Zorla Kaşınan Çocuk - Olum Bak Git (Yeni Efsane Video) 2012

Metacafe Affiliate U
Added by Metacafe Affiliate U Subscribe 1 002
Published 7 Jun 2012
11 436
••• More
Report video
0 0
You have already voted for this video.
İzlenme sayısı 2 haftada tam 1 MİLYON oldu . Bu uploada bir teşekkür olarak desteğinizi şu sayfayı beğenere...
İzlenme sayısı 2 haftada tam 1 MİLYON oldu . Bu uploada bir teşekkür olarak desteğinizi şu sayfayı beğenerek gösterebilirsiniz. Emin olun sayfadaki paylaşımlar hoşunuza gidecektir. http://facebook.com/paylasiliyor - Daha fazlası için... ↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓
http://facebook.com/mstf.drgn - Abone olabilirsiniz.
Videodaki atarlı gençle röportaj: http://youtu.be/UyJefo8vOY4
Edited version: http://youtu.be/v_TStr1CqYc
Çin version:  http://youtu.be/Mndbt7mhi7Q

Hadi yemiyo mu ? Nolucak bişey mi olcak ? Hadi bişey mi yapıcan ? Ağağğğğhhhh  tamam  tamaaaammm  aaağağğağğğğ :D:D

Olayın Hikayesi:
-TÜRKÇE-
Olay Gölcük-Kocaeli'de gerçekleşiyor. Çöpçü abimizin adı Selçuk ve kekemedir. Bunu bilen çocuklar kendisiyle uğraşıp video çekmeye çalışıyor. Kemerli çocuk olayı abartıp Selçuk abimizi sinirlendirince kafasına süpergenin sapını yiyor ve kafasına 20 dikiş atılıyor. Çocuğun ailesi bu olaydan sonra Selçuk abimizi mahkemeye vermiştir fakat bu video sosyal medyada yayınlandıktan sonra suçun çocuklarında olduğunu anlayıp davalarını geri çekmişlerdir.

-ENGLISH-
Real story : happened in Gölcük-Kocaeli Turkey. Streetcleaner guy's name is Selçuk, who is a stutterer. This boy's brother and his friends make fun of Selçuk. And Selçuk smacks the little brother, then the little brother calls for his big brother (with belt) and camera starts recording. After the incident, boy gets 20 stitches on the head, and his family goes to the Police, but just after the video got published on web and attracted public attention, family withdrew from pursuing legal struggle.
Categories: Entertainment
Show moreShow less
Report this video as: