Genta Ismajli Interviste N'rrokumTV

Added by valonib Subscribe 1
Published 8 Feb 2011
3 114
••• More
Report video
0 0
You have already voted for this video.
Genta Ismajli - Intervista, ne Rrokum Tv mjaft cilesore klasike dhe me spec pyetje qe gazetaret shqiptare n...
Genta Ismajli - Intervista, ne Rrokum Tv mjaft cilesore klasike dhe me spec pyetje qe gazetaret shqiptare nuk i bejne zakonisht, realiste dhe si gjithmone seksi dhe e thjeshte psh per kenget e vjedhura dashuria e saj, suksesi etj. Per me teper shikoni video!!
Categories: Entertainment
Show moreShow less
Report this video as: