Bien Borite Skele Me Skele

By: Screen Rant

29 views

Uploaded on July 22, 2009 by AlbanianMusliman Powered by YouTube

Kjo eshte kenge nga Myslym Lela, dedikuar Esat Pashe Toptanit dhe herojve shqiptare qe kane luftuar ne mbrojtje te Canakalese dhe te Shkodres nga pushtimi i ushtrive kristjane
Tags:
Shqiptar, Albanian, Albania, Muslim, Islam, Musliman, Europe, Balkans, Christianity, Kristjane, Xhamia Shqiperia, Kosovo, News & Events

ALSO FROM THIS CHANNEL

Comments on Bien Borite Skele Me Skele

RECOMMENDED CHANNELS