Sultana Feat Apo - Adab-ı Muaşeret - Ben Sana Bir Şey Diyeyim Mi?

This Video cannot be played on this device.

4,087 views

Uploaded on May 17, 2009 by Muaseret

Adab-ı Muaşeret sinema filminin video klibi.
Sultana feat Apo: Ben Sana Bir Şey Diyeyim mi?

3 yanlış 1 doğru eder mi?
“ADAB-I MUAŞERET” 29 Şubat Lisesi'nde kızlar ve erkekler arasında kurulmuş iki ayrı grubun maceralarını konu alıyor.
Matematik öğretmeni olan babası Nurettin Bey’le (Salih Kalyon) birlikte okul değiştirme rutinlerinin sıklaşması Aykut'u (Tarık Ündüz) bunaltmaya başlamıştır. Ne var ki bu sefer yapacakları okul ve şehir değişikliği, Aykut’un hayatında bambaşka bir kapı aralayacaktır.
Zeynep (Yıldız Asyalı), kızlardan oluşan “Adab-ı Muaşeret” adlı çetenin lideridir. Adap kızlarına karşı direnen grupsa, okulun asi öğrencilerinden Eko’nun (Bora Akkaş) liderliğindeki “Mokokolar” çetesidir. Bu iki çete arasındaki ezeli rekabet, sene boyunca birbirinden eğlenceli atışmalara sebep olacaktır.
Öğrencilerin kafalarına göre hareket ettikleri çivisi çıkmış bu okulu hizaya sokmak üzere yeni görevine başlayan Nurettin Bey’i zor günler beklemektedir. Fakat en büyük desteği okulun kıdemlilerinden Edebiyat öğretmeni Fatma Hanım (Hasibe Eren) nam-ı diğer Miss Piggy’den görecektir.

Senaryo: Eser Yazıcı
Yönetmen: Emre Akay

Tags:
Adab-ı Muaşeret, Adab, Sultana, Film, Vizyon, Sinema, Hasibe Eren, Salih Kalyon, Emre Akay, Yıldız Asyalı, Şamil Kafkas, Yıldırım öcek, Mokoko, Tarık ündüz, Bora Akkaş, Acun ılıcalı, Lise, Liseli Kızlar çetesi, Erkek, Uzun Eşşek, Eşek, Arkadaş, 15 Mayıs, 2009, Komedi, Eğlence, Gen, Comedy, Music & Dance
Comments on Sultana Feat Apo - Adab-ı Muaşeret - Ben Sana Bir Şey Diyeyim Mi?

RECOMMENDED CHANNELS