Noizy Ft Eni Koci So Hot (MP3) 2011 Me Tekst

Metacafe Affiliate U
Added by Metacafe Affiliate U Subscribe 1 000
Published 12 Apr 2011
182
••• More
Report video
0 0
You have already voted for this video.
noizy ft eni koci so hot  teksti:  


Jam e vetmja sa e sheh ti e don (noizy) talk to me baby girl 
Jam e v...
noizy ft eni koci so hot  teksti:  


Jam e vetmja sa e sheh ti e don (noizy) talk to me baby girl 
Jam e vetmja zemren tende pushton (noizy) the one and only in my life Une e di se nje shikim na bashkon (noizy) you look so nice 
Jam e vetmja qe kerkon 

Strf:Eshte thjesht nje shikim qe te verbon (noizy) gat you thinking of me Stili qe kam te ben te mendosh (noizy) sa shum shkojm ne te dy 
Filloi dhe mbaroi nje iluzion (noizy) filloj edhe mbaroi 
Kjo qe une jam ty te mundon 

Gjeje cfare duhet 
Gjeje cfare thuhet 
Veshtire qe te luhet (right) 
Biti po luhet 
Nata nuk shuhet (right) 
Akoma te duhet (noizy) thats right 

NOIZY 
wine for me lady wine for me baby 
the way your moving? your so hot 
wine for me lady wine for me baby 
is the way you do it? so hot 

god damn it zemer here we go again 
1 ne 1 milion dhe per mu shum ti vlen 
ma e mira nder tanve ma s'shumti shkelqen 
dhe n'raste njoni ka dicka per me thon? do ket problem 

like winne for me baby winne for me lady 
ske krahasim kur je afer meje 
talk to me darling tjeret le t'plasin 
krejt m'kan inat se kerkujna sja rrasi 

lord haleluja qysh na shkoj puna 
dikur s'mkan dasht tash dhe venin jua zuna 
me t'miret perkrahi eyes on the shorty 
duket shum fly on top of a massaratte 

thirrum buggati kush s'mun em kapi 
targat jua lo smun na zen paparaci 
kush o gati flo so ANTI 
prej krejt estrades une jom ma i vecanti 

SO HOT SO HOT? - YOU? NOT YOU NOT 
I GAT I GAT TO ROCK THE CLUB
Categories: Music & Dance
Show moreShow less
Report this video as: