Jovan Jovanov, Toni Zen I Lambe - Itno Mi Trebas

  • Share
    Share Video

  • Add
  • More
    Report this video as:
0 0
You have already voted for this video.
Најновата песна на Јован Јованов, која дефинитивно е летен хит. Слушнете jа оваа прекрасна композиција зад ...
Најновата песна на Јован Јованов, која дефинитивно е летен хит. Слушнете jа оваа прекрасна композиција зад која авторски комплетно застана Јован Јованов ( музика, аранжман и продукција) додека за текстот се погрижи Елвир Мекиќ.
Categories:
Related