Rovena Stefa - Kanagjegji (Kanagjeqi) (Official 1080 HD Videoklipe 2011)

By: ArkivaShqip

5,032 views

Uploaded on October 13, 2011 by ArkivaShqip Powered by YouTube

Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip

Bashkimi kombetar, endrra shekullore e shqiptareve, e shprehur simbolikisht si dasma shqiptare e dy trojeve te pandara nepermjet dashurise se dy te rinjve.Rovi, si perhere e pashterueshme ne krijimtari dhe ne zgjedhjen e temave te karakterit kombetar. Urime edhe e stafit te Max Production per zgjedhjen e ambjenteve historike ne menyre artistike.
Easycom
ArkivaShqip

Tags:
Rovena Stefa Kanagjegji, Kanagjegji, Kanagjeqi, Rovena Kanagjeqi, Rovena Kanagjegji, Kosova, Shqiperi, Dasma 2011, Stupcat, 2011, Tingulli, Trend, Meda, Ah, Dashni, Sinan, Hoxha, Official, Hd, Videoklipe, Shqip, Albania, Shipe, Arkivashqip, Entertainment
Comments on Rovena Stefa - Kanagjegji (Kanagjeqi) (Official 1080 HD Videoklipe 2011)

RECOMMENDED CHANNELS