Kaltrina Selimi - Ditelindja

Metacafe Affiliate U
Added by Metacafe Affiliate U Subscribe 998
Published 11 Apr 2011
655
••• More
Report video
0 0
You have already voted for this video.
Harroj kur dal nga shtepia 
telefonin nuk e kam 
ndonjehere harroj dhe veten 
ndonjehere s'e di kush jam 
h...
Harroj kur dal nga shtepia 
telefonin nuk e kam 
ndonjehere harroj dhe veten 
ndonjehere s'e di kush jam 
harroj emra dhe mbiemra 
çdo dite dhe me shume po ndihem bosh 
harroj gjithçka zemra ime 
po nuk harroj Ditlindjen ke sot 

Ref. 
Gezuar ditelindjen zemra ime 
Shpriti im po te uron 
E di nuk muund te jem prane teje 
sa here që ti feston 
Gezuar ditelindjen zemra ime 
Shpriti im po te uron 
E di nuk mund te jem prane teje 
sa here ë ti feston 
Pa mua pa mua 
Pa mua pa mua tiiiii 
Pa mua pa mua 
Pa mua pa mua tiiii 

Harroj gjithçka per veten 
harroj nese egzistoj 
kete dite s'e kam harruar 
dhe çdo vit te jete njesoj 
trendafil un kam ne duar 
nje vend bosh per ty ne tavoline 
e me vetmine bej gezuar 
dhe 100 here per Dashurine 

Ref. 
Gezuar ditelindjen zemra ime 
Shpriti im po te uron 
E di nuk mund te jem prane teje 
sa here që ti feston 
Gezuar ditelindjen zemra ime 
Shpriti im po te uron 
E di nuk mund te jem prane teje 
sa here qe ti feston 
Pa mua pa mua 
Pa mua pa mua tiii 
Pa mua pa mua 
Pa mua pa mua tiii
Categories: Music & Dance
Show moreShow less
Report this video as: