Genta Ismajli Interviste N'rrokumTV

This Video cannot be played on this device.

2,925 views

Uploaded on August 20, 2008 by valonib

Genta Ismajli - Intervista, ne Rrokum Tv mjaft cilesore klasike dhe me spec pyetje qe gazetaret shqiptare nuk i bejne zakonisht, realiste dhe si gjithmone seksi dhe e thjeshte psh per kenget e vjedhura dashuria e saj, suksesi etj. Per me teper shikoni video!!

Tags:
Intervista, Interviste, Mjaft, Ne, Rrokum, Tv, Entertainment
Comments on Genta Ismajli Interviste N'rrokumTV

RECOMMENDED CHANNELS