Noga Ft. Stine - Sa M'pelqen Ti (New Hit 2012)

By: Nogabeatbox

401 views

Uploaded on January 30, 2012 by Nogabeatbox Powered by YouTube

www.nogabeatbox.com

Music Video Coming soon : Think Creative

Agon Abdullah known as "Noga beatbox" was born on June 13, 1995. Since he have 5 years he noted that he has in Beatbox and Rap and Producent.Translate to Albanian Agon Abdullahu i njohur si "Noga ose ndryshe Noga (Beatbox )"ka lindur më 13 qershor të vitit 1995 . Qysh në moshën 5 vjeçare u vërejt se kishte talent në fushën e BeatBox dhe te Repit . Albumin e tij të parë e publikoi në moshën 10 vjeçare, pikër...isht në vitin 2005 . dhe Souljah ne vitin 2011 . Vitet 2009/2010 për Nogën ishin të veqanta, pasi që këto vite është zgjedhur si tinejxheri më i mirë në Evropë e Bote për BeatBox. Suksesi i tij shihet edhe në pjesmarrjen e koncertëve të këngëtarëve me famë botërore si 50 cent, Snoop Dogg, Busta Rhymes, Method Man & Red Man etj. Noga eshte Reper & Beatboxer Shume i Famshem Evropian

Tags:
Mc Kresha, Lyrical Son, Albatrit Muqiqi, Noga, Noga Beatbox, Qysh Po Thu, Flori Mumajesi, Elita 5, Beatbox, Entertainment
Comments on Noga Ft. Stine - Sa M'pelqen Ti (New Hit 2012)

RECOMMENDED CHANNELS