Jovan Jovanov, Toni Zen I Lambe - Itno Mi Trebas

Metacafe Affiliate U
Added by Metacafe Affiliate U Subscribe 999
Published 11 Aug 2009
1 206
••• More
Report video
0 0
You have already voted for this video.
Најновата песна на Јован Јованов, која дефинитивно е летен хит.
Слушнете jа оваа прекрасна композиција зад ...
Најновата песна на Јован Јованов, која дефинитивно е летен хит.
Слушнете jа оваа прекрасна композиција зад која авторски комплетно застана Јован Јованов ( музика, аранжман и продукција) додека за текстот се погрижи Елвир Мекиќ.
Categories: Music & Dance
Show moreShow less
Report this video as: