Adem Ramadani-Nena Me Nje Sy ,shkurte Fejza, Besim Bajrami, Remzije Osmani, Leonora Jakupi

  • Share
    Share Video

  • Add
  • More
    Report this video as:
0 0
You have already voted for this video.
keng shum e dhimbshme ndegjo dhe respekto nanen se ajo te ka lind e rrit se nane ste behet skush te dua oj ...
keng shum e dhimbshme ndegjo dhe respekto nanen se ajo te ka lind e rrit se nane ste behet skush te dua oj nena ime shuuuuuuum....
Categories:
Related