Eni Koci Ft Noizy Je Gjithcka (Official)

Metacafe Affiliate U
Added by Metacafe Affiliate U Subscribe 999
Published 9 Jan 2012
7 585
••• More
Report video
0 0
You have already voted for this video.
Je gjithcka
Noizy and Enny: Just a two of us..Now lets forget the rest yea yea
Je gjithcka qe kam dash
Gjit...
Je gjithcka
Noizy and Enny: Just a two of us..Now lets forget the rest yea yea
Je gjithcka qe kam dash
Gjith jeten time me pas
Dhe kur ndodhem larg teje me mungon
Kur te shoh ty cdo nat
Me ben  te ndjehem me fat
Prezenca jote rreth meje
Me mjafton
Noizy: Lexoj letren qe mke len
Diten perfekt ma bon
Krejt streset mbi ngarkimet e teperta mi lehteson
Une mendon non-stop per ty
Ndoshta 24/7
Une mendoj per ne ted y
Kujtimet na mbajn gjall
Mezi pres me ardh ne shtepi
E di qe malli shume tka marr
Mezi pres me te mbajt ne gji, kam shume sene per me tthon
Me ty koha kalon shpejt, ndonjehere as vet se shoh
Mengjesi shpesh na zen tu fol per te ardhmen tone
Ajo mpyt se si do jet, une I them sikur ne prralla
I am the king dhe ti do jesh borebardha
Une do jem aty per ty ne momentet me te veshtira
Une do bej gjithcka per ty , ti per mu je me e mira
Nese koha ka nje prishje dhe qielli vrenjtet me re
Jam I pari me tdal para se vetem ty kurr nuk te le
Tjap mbeshtetje, dashni, mbi te gjitha respektin
Te thirri my wife..midis krejt miletit
Refren (Noizy dhe Enny) : Je gjithcka qe kam dash gjithe jeten time me pas
Dhe kur ndodhem larg teje me mungon
Kur te shoh ty cdo nat, me ben  te ndjehem me fat
Prezenca jote rreth meje me mjafton
Enny: I kujtoj shpesh ditet qe lam pas, sikur te ishtin perfect life
Jam me ty, te dy..Ndaj dhe koha per ne jo s'ndal
Se te kujtoj te mendoj, zemer me mungon
Te dua prane edhe nje second
Ku je tani?? A me mendon? 
Dua  te di letren time a po lexon?
1 minut pa ty 1 minut pa frym mbes
Te lutem mos vono me shume se pa fryme vdes
Kthehu, Kthehu kam frik vetmin
Te dua prane shpirti im (2x)
Ref..Je gjithcka......
Noizy: Une I boj krejt femrat e tjera te ndihen xheloze per ty
I'm such a gentlemen kisha bo cmos per ne te dy
Kishim shku ne tgjitha vendet qe ti ke enderru me shku
Jam si plaku I vitit te ri, I make your dreams come true
U make my dreams come true
Dhe per kte jam shume mirenjohes so for life I keep it true
Perjet just ME AND YOU
Ain't no lie I miss u too
If ever u should fall, I be there just for you
I love you
Enny: Ndjehem mire kur me ty jam 
Prane vetes ti me mban
Dhe pse larg syve
Afer zemres te kam
Dhe pse larg syve Brenda meje te mbaj
Couse you're my everything
You're my You're my everything
(Noizy Enny)—The only thing I dream of
The only one I need (2x)
Categories: Entertainment
Show moreShow less
Report this video as: