E Ta DiSh Sa ShUm Te DuA...(By: D0n_LuShI)

sasko969
Added by sasko969 Subscribe 1
Published 9 Mar 2009
35 015
••• More
Report video
0 0
You have already voted for this video.
Cdo mengjes kur diellin shoh
Ty te mendoj
Ti se di pa ty i dashur
jo nuk jetoj

Sonte te kerkoj
Ku je
Prap ...
Cdo mengjes kur diellin shoh
Ty te mendoj
Ti se di pa ty i dashur
jo nuk jetoj

Sonte te kerkoj
Ku je
Prap te vetme mos me le
Ne kete enderr qe s'mbaron
Dhe me mundon

Eh at dish sa shum te dua
Do te rije veç me mua
Dua ti ndjej buzet e tua
Fjalet qe vetem ti mi thua

I hap syte dhe them me vete
Drita je ti
Nuk e dua kete jete
pa dashuri

Sonte te kerkoj
Ku je
Prap te vetme mos me le
Ne ket enderr qe s'mbaron
Dhe me mundon

Eh at dish sa shum te dua
Do te rije vec me mua
Dua ti ndjej buzet e tua
Fjalet qe vetem ti mi thua
Categories: Music & Dance
Show moreShow less
Report this video as: