YLLi BaKa -me Cigare NiKoTiNe""'-- Www.albfun.com

Metacafe Affiliate U
Added by Metacafe Affiliate U Subscribe 1 001
Published 27 Sep 2009
1 622
••• More
Report video
0 0
You have already voted for this video.
http://www.albfun.com/per ty nikvlora qe thua qe do lesh duhanin edhe se le !te pershendes me kete keng...
http://www.albfun.com/per ty nikvlora qe thua qe do lesh duhanin edhe se le !te pershendes me kete kenge mbase te mbushet mendja te lesh te shkretin!!

Ylli Baka- Me Cigare Nikotine (Lyrics)


(Intro.)
(me hengert mortja
plasja me prefte...)
Diten qe nisa cigarin..
(oq me plasi)

(verse 1)
Diten qe nisa cigarin,
vetes sec i vura zjarrin.
me cibuk e me paqet.
ore me dogji sic digjet vet.
(reapeat 2x)

(chorus)
Me cigare nikotine,
nuk e hoqa dot merzin.
As merzi, as merrak,
nuk sherohen me farmak.
(reapeat 2x)

(verse 2)
O duhan te shajim kot,
qef te kam por ste le dot.
Paf e puf, neper duart,
ore me ty jam i dashuruar.
(reapeat 2x)

(reapeat chorus 2x)

(verse 3)
U betova dhe e lash,
nisa tjeter me te trash.
Mu moren mente, edhe rash.
O po, po, qenka ash, ash.
(reapeat 2x)

(reapeat chorus 2x)

(verse 4)
Lexoj vulen ne paqet,
duhani demton shendet.
Tym i bardhe,e tym i zi.
me ty sbehet prokopi.
(reapeat 2x)

(reapeat chorus 2x) 

_thanx for the lyrics omganee__
Categories: Music & Dance
Show moreShow less
Report this video as: