Ivan Komarenko - Mamo Nie Pytaj Mnie Dlaczego...

By: beezeet1111

5,084 views

Uploaded on June 02, 2009 by beezeet1111 Powered by YouTube

Iwan Komarenko, ros. Иван Комаренко, (ur. 12 kwietnia 1976) wokalista, były członek zespołu Ivan i Delfin
Wychował się w Rudnogorsku na Syberii. Jako czternastolatek zaczął występować publicznie w miejskim domu kultury na dyskotekach z zespołem "Metronom", który przyjechał z Karagandy (Kazachstan). Rok później wyprowadził się z domu rodzinnego. Rozpoczął naukę w Bracku w Średniej Szkole Muzycznej na wydziale instrumentów dętych.
W wieku 17 lat przeniósł się do Irkucka na wydział piosenki estradowej. Później wyjechał do Moskwy w poszukiwaniu lepszego życia. Spotykał się tam z dziewczyną o imieniu Ina, chorowała ona na stwardnienie rozsiane. Pojechał do Polski na pielgrzymkę Jana Pawła II. Ivanowi spodobało się w Polsce i chciał tu zostać. Z powodu wizy, musiał wracać do Rosji, ale po pewnym czasie wrócił do Polski. Mieszkał w podwarszawskich Laskach, gdzie opiekował się niewidomymi osobami w zakładzie dla niewidomych. Pracował w zamian za jedzenie i ubranie. Z powodu wizy musiał wracać do Rosji. W Irkucku rozpoczął naukę w szkole wieczorowej, następnie w Polsce przez rok uczęszczał do szkoły języka polskiego dla cudzoziemców we Wrocławiu. Po jej ukończeniu podjął studia na Uniwersytecie Warszawskim, na Wydziale Filologii Języka Polskiego. Na piątym roku studiów postanowił powrócić do swojej pasji, czyli śpiewania. Równolegle rozpoczął naukę w trzyletnim studium muzycznym na wydziale piosenki estradowej.

Tags:
Yt:qualityhigh, Matka, Miłość, Tęsknota, Kocham, Wybacz, Dzień, Matki, Beezeet1111, Yt:stretch16:9, Kod, Romantic Ballads, Folk, Arabic Music, Arabesk, Ballads, Romantic Music, Middle Eastern Music, Latin Music, Turkish Music, Music, Songs, Music & Dance
Comments on Ivan Komarenko - Mamo Nie Pytaj Mnie Dlaczego...

RECOMMENDED CHANNELS