Riterio Krantas - Verslo Renginiai Natūralios Gamtos Apsuptyje

By: ReklamaLT

30 views

Uploaded on May 22, 2009 by ReklamaLT Powered by YouTube

http://www.riteriokrantas.lt/
"Riterio krantas" - kaimo turizmo paslaugų ir pramogų kompleksas, įkurtas 2,17 ha sklype Trakų rajone, Gratiškių kaime. Gilušio ežero ir Gratiškių miško ribojama vietovė nuo Vilniaus nutolusi 27 km, o nuo Trakų - apie 7 km.

Natūralios gamtos apsuptis, riterio ženklu pažymėtos praeities dvelksmas ir šiuolaikinis komfortas kiekvienam suteikia galimybę maloniai praleisti, gerai pailsėti ir rimtai padirbėti.

"Riterio krantas" siūlo šias paslaugas:

* 19 savitų, saikingai stilizuojant riterišką dvasią įrengtų kambarių su patogumais (reguliuojamas šildymas, vilnonė patalynė, internetas, palydovinė televizija).
* 80 vietų konferencijų salę su vaizdo ir garso įranga.
* 64 vietų jaukią kavinę ir įvairų valgiaraštį.
* Baseino ir pirčių kompleksą (30 kv.m baseinas su kaskada ir povandeninėmis srovėmis. Sūkurinė vonia. Sauna, garinė turkiška pirtis ir unikalios lietuviškos statinaitės su vaistažolių nuoviru).
* 2 takelių boulingą.
* Masažo paslaugas.
* Pasijodinėjimą žirgais ir pasivažinėjimą brikelėmis arba vėžimaičiais.
* Dviračius
* Ekskursijų ir teminių vakarų organizavimą.

"Riterio krantas" - tai šiuolaikiškai interpretuotos praeities pojūtis, tai dvasios atgaiva ir ramus užutėkis garbingose gyvenimo kovose pavargusiems kariams.

Garuojantis vaistažolių arbatos puodelis po riterio ženklu paruoštas tik Jums!

Tags:
Riterio Krantas, Trakai, Verslo Renginiai, Konferencijų Salės, Patalpų Nuoma, Pramogos, Laisvalaikis, Nakvynė, Viešbučiai, Viešbutis, Boulingas, Pitis, Baseinas, Lithuania, Lietuva, Renginiai, Travel, Turizmas, Kelionės, Travel & Outdoors
Comments on Riterio Krantas - Verslo Renginiai Natūralios Gamtos Apsuptyje

RECOMMENDED CHANNELS