Mustafa SUNGUR Abi Uyarıyor!.. KIYAMET ÇOK YAKIN!.. [HD]

229 views

Uploaded on March 29, 2011 by ZekiAdemoglu

Bediüzzaman Said Nursi’nin SIR KATİBİ olan Mustafa Sungur Abi, 2010 Ekim ayında düzenlenen BEDİÜZZAMAN SEMPOZYUMUNDA son devirde olduğumuzu ve ümmetin icabet ömrünün en fazla 1506′ya kadar gidebileceğini ve daha sonra 1542ye kadar sürekli bir bozulma olacağını mağlubane bir şekilde islamiyetin var olacağını anlatıyor. Mustafa Sungur abinin bu açıklamasını Risale-i Nur’da Kastamonu Lâhikası 33. sayfada bulabilirsiniz.

Kısaca İSLAMIN HAKİM OLMASI, ALTINÇAĞ, HZ MEHDİ VE HZ. İSA’NIN ÇIKIŞLARI İÇİN EN FAZLA 70 KÜSÜR SENE OLDUĞUNU, HEPSİNİN BU 70 SENE İÇERİSİNDE OLACAĞINI ANLATIYOR!.. BU ÖNEMLİ VİDEOYU MUTLAKA TÜM ARKADAŞLARINIZLA PAYLAŞINIZ!..

www.harunyahya.tv

Mustafa Sungur, Adnan OKTAR, Bediüzzaman hazretleri, Bediüzzaman Said Nursi, Üstad Bediüzzaman, Samanyolu TV, Bediüzzaman, bediüzzaman said nursi, fethullah gülen, risale-i nur, uğur akkafa, metin karabaşoğlu, Bediüzzaman Said Nursi Risale-i Nur Külliyati, Bediüzzaman Said Nursi, Said Nursi, Mustafa Sungur, Kıyamet, Kıyamet Günü, Risalei Nur Külliyatı, Fethullah Gülen, Harun Yahya, Adnan Oktar, Hz. Mehdi, Hazreti Mehdi (AS), Mehdi kim? Hz Mehdi Ne zaman gelecek? Hz. mehdi Kimdir? Hz mehdi geldi hz mehdi alametleri 2010 Hz Mehdi nerede Hz Mehdi yaşıyor mu Hz Mehdi nerede? Hz Mehdi Özellikleri 2011 2012, 2021, Seyyid Salih Özcan, Bediüzzaman, Mustafa Sungur, Risale-i Nur, Risale, Risalei Nur, RİSALE, BEDİÜZZAMAN, Üstad Bediüzzaman, Nur Talebeleri, Nur Mektebi, Uğur Akkafa, Metin Karabaşoğlu, Ramazan Ümit Şimşek, Adnan Oktar Mustafa Sungur, Adnan OKTAR, Bediüzzaman hazretleri, Bediüzzaman Said Nursi, Üstad Bediüzzaman, Samanyolu TV, Bediüzzaman, bediüzzaman said nursi, fethullah gülen, risale-i nur, uğur akkafa, metin karabaşoğlu, Bediüzzaman Said Nursi Risale-i Nur Külliyati, Bediüzzaman Said Nursi, Said Nursi, Mustafa Sungur, Kıyamet, Kıyamet Günü, Risalei Nur Külliyatı, Fethullah Gülen, Harun Yahya, Adnan Oktar, Hz. Mehdi, Hazreti Mehdi (AS), Mehdi kim? Hz Mehdi Ne zaman gelecek? Hz. mehdi Kimdir? Hz mehdi geldi hz mehdi alametleri 2010 Hz Mehdi Distributed by Tubemogul.

Tags:
2120, Adnan Oktar, Kıyamet, Alametleri, Mustafa, Sungur, Abi, Bediüzzaman, News & Events
Comments on Mustafa SUNGUR Abi Uyarıyor!.. KIYAMET ÇOK YAKIN!..

RECOMMENDED CHANNELS