Adem Ramadani-Nena Me Nje Sy ,shkurte Fejza, Besim Bajrami, Remzije Osmani, Leonora Jakupi

Metacafe Affiliate U
Added by Metacafe Affiliate U Subscribe 970
Published 15 Dec 2011
4 250
••• More
Report video
0 0
You have already voted for this video.
keng shum e dhimbshme ndegjo dhe respekto nanen se ajo te ka lind e rrit se nane ste behet skush te dua oj ...
keng shum e dhimbshme ndegjo dhe respekto nanen se ajo te ka lind e rrit se nane ste behet skush te dua oj nena ime shuuuuuuum....
Categories: People & Stories
Show moreShow less
Report this video as: