Flori Mumajesi - Dashuria 2011- Lyrics / Me Tekst & Foto

Metacafe Affiliate U
Added by Metacafe Affiliate U Subscribe 999
Published 28 Jun 2011
273
••• More
Report video
0 0
You have already voted for this video.
Flori Mumajesi - Dashuria 2011( Official Song & Lyrics )
Flori Mumajesi - Dashuria , LYRICS - Me Tekst Me T...
Flori Mumajesi - Dashuria 2011( Official Song & Lyrics )
Flori Mumajesi - Dashuria , LYRICS - Me Tekst Me Tekst & Foto 2011
Flori - Dashuria
Flori Mumajesi -- Dashuria Lyrics

E ndryshove jeten time
E vazhdove ti
Un jetoja nje genjeshter
E jetoja si nje mrekulli
Aah dy pika dashuriii
.. kur i jepje ti
Ahh un kisha gjithqka
Aah kur te kisha ty pran

Sa e vdekshme duket jeta
Kur ske dashuri je semur
Dhe ndihesh vetem
Por nuk ke njeri
syt te shohin vetem muret
Erresir pa drit
Un jetoj nje gjysem jete tjetren e ke ti.

Ne pasqyr shikoj veten
Dhe shikoj tjeter njeri
Koha iken mbetem vetem
Mbetem vetem 
Ahh dy pika dashuriii
...kur mi jepje tii
Ahh un kisha gjithqka
Kur te kisha ty pranë

Sa e vdekshme duket jeta
Kur ske dashuri je semur
Dhe ndihesh vetem
Por nuk ke njeri
syt te shohin vetem muret
Erresir pa drit
Un jetoj nje gjysem jete tjetren e ke ti.
Categories: Music & Dance
Show moreShow less
Report this video as: