Results for: ustası Search Results
Family Filter:
Çatı ustalarımız Şişli ve civarında çatı yapımı ve çatı tamiri konularında hizmet vermektedir.
0:54
SABRİ USTA=0538-786-55-18= ETİLER TESİSAT * ETİLER SU TESİSATCI * ETİLER ELEKTRİK * ETİLER ELEKTRİKÇİ, Etiler Elektrikçi Su Tesisatçısı ** 0538.786 * 55 * 18 * Elektrik Ustası Elektrik Arıza Sıhhi Tesisat Tamir Firma Resim: Açıklama: *******www.aloustaservisi**** 0538.786 * 55 * 18 0543.303 * 74 * 93 ALO, USTA, SERVİSİ, ACİL, USTA, USTA, SERVİS, SABRİ USTA, İSTANBUL GENELİ VE FULYA, SERVİSİ 7 / 24 KESİNTİZİZ GECE, DAHİL SERVİSİ, Etiler Elektrikçi Su Tesisatçısı ** 0538, 786 * 55 * 18 * Elektrik Ustası Elektrik Arıza Sıhhi Tesisat Tamir .. Elektrikçi Elektrik Arıza Servis Etiler, Etiler Servisi, Elektrikçi Elektrik Arıza Teknik Servis Etiler Servisi, Etiler Servis-elektron-Etiler Servis Usta Elektrik! .. Etiler Çevresinde Servislerimiz Mevcuttur.garantili Servis Garantili Servis Sloganı İle "usta" Servis Sektöründe Öncü Firma Olmayı Başardı. Etiler Servis `Hergün Onlarca Müşterinin Güvendiği Gibi Sizde, Etiler, Elektrikçi, Tesisatçısı, Elektrik, Ustası, Elektrik, Arıza, Sıhhi, Tesisat, Tamir, Elektrikçi, Elektrik, Arıza, Servis, Etiler, Etiler Servisi, Elektrikçi, Elektrik, Arıza Teknik imize , Servis Etiler, Servisi, Etiler, Servis, Alousta, Etiler, Servis sabriusta, Elektrik, Etiler, Çev, Eklektrikçiler, Tesisatcılar, Ustaları, Rahatlıkla Güvenebilirsiniz. Uzman "etiler Teknik Servis" Personellerimizle Tek Hedefimiz Müşteri Memnuniyetini Sağlamak. Elektrikçi Elektrik Arıza Teknik Servisi Olarak Etiler `un Her Bölgesine Yakın Servisimiz Olmakla Birlikte Zamanında Orada OLUP sizlere Hizmet Sağlıyabilmek için Kendimizi Her Geçen Gün Geliştirmekteyiz. Etiler Servisi Ve Montajı Gayet İdealı Ve Ömrünü, SABRİ USTA, İşlere Adamis Kadromuzun Sizler tıklayın Tek Politikası Güvendir .. Elektrikçi Elektrik Arızaev Aletleri Bakımı, Onarımı Ve Montajı İle Müşterilerini Güler Yüzlü Kalmaları tıklayın Elimizden Gelenin Daha Fazlasını Yapıyoruz.
24 Apr 2011
336
Share Video

0:04
Acarlar su kaçağı tespiti sizlere uzman kadrosuyla kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Acarlar tesisat çekme : kullandığımız ekipmanlarımız ve kaliteli malzemelerimiz ile sizlerin tüm tesisat çekme işlemlerini garantili olarak yapıyoruz.Bu alanda yıllardır hizmet veren firmamız sizlerin memnuniyeti için her geçen gün kendini daha da geliştirmektedir. Firmamız 1998 yılından beri Acarlar ve sokaklarında tesisatçı olarak hizmet vermektedir. Sektöre kattığımız yeniliklerden biri olan 7/24 tesisatçı anlayışıyla gece gündüz su kaçağı tespiti, gider açma gibi hizmetler veriyoruz. Firmamız bu tür sorunlar için dilediğiniz zaman arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Sıhhi tesisat alanında uzman kadrosuyla evinizin tüm tesisat sorunlarını kalıcı olarak ekonomik ücretler karşılığında gideren firmamız son zamanlarda İstanbul genelinde ki bir çok projede tesisatçı olarak yerini almış eski ve köklü bir firmadır.
7 May 2011
177
Share Video

0:04
Adatepe su kaçağı tespiti sizlere uzman kadrosuyla kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Adatepe tesisat çekme : kullandığımız ekipmanlarımız ve kaliteli malzemelerimiz ile sizlerin tüm tesisat çekme işlemlerini garantili olarak yapıyoruz.Bu alanda yıllardır hizmet veren firmamız sizlerin memnuniyeti için her geçen gün kendini daha da geliştirmektedir. Firmamız 1998 yılından beri Adatepe ve sokaklarında tesisatçı olarak hizmet vermektedir. Sektöre kattığımız yeniliklerden biri olan 7/24 tesisatçı anlayışıyla gece gündüz su kaçağı tespiti, gider açma gibi hizmetler veriyoruz. Firmamız bu tür sorunlar için dilediğiniz zaman arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Sıhhi tesisat alanında uzman kadrosuyla evinizin tüm tesisat sorunlarını kalıcı olarak ekonomik ücretler karşılığında gideren firmamız son zamanlarda İstanbul genelinde ki bir çok projede tesisatçı olarak yerini almış eski ve köklü bir firmadır.
7 May 2011
113
Share Video

0:04
Altunizade su kaçağı tespiti sizlere uzman kadrosuyla kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Altunizade tesisat çekme : kullandığımız ekipmanlarımız ve kaliteli malzemelerimiz ile sizlerin tüm tesisat çekme işlemlerini garantili olarak yapıyoruz.Bu alanda yıllardır hizmet veren firmamız sizlerin memnuniyeti için her geçen gün kendini daha da geliştirmektedir. Firmamız 1998 yılından beri Altunizade ve sokaklarında tesisatçı olarak hizmet vermektedir. Sektöre kattığımız yeniliklerden biri olan 7/24 tesisatçı anlayışıyla gece gündüz su kaçağı tespiti, gider açma gibi hizmetler veriyoruz. Firmamız bu tür sorunlar için dilediğiniz zaman arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Sıhhi tesisat alanında uzman kadrosuyla evinizin tüm tesisat sorunlarını kalıcı olarak ekonomik ücretler karşılığında gideren firmamız son zamanlarda İstanbul genelinde ki bir çok projede tesisatçı olarak yerini almış eski ve köklü bir firmadır.
7 May 2011
109
Share Video

0:04
AnadoluHisarı su kaçağı tespiti sizlere uzman kadrosuyla kaliteli bir hizmet sunmaktadır. AnadoluHisarı tesisat çekme : kullandığımız ekipmanlarımız ve kaliteli malzemelerimiz ile sizlerin tüm tesisat çekme işlemlerini garantili olarak yapıyoruz.Bu alanda yıllardır hizmet veren firmamız sizlerin memnuniyeti için her geçen gün kendini daha da geliştirmektedir. Firmamız 1998 yılından beri AnadoluHisarı ve sokaklarında tesisatçı olarak hizmet vermektedir. Sektöre kattığımız yeniliklerden biri olan 7/24 tesisatçı anlayışıyla gece gündüz su kaçağı tespiti, gider açma gibi hizmetler veriyoruz. Firmamız bu tür sorunlar için dilediğiniz zaman arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Sıhhi tesisat alanında uzman kadrosuyla evinizin tüm tesisat sorunlarını kalıcı olarak ekonomik ücretler karşılığında gideren firmamız son zamanlarda İstanbul genelinde ki bir çok projede tesisatçı olarak yerini almış eski ve köklü bir firmadır.
7 May 2011
78
Share Video

0:04
Atakent su kaçağı tespiti sizlere uzman kadrosuyla kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Atakent tesisat çekme : kullandığımız ekipmanlarımız ve kaliteli malzemelerimiz ile sizlerin tüm tesisat çekme işlemlerini garantili olarak yapıyoruz.Bu alanda yıllardır hizmet veren firmamız sizlerin memnuniyeti için her geçen gün kendini daha da geliştirmektedir. Firmamız 1998 yılından beri Atakent ve sokaklarında tesisatçı olarak hizmet vermektedir. Sektöre kattığımız yeniliklerden biri olan 7/24 tesisatçı anlayışıyla gece gündüz su kaçağı tespiti, gider açma gibi hizmetler veriyoruz. Firmamız bu tür sorunlar için dilediğiniz zaman arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Sıhhi tesisat alanında uzman kadrosuyla evinizin tüm tesisat sorunlarını kalıcı olarak ekonomik ücretler karşılığında gideren firmamız son zamanlarda İstanbul genelinde ki bir çok projede tesisatçı olarak yerini almış eski ve köklü bir firmadır.
7 May 2011
77
Share Video

0:04
Bağlarbaşı su kaçağı tespiti sizlere uzman kadrosuyla kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Bağlarbaşı tesisat çekme : kullandığımız ekipmanlarımız ve kaliteli malzemelerimiz ile sizlerin tüm tesisat çekme işlemlerini garantili olarak yapıyoruz.Bu alanda yıllardır hizmet veren firmamız sizlerin memnuniyeti için her geçen gün kendini daha da geliştirmektedir. Firmamız 1998 yılından beri Bağlarbaşı ve sokaklarında tesisatçı olarak hizmet vermektedir. Sektöre kattığımız yeniliklerden biri olan 7/24 tesisatçı anlayışıyla gece gündüz su kaçağı tespiti, gider açma gibi hizmetler veriyoruz. Firmamız bu tür sorunlar için dilediğiniz zaman arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Sıhhi tesisat alanında uzman kadrosuyla evinizin tüm tesisat sorunlarını kalıcı olarak ekonomik ücretler karşılığında gideren firmamız son zamanlarda İstanbul genelinde ki bir çok projede tesisatçı olarak yerini almış eski ve köklü bir firmadır.
7 May 2011
109
Share Video

0:04
Beylerbeyi su kaçağı tespiti sizlere uzman kadrosuyla kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Beylerbeyi tesisat çekme : kullandığımız ekipmanlarımız ve kaliteli malzemelerimiz ile sizlerin tüm tesisat çekme işlemlerini garantili olarak yapıyoruz.Bu alanda yıllardır hizmet veren firmamız sizlerin memnuniyeti için her geçen gün kendini daha da geliştirmektedir. Firmamız 1998 yılından beri Beylerbeyi ve sokaklarında tesisatçı olarak hizmet vermektedir. Sektöre kattığımız yeniliklerden biri olan 7/24 tesisatçı anlayışıyla gece gündüz su kaçağı tespiti, gider açma gibi hizmetler veriyoruz. Firmamız bu tür sorunlar için dilediğiniz zaman arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Sıhhi tesisat alanında uzman kadrosuyla evinizin tüm tesisat sorunlarını kalıcı olarak ekonomik ücretler karşılığında gideren firmamız son zamanlarda İstanbul genelinde ki bir çok projede tesisatçı olarak yerini almış eski ve köklü bir firmadır.
7 May 2011
87
Share Video

0:04
Bulgurlu su kaçağı tespiti sizlere uzman kadrosuyla kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Bulgurlu tesisat çekme : kullandığımız ekipmanlarımız ve kaliteli malzemelerimiz ile sizlerin tüm tesisat çekme işlemlerini garantili olarak yapıyoruz.Bu alanda yıllardır hizmet veren firmamız sizlerin memnuniyeti için her geçen gün kendini daha da geliştirmektedir. Firmamız 1998 yılından beri Bulgurlu ve sokaklarında tesisatçı olarak hizmet vermektedir. Sektöre kattığımız yeniliklerden biri olan 7/24 tesisatçı anlayışıyla gece gündüz su kaçağı tespiti, gider açma gibi hizmetler veriyoruz. Firmamız bu tür sorunlar için dilediğiniz zaman arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Sıhhi tesisat alanında uzman kadrosuyla evinizin tüm tesisat sorunlarını kalıcı olarak ekonomik ücretler karşılığında gideren firmamız son zamanlarda İstanbul genelinde ki bir çok projede tesisatçı olarak yerini almış eski ve köklü bir firmadır.
7 May 2011
134
Share Video

0:04
Feneryolu su kaçağı tespiti sizlere uzman kadrosuyla kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Feneryolu tesisat çekme : kullandığımız ekipmanlarımız ve kaliteli malzemelerimiz ile sizlerin tüm tesisat çekme işlemlerini garantili olarak yapıyoruz.Bu alanda yıllardır hizmet veren firmamız sizlerin memnuniyeti için her geçen gün kendini daha da geliştirmektedir. Firmamız 1998 yılından beri Feneryolu ve sokaklarında tesisatçı olarak hizmet vermektedir. Sektöre kattığımız yeniliklerden biri olan 7/24 tesisatçı anlayışıyla gece gündüz su kaçağı tespiti, gider açma gibi hizmetler veriyoruz. Firmamız bu tür sorunlar için dilediğiniz zaman arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Sıhhi tesisat alanında uzman kadrosuyla evinizin tüm tesisat sorunlarını kalıcı olarak ekonomik ücretler karşılığında gideren firmamız son zamanlarda İstanbul genelinde ki bir çok projede tesisatçı olarak yerini almış eski ve köklü bir firmadır.
10 May 2011
163
Share Video

0:15
Şişli ve çevresindeki çatı ustaları Hüseyin usta: 0536 234 61 98 Çatı onarımı, çatı yapımı, çatı yalıtımı
15 Nov 2017
104
Share Video

6:18
24'te yayınlanan Usta'nın Devrekli baston ustası Münteka Çelebi'nin oğlu Şükrü Çelebi'nin belgeseli. www.nasilyapiliyorizle****
22 Jul 2008
1511
Share Video

3:40
Doğu Kürdistanlı kaval ustası Qale Mere olarak tanınan Qadir Adullazade, yaşama gözlerini yumdu.
22 May 2009
1098
Share Video

Loading...