05. Chada Ft. Hades, Diox - ***** Skurwiel (prod. L-Pro)

By: steprecordspl

10,917 views

Uploaded on May 23, 2011 by steprecordspl Powered by YouTube

ZAMÓW ALBUM NA http://www.preorder.pl. JEDYNY OFICJALNY PROFIL CHADY NA FACEBOOKU: http://www.facebook.com/tomasz.chada

Czas na publikację kolejnego singla Chady. Zapraszamy do przesłuchania utworu pt. "***** SKURWIEL" promującego drugi album warszawskiego rapera. Gościnnie w kawałku pojawiła się HIFI BANDA. Za podkład odpowiada L PRO.

Do premiery "WGW" pozostało już dosłownie kilka chwil. W siedzibie Step Records trwają wzmożone prace mające na celu uporządkowanie wszystkich zamówień i wysłanie ich w odpowiednim terminie. Znaczna część paczek jest już w drodze do klientów. Przypominamy także, iż wszystkie płyty zamówione na www.chadasklep.pl zostaną własnoręcznie podpisane przez rapera.

Tymczasem zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych zorganizowaniem koncertu Chady oraz innych artystów Step Records w swoim mieście. Raper z okazji premiery drugiego krążka odwiedzi kilka miast (nie tylko w Polsce). Jeśli chciałbyś zorganizować koncert warszawskiego rapera, skontaktuj się z nami meilowo (koncerty@steprecords.pl) lub telefonicznie - 796 103 774.

Poniżej znajduje się utwór pt. "***** SKURWIEL" z gościnnym udziałem HADESA i DIOXA.

Tags:
Chada, Chada Proceder, Wgw, Wiara Gwarancja Wygranej, Step Records, ***** Skurwiel, Diox, Hades, Hifi Banda, Pięciogwiazdkowy, Skurwiel, Music & Dance
Comments on 05. Chada Ft. Hades, Diox - ***** Skurwiel (prod. L-Pro)

RECOMMENDED CHANNELS