Genta Ismajli Interviste N'rrokumTV

  • Share
    Share Video

  • Add
  • More
    Report this video as:
0 0
You have already voted for this video.
Genta Ismajli - Intervista, ne Rrokum Tv mjaft cilesore klasike dhe me spec pyetje qe gazetaret shqiptare n...
Genta Ismajli - Intervista, ne Rrokum Tv mjaft cilesore klasike dhe me spec pyetje qe gazetaret shqiptare nuk i bejne zakonisht, realiste dhe si gjithmone seksi dhe e thjeshte psh per kenget e vjedhura dashuria e saj, suksesi etj. Per me teper shikoni video!!
Categories:
Related