Solana: UNMIK-EULEX, Kalimi Ne Rrugen E Duhur 10.09.2008

Added by valonib Subscribe 1
Published 11 Sep 2008
205
••• More
Report video
0 0
You have already voted for this video.
Solana: UNMIK-EULEX, kalimi ne rrugen e duhur 10.09.2008
Brukseli shprehet i kenaqur me ecurine e bisedimev...
Solana: UNMIK-EULEX, kalimi ne rrugen e duhur 10.09.2008
Brukseli shprehet i kenaqur me ecurine e bisedimeve per kalimin e kompetencave nga UNMIK te EULEX. Shefi i Politikes se Jashtme dhe Sigurise ne BE, Havier Solana e ka cilesuar kete proces si teper pozitiv.
Categories: News & Events
Show moreShow less
Report this video as: