Sony Samandıra Servisi 444 1 494 Sony Samandıra Servisi [HD]

2 views

Uploaded on July 29, 2011 by aktek12

Sony Samandıra Servisi 444 1 494 Sony Samandıra Servisi

Oldu ki beyaz eşyalarınızdan herhangi biri bozuldu. Böyle bir durumla karşılaştığınızda panik olmak yerine 444 1 494 numaralı çağrı merkezimizi tuşlayın.
Bizler sizlere en kaliteyi sunmak adına çalışıyoruz. Çünkü kullanmış olduğumuz en pahalı eşya kategorisinde yer alan elektronik eşyalarınızın sizler için öneminin farkındayız.
Müşteri memnuniyetinin bilincinde olan ve tecrübeli personel kadrosuyla işlerini düzenli ve sistematik bir şekilde yürütmeye özen gösteren firmamıza beyaz eşyalarınızı güvenle emanet edebilirsiniz.
Bilinçsiz servis tercihinin cüzdanınıza ve makinanıza malolabileceğini unutmayın!.
Yaptığımız işe güvenimiz sonsuz olsada sizlerin de güvenini sürekliliğini kazanmak için işçilik ve değiştirmiş olduğumuz yedek parçaya 12 ay garanti vaadediyoruz.
444 1 494 numaralı merkezimizi arayıp arıza kaydınızı bırakın. Call center personelimiz kaydınızı araçlarımıza minimum sürede bildirerek adresinize ulaşılacaktır.
Arıza yerinde onarılabilecek durumdaysa probleminiz çözülecektir.
Arıza farklı malzeme gerektiriyor ise servisimize getirilip arızası çözüme ulaştırılacak tüm test aşamalarından geçip siz değerli müşterilerimize iade edilecektir.
Mükemmelliyet,güven ve yüksek kaliteye ucuza ulaşmanın tek yolu 444 1 494

Özel Tamir Servisi Olarak Servis Hizmeti Vermekteyiz.

Tags:
Sony, Samandıra, Servisi, 444, 1, 494
Comments on Sony Samandıra Servisi 444 1 494 Sony Samandıra Servisi

RECOMMENDED CHANNELS