Noga Ft. Stine - Sa M'pelqen Ti (New Hit 2012)

  • Share
    Share Video

  • Add
  • More
    Report this video as:
0 0
You have already voted for this video.
www.nogabeatbox**** Music Video Coming soon : Think Creative Agon Abdullah known as "Noga beatbox...
www.nogabeatbox**** Music Video Coming soon : Think Creative Agon Abdullah known as "Noga beatbox" was born on June 13, 1995. Since he have 5 years he noted that he has in Beatbox and Rap and Producent.Translate to Albanian Agon Abdullahu i njohur si "Noga ose ndryshe Noga (Beatbox )"ka lindur më 13 qershor të vitit 1995 . Qysh në moshën 5 vjeçare u vërejt se kishte talent në fushën e BeatBox dhe te Repit . Albumin e tij të parë e publikoi në moshën 10 vjeçare, pikër...isht në vitin 2005 . dhe Souljah ne vitin 2011 . Vitet 2009/2010 për Nogën ishin të veqanta, pasi që këto vite është zgjedhur si tinejxheri më i mirë në Evropë e Bote për BeatBox. Suksesi i tij shihet edhe në pjesmarrjen e koncertëve të këngëtarëve me famë botërore si 50 cent, Snoop Dogg, Busta Rhymes, Method Man & Red Man etj. Noga eshte Reper & Beatboxer Shume i Famshem Evropian
Categories:
Related