Bien Borite Skele Me Skele

Metacafe Affiliate U
Added by Metacafe Affiliate U Subscribe 999
Published 11 Jul 2010
91
••• More
Report video
0 0
You have already voted for this video.
Kjo eshte kenge nga Myslym Lela, dedikuar Esat Pashe Toptanit dhe herojve shqiptare qe kane luftuar ne mbro...
Kjo eshte kenge nga Myslym Lela, dedikuar Esat Pashe Toptanit dhe herojve shqiptare qe kane luftuar ne mbrojtje te Canakalese dhe te Shkodres nga pushtimi i ushtrive kristjane
Categories: News & Events
Show moreShow less
Report this video as: