizlere günün her saati 7X24 ulaşabilirsiniz.Çağı merkezlerimize bırakacağınız kayıtlarınız ile sizlere hemen geri dönüş sağlanacaktır.Özel servis olarak yaptığımız işçilik 1 yıl garantilidir.Marka Tescilli Olup İlgili Firmaya Aittir. Özel Tamir Servisi Olarak Hizmet Vermekteyiz.
15 Jul 2011
52
Share Video

0:05
Derince Sharp Özel servis olarak edindiğimiz ilke siz değerli müşterilerimize kaliteli bir hizmet sunmaktır.İşinin uzmanı çalışanlarımız ile sorunlarınızı anında çözüyor ve sonrasında memnuniyet sağlıyoruz.Elektronik eşya ve ürünlerinizin her türlü arıza ve tamiratları en hızlı şekilde yapılmaktadır.Bizlere günün her saati 7X24 ulaşabilirsiniz.Çağı merkezlerimize bırakacağınız kayıtlarınız ile sizlere hemen geri dönüş sağlanacaktır.Özel servis olarak yaptığımız işçilik 1 yıl garantilidir.Marka Tescilli Olup İlgili Firmaya Aittir. Özel Tamir Servisi Olarak Hizmet Vermekteyiz.
15 Jul 2011
86
Share Video

0:05
Kandıra Sharp Özel servis olarak edindiğimiz ilke siz değerli müşterilerimize kaliteli bir hizmet sunmaktır.İşinin uzmanı çalışanlarımız ile sorunlarınızı anında çözüyor ve sonrasında memnuniyet sağlıyoruz.Elektronik eşya ve ürünlerinizin her türlü arıza ve tamiratları en hızlı şekilde yapılmaktadır.Bizlere günün her saati 7X24 ulaşabilirsiniz.Çağı merkezlerimize bırakacağınız kayıtlarınız ile sizlere hemen geri dönüş sağlanacaktır.Özel servis olarak yaptığımız işçilik 1 yıl garantilidir.Marka Tescilli Olup İlgili Firmaya Aittir. Özel Tamir Servisi Olarak Hizmet Vermekteyiz.
15 Jul 2011
89
Share Video

0:05
İzmit Sharp Özel servis olarak edindiğimiz ilke siz değerli müşterilerimize kaliteli bir hizmet sunmaktır.İşinin uzmanı çalışanlarımız ile sorunlarınızı anında çözüyor ve sonrasında memnuniyet sağlıyoruz.Elektronik eşya ve ürünlerinizin her türlü arıza ve tamiratları en hızlı şekilde yapılmaktadır.Bizlere günün her saati 7X24 ulaşabilirsiniz.Çağı merkezlerimize bırakacağınız kayıtlarınız ile sizlere hemen geri dönüş sağlanacaktır.Özel servis olarak yaptığımız işçilik 1 yıl garantilidir.Marka Tescilli Olup İlgili Firmaya Aittir. Özel Tamir Servisi Olarak Hizmet Vermekteyiz.
15 Jul 2011
121
Share Video

0:10
Gölcük Sharp Özel servis olarak edindiğimiz ilke siz değerli müşterilerimize kaliteli bir hizmet sunmaktır.İşinin uzmanı çalışanlarımız ile sorunlarınızı anında çözüyor ve sonrasında memnuniyet sağlıyoruz.Elektronik eşya ve ürünlerinizin her türlü arıza ve tamiratları en hızlı şekilde yapılmaktadır.Bizlere günün her saati 7X24 ulaşabilirsiniz.Çağı merkezlerimize bırakacağınız kayıtlarınız ile sizlere hemen geri dönüş sağlanacaktır.Özel servis olarak yaptığımız işçilik 1 yıl garantilidir.Marka Tescilli Olup İlgili Firmaya Aittir. Özel Tamir Servisi Olarak Hizmet Vermekteyiz.
15 Jul 2011
57
Share Video