E Ta DiSh Sa ShUm Te DuA...(By: D0n_LuShI)

This Video cannot be played on this device.

34,701 views

Uploaded on March 05, 2009 by sasko969

Cdo mengjes kur diellin shoh Ty te mendoj Ti se di pa ty i dashur jo nuk jetoj Sonte te kerkoj Ku je Prap te vetme mos me le Ne kete enderr qe s'mbaron Dhe me mundon Eh at dish sa shum te dua Do te rije veç me mua Dua ti ndjej buzet e tua Fjalet qe vetem ti mi thua I hap syte dhe them me vete Drita je ti Nuk e dua kete jete pa dashuri Sonte te kerkoj Ku je Prap te vetme mos me le Ne ket enderr qe s'mbaron Dhe me mundon Eh at dish sa shum te dua Do te rije vec me mua Dua ti ndjej buzet e tua Fjalet qe vetem ti mi thua
Tags:
E, Ta, DiShE, Sa, ShUm, Te, DuA..., Music & Dance
Comments on E Ta DiSh Sa ShUm Te DuA...(By: D0n_LuShI)

RECOMMENDED CHANNELS