Noizy Ft Eni Koci So Hot (MP3) 2011 Me Tekst

By: NoizyOffical

67 views

Uploaded on April 08, 2011 by NoizyOffical Powered by YouTube

noizy ft eni koci so hot teksti: Jam e vetmja sa e sheh ti e don (noizy) talk to me baby girl Jam e vetmja zemren tende pushton (noizy) the one and only in my life Une e di se nje shikim na bashkon (noizy) you look so nice Jam e vetmja qe kerkon Strf:Eshte thjesht nje shikim qe te verbon (noizy) gat you thinking of me Stili qe kam te ben te mendosh (noizy) sa shum shkojm ne te dy Filloi dhe mbaroi nje iluzion (noizy) filloj edhe mbaroi Kjo qe une jam ty te mundon Gjeje cfare duhet Gjeje cfare thuhet Veshtire qe te luhet (right) Biti po luhet Nata nuk shuhet (right) Akoma te duhet (noizy) thats right NOIZY wine for me lady wine for me baby the way your moving? your so hot wine for me lady wine for me baby is the way you do it? so hot god damn it zemer here we go again 1 ne 1 milion dhe per mu shum ti vlen ma e mira nder tanve ma s'shumti shkelqen dhe n'raste njoni ka dicka per me thon? do ket problem like winne for me baby winne for me lady ske krahasim kur je afer meje talk to me darling tjeret le t'plasin krejt m'kan inat se kerkujna sja rrasi lord haleluja qysh na shkoj puna dikur s'mkan dasht tash dhe venin jua zuna me t'miret perkrahi eyes on the shorty duket shum fly on top of a massaratte thirrum buggati kush s'mun em kapi targat jua lo smun na zen paparaci kush o gati flo so ANTI prej krejt estrades une jom ma i vecanti SO HOT SO HOT? - YOU? NOT YOU NOT I GAT I GAT TO ROCK THE CLUB
Tags:
Noizy, Ft, Eni, Koci, So, Hot, Official, Videoclip, HD, 2011, Albania, Lyrics, Valle, Song, R&b, New Single, Rnb Music, Music Charts, Charts, Rap, Downloads, Music, Hip Hop, Music With Onscreen Lyrics, Eastern European Music, R&b Music, Music & Dance
Comments on Noizy Ft Eni Koci So Hot (MP3) 2011 Me Tekst

RECOMMENDED CHANNELS